•
woensdag 7 juni 2017 om 09:41
López maakt seizoensdebuut in GP Kanton Aargau
Miguel Ángel López keert donderdag terug in competitie. Het 23-jarige Colombiaanse talent van Astana maakt dan zijn opwachting in de Zwitserse Grote Prijs van het Kanton Aargau. De onfortuinlijke Zuid-Amerikaan brak in november 2016 zijn scheenbeen, waarna hij vier tot vijf maanden moest revalideren. Nu pas maakt hij zijn rentree.
Na de eendagskoers in hetzelfde land, vervolgt López zijn seizoen waarschijnlijk met de Ronde van Zwitserland. Daar verdedigt de jongeling zijn zege van vorig jaar, maar de buitenwacht lijkt voor titelprolongatie nog niet te veel verwachtingen te mogen hebben. De Colombiaan zou dit jaar zijn opwachting maken in de Tour de France, maar het is niet duidelijk of hij op tijd fit genoeg is voor het grootste wielerevenement ter wereld.
Of de Tour de zwaarste is valt nog te bezien.
Elke renner zegt dat de tour veel zwaarder is dan wat verder dan ook vanwege de nervositeit, de aandacht en het tempo. Parcours bepaalt niet op zijn eentje de zwaarte.
Hoeveel wedstrijden zijn er waarin de eerste, de middelste en de laatste letter van je naam
in exact die volgorde en bijna even mooi symmetrisch voorkomen? A - a - r - ga - u
Kan verder eigenlijk enkel de illustere Wim Omloop bedenken, die echter nooit potten kon breken in de Omloop...
edit: zie Aru hier net de tijdrit van de Dauphiné fietsen, die gaan we in Kanton Aargau dus niet aan de start zien ;-)
@rv @chaba
Helemaal mee eens, zonder aarzelen naar de Vuelta
Die tekst is aangepast. Er stond eerst "zwaarste rittenkoers"
Ah zo, nu hopen dat de Hammer series geen verzet aantekent tegen de kwalificatie 'grootste wielerevenement' voor de Tour ;-)