Clement klaagt over gevaarlijke afdaling in tijdrit Ronde van Zwitserland
zaterdag 14 juni 2014 om 12:04

Clement klaagt over gevaarlijke afdaling in tijdrit Ronde van Zwitserland

Clement

foto: Sirotti

De Ronde van Zwitserland wordt vandaag geopend met een rit tegen de klok. In de tijdrit zit een klim van twee kilometer opgenomen, waarna een lastige afdaling volgt met vier haarspeldbochten. Belkin-renner Stef Clement laat via Twitter weten het parcours te gevaarlijk te vinden.

“Ik heb zojuist het parcours verkend en ik vraag me af of een UCI-commissaris dat ook heeft gedaan”, stelt de Nederlander. “Deze afdaling zou in de Red Bull Crashed Ice competitie moeten zitten, niet in een wielerevenement. Ik wed dat al die gele stootkussens er niet zijn om de muren en hekken in de bochten te beschermen!?”

De Nederlander is niet de enige op Twitter die het over de afdaling heeft. Louis Meintjes, een talentvolle Zuid-Afrikaan van MTN-Qhubeka, laat weten “niet bepaald uit te kijken naar de krankzinnige afdaling.”

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.