Michel Wuyts over flets Visma | Lease a Bike: “Mathieu Heijboer kan niet wat Merijn Zeeman kon”
Visma | Lease a Bike heeft voorlopig nog niet zijn stempel weten te drukken op het klassieke voorjaar. Volgens Michel Wuyts heeft dat ook te maken met het vertrek van sportief manager Merijn Zeeman. “Er schort toch wel wat bij die ploeg”, zei de wielercommentator in de podcast Wuyts & Vlaeminck.
“Her en der verspreid zijn wel wat pijnpuntjes”, vervolgde Wuyts. “Renners die terugkomen uit langdurige miserie, zoals Van Baarle. Van Aert, die ik nog niet zo zwak terug heb zien komen van een hoogtestage. Het kan snel veranderen hoor, maar overal schort wel wat.”
“Ik denk dat men de figuur van Zeeman mist. Dat was iemand met een natuurlijke uitstraling, met beheersing. Als hij sprak, ordende hij de dingen. Ik heb de indruk dat ze geen volwaardige vervanger voor hem hebben. Dat Heijboer niet kan wat hij kon. Het is een aanvoelen hoor, maar als Zeeman sprak, dan luisterde ik.”
Om te reageren moet je ingelogd zijn.