EK baanwielrennen 2020 in Plovdiv: Uitslagen en medaillewinnaars

zondag 15 november 2020 om 18:30
EK baanwielrennen 2020 in Plovdiv: Uitslagen en medaillewinnaars

foto: Cor Vos

Het Kolodrum Sport Centre in Plovdiv, Bulgarije, staat deze week in het teken van het Europees kampioenschap baanwielrennen. WielerFlits bundelt in dit overzicht het programma en de medaillewinnaars per wedstrijd.

EK baanwielrennen 2020: Medaillespiegel

1. flag-gb Groot-Brittannië – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3
2. flag-ru Rusland – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3 flag-nr3
3. flag-it Italië – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3 flag-nr3 flag-nr3
4. flag-pt Portugal – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3
5. flag-es Spanje – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr3
6. flag-de Duitsland – flag-nr1 flag-nr1
7. flag-cz Tsjechië – flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2
8. flag-by Wit-Rusland – flag-nr2 flag-nr2
9. flag-ua Oekraïne – flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3 flag-nr3 flag-nr3
10. flag-gr Griekenland – flag-nr3 flag-nr3
11. flag-ch Zwitserland – flag-nr3
11. flag-lt Litouwen – flag-nr3
11. flag-pl Polen – flag-nr3
11. flag-ro Roemenië – flag-nr3


EK baanwielrennen 2020: Programma en uitslagen

Woensdag 11 november
Scratch race – vrouwen
flag-nr1 flag-it Martina Fidanza
flag-nr2 flag-by Hanna Tserakh
flag-nr3 flag-ua Tetyana Klimchenko

Afvalkoers – mannen
flag-nr1 flag-gb Matthew Walls
flag-nr2 flag-pt Iuri Leitao
flag-nr3 flag-ru Sergei Rostovtsev

Teamsprint – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Rusland
flag-nr2 flag-gb Groot-Brittannië
flag-nr3 flag-ua Oekraïne

Teamsprint – mannen
flag-nr1 flag-ru Rusland
flag-nr2 flag-cz Tsjechië
flag-nr3 flag-gr Griekenland


Donderdag 12 november
Scratch race – mannen
flag-nr1 flag-pt Iúri Leitão
flag-nr2 flag-ua Roman Gladysh
flag-nr3 flag-gb Oliver Wood

Afvalkoers – vrouwen
flag-nr1 flag-gb Elinor Barker
flag-nr2 flag-it Rachele Barbieri
flag-nr3 flag-pt Maria Martins

Ploegenachtervolging – vrouwen
flag-nr1 flag-gb Groot-Brittannië
flag-nr2 flag-it Italië
flag-nr3 flag-ua Oekraïne

Ploegenachtervolging – mannen
flag-nr1 flag-ru Rusland
flag-nr2 flag-it Italië
flag-nr3 flag-ch Zwitserland


Vrijdag 13 november
Individuele achtervolging – vrouwen
flag-nr1 flag-gb Neah Evans
flag-nr2 flag-it Martina Alzini
flag-nr3 flag-it Silvia Valsecchi

Omnium – vrouwen
flag-nr1 flag-it Elisa Balsamo
flag-nr2 flag-gb Lauren Kenny
flag-nr3 flag-ru Maria Novolodoskaya

Omnium – mannen
flag-nr1 flag-gb Matthew Walls
flag-nr2 flag-by Yauheni Karaliok
flag-nr3 flag-pt Iúri Leitão

Sprint – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Anastasiia Voinova
flag-nr2 flag-ru Daria Shmeleva
flag-nr3 flag-ua Olena Starikova

Sprint – mannen
flag-nr1 flag-de Maximilian Levy
flag-nr2 flag-ru Denis Dmitriev
flag-nr3 flag-lt Vasilijus Lendel


Zaterdag 14 november

Individuele achtervolging – mannen
flag-nr1 flag-pt Ivo Oliveira
flag-nr2 flag-it Jonathan Milan
flag-nr3 flag-ru Lev Gonov

Puntenkoers – vrouwen
flag-nr1 flag-gb Katie Archibald
flag-nr2 flag-it Silvia Zanardi
flag-nr3 flag-pl Karolina Karasiewicz

Puntenkoers – mannen
flag-nr1 flag-es Sebastian Mora
flag-nr2 flag-it Matteo Donega
flag-nr3 flag-ro Daniel Crista

Keirin – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Olena Starikova
flag-nr2 flag-cz Sara Kankovska
flag-nr3 flag-es Helena Casas Roige

Keirin – mannen
flag-nr1 flag-de Maximilian Levy
flag-nr2 flag-ru Denis Dimitriev
flag-nr3 flag-gr Sotirios Bretas


Zondag 15 november
500 meter tijdrit – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Daria Shmeleva
flag-nr2 flag-ru Anastasiia Voinova
flag-nr3 flag-it Miriam Vece

Kilometer tijdrit – mannen
flag-nr1 flag-cz Tomas Babek
flag-nr2 flag-gb Ethan Vernon
flag-nr3 flag-it Jonathan Milan

Madison – vrouwen
flag-nr1 flag-it Italië (Balsamo/Guazzini)
flag-nr2 flag-ru Rusland (Klimova/Novolodoskaya)
flag-nr3 flag-gb Groot-Brittannië (Kenny/Barker)

Madison – mannen
flag-nr1 flag-es Spanje (Torres/Mora)
flag-nr2 flag-pt Portugal (R. Oliveira/I. Oliveira)
flag-nr3 flag-it Italië (Lamon/Moro)

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

Wielernieuws

Materiaalzone

Populair