Dylan van Baarle kent zijn debuutwedstrijd voor Soudal Quick-Step
Dylan van Baarle reed de voorbije drie seizoenen voor Visma | Lease a Bike, maar vanaf dit jaar is hij te herkennen aan het tenue van Soudal Quick-Step. We hoeven ook niet lang meer te wachten op het debuut van de Nederlandse klassiekerspecialist namens de Belgische formatie.
Van Baarle begint zijn eerste seizoen voor ‘The Wolfpack’ over iets meer dan een maand op Portugese bodem. “De twee trainingskampen zijn erg goed verlopen. Het was fijn om iedereen te leren kennen, van de stafleden tot de renners. Ik kan niet wachten op mijn eerste wedstrijd, de Volta ao Algarve, want ik ben enthousiast om eindelijk in deze kleuren te starten”, vertelt de 33-jarige coureur op de website van zijn nieuwe werkgever.
Van Baarle heeft ook al enkele andere wedstrijden aangestipt. “Ik kijk ook uit naar het Openingsweekend, dat speciaal zal zijn in een Belgisch team. We hebben een sterke selectie en we kunnen daar een hoofdrol spelen. Natuurlijk is dat altijd makkelijker gezegd dan gedaan, maar we hebben er vertrouwen in. We hebben veel renners die hebben laten zien dat ze kunnen strijden voor een goed resultaat in de kasseiwedstrijden.”
Mikken op Vlaanderen en Roubaix
De ervaren coureur hoopt bij zijn nieuwe ploeg weer aan te knopen met het allerhoogste niveau, na enkele moeilijke jaren bij Visma | Lease a Bike. “Ik hoop mijn beste niveau weer te bereiken voor de twee Monumenten”, doelt hij op de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix. “Deze koersen hebben een speciaal plekje in mijn hart. Ik zou graag meedoen voor een goed resultaat of bijdragen aan het succes van het team.”
“Ik kijk er ook naar uit om er voor de ploeg te zijn, wanneer ze me nodig hebben in etappekoersen. We hebben veel renners die in dit soort wedstrijden kunnen schitteren, ongeacht het terrein. Hopelijk wordt het een goed jaar voor ons.”
Om te reageren moet je ingelogd zijn.