Gilbert: “Onze ploeg is sterker dan vorig seizoen”

woensdag 23 december 2009 om 09:06

Omega Pharma zag onder andere kleppers als Evans en Vansummeren vertrekken, bovendien werd Thomas Dekker ontslagen van vanwege dopinggebruik. Desondanks denkt Philippe Gilbert dat zijn ploeg weer een stap heeft gemaakt en zich het komende jaar nog beter zal tonen.

“Ik moet toegeven dat het vertrek van Cadel Evans en Johan Vansummeren me wel wat ongerust maakte. Maar ondanks het slechte weer hebben we een goeie ploegstage in Benicassim achter de rug en die heeft mij gerustgesteld. Op stage heb ik gemerkt dat onze ploeg sterker is dan vorig jaar. Ik heb gezien dat enkele renners een stap vooruit hebben gezet in vergelijking met 2009. Iemand zoals Jurgen Roelandts is nu veel beter dan dezelfde periode vorig jaar.”

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.