Kersvers Nederlands kampioene Puck Pieterse moet passen voor Wereldbeker Benidorm
Puck Pieterse zal vandaag niet aan de start staan van de Wereldbeker Benidorm. De kersvers Nederlands kampioene heeft een verkoudheid opgelopen en voelt zich genoodzaakt om de Spaanse wereldbekermanche over te slaan.
“Normaal gezien zouden zondag zowel Puck Pieterse en Ceylin Alvarado de Wereldbeker in Benidorm rijden. Jammer genoeg heeft Puck echter een verkoudheid opgelopen afgelopen weekend. Daar is ze op dit moment nog niet volledig hersteld van, waardoor ze last-minute moet afzeggen voor de cross in Benidorm”, laat haar team Fenix-Deceuninck weten.
Door het afzeggen van Pieterse is wereldkampioene Fem van Empel de uitgesproken topfavoriete voor de veldrit in Benidorm. Makkelijk zal het echter zeker niet worden, want met onder meer Alvarado, Marianne Vos, Lucinda Brand en Zoe Bäckstedt staan er flink wat sterke rensters aan de start.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.