dinsdag 27 februari 2018 om 14:28

Geen zorgen bij Roompot-Nederlandse Loterij om verloren wildcards

Roompot-Nederlandse Loterij greep de voorbije weken naast wildcards voor onder meer Parijs-Roubaix, Luik-Bastenaken-Luik en de Ronde van Zwitserland. Toch is er volgens ploegleider Erik Breukink geen reden tot paniek. “We hebben nog steeds een geweldig programma”, zo stelt hij tegenover WielerFlits.

Breukink benadrukt dat de ploeg nog altijd diverse mooie koersen mag betwisten. “We hebben bijna alle uitnodigingen van de koersen die onderdeel uitmaken van de Flanders Classics. Ik ben kortom niet zo pessimistisch. Ze kijken uiteindelijk naar nationaliteit en de aanwezigheid van toprenners. Italiaanse en Franse wedstrijden hebben nu eenmaal niet zoveel met Nederlandse teams.”

Meer video’s zien uit het peloton?
Abonneer je dan nu op ons YouTube-kanaal!

RIDE Magazine
6 Reacties
27-02-2018 14:30
Groot gelijk, laat ze eerst maar eens goed gaan winnen in de koersen onder WT niveau. Daarna komen die uitnodigingen vanzelf
27-02-2018 16:10
Breukink heeft gelijk. Soms valt het mee, soms valt het tegen. Ze laten zich er niet door uit de wind slaan. Die overwinningen mogen wel een x komen, maar ze zitten er toch altijd weer tussen. Is het niet in de lange vlucht, dan wel in de sprint. Knap ook van Ligthart in Kuurne .. Dat is gewoon dikke prima voor de ploeg. Die wildcards komen wel weer.
27-02-2018 16:13
Inderdaad groot gelijk. In 2016 won de ploeg tenminste nog een paar interessante etappes. In 2017 daarentegen bleef de teller steken bij de derde etappe in de Ronde van Noorwegen en de Schaal Sels. Dan verdien je het niet om nog in grote koersen te worden uitgenodigd.
27-02-2018 18:16
Een kinderhand is vlug gevuld.
27-02-2018 21:51
Breukink kan niets anders zeggen dan dit. Ligt het nu aan de prestaties of de aanwezigheid van Michael Boogerd dat ze minder uitgenodigd worden? Echte onderzoekers komen daar achter.
27-02-2018 23:44
Echte onderzoekers zijn scherp in wat ze wel of niet uit hun data kunnen halen. Misschien komen ze er juist niet achter dus.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.