Nationale kampioenschappen 2019: Overzicht tijdrijden

vrijdag 28 juni 2019 om 21:00
Nationale kampioenschappen 2019: Overzicht tijdrijden

foto: Cor Vos

We zijn aanbeland in juni en dat betekent dat de nationale kampioenschappen weer her en der verspreid staan op de kalender. WielerFlits bundelt in dit bericht de verschillende nieuwe dragers van hun nationale tricot in de tijdritten. Een handig overzicht, zodat je straks precies kunt zien wie er in een fonkelnieuw truitje zijn of haar chrono’s afwerkt.


flag-rs Nationaal kampioenschap tijdrijden Servië (28-6)
flag-nr1 Ognjen Ilic in 36:41
flag-nr2 Veljko Stojnic op 0:50
flag-nr3 Stevan Klisuric op 1:58

flag-fr Nationaal kampioenschap tijdrijden Finland (28-6)
flag-nr1 Ukko Peltonen in 43:17
flag-nr2 Matti Helminen op 0:38
flag-nr3 Oskar Vainionpaa op 0:46

flag-br Nationaal kampioenschap tijdrijden Brazilië (28-6)
flag-nr1 Andre Eduardo Gohr in 37:30
flag-nr2 Cristian Egidio Da Rosa op 0:25
flag-nr3 Rodrigo Nascimento op 0:30

flag-ro Nationaal kampioenschap tijdrijden Roemenië (28-6)
flag-nr1 Serghei Tvetcov (Floyd’s Pro Cycling) in 41:59
flag-nr2 Daniel Crista (Giotti Victoria-Palomar) op 0:48
flag-nr3 Eduard Michael Grosu (Delko Marseille Provence) op 0:50

flag-ca Nationaal kampioenschap tijdrijden Canada (28-6)
flag-nr1 Rob Britton (Rally-UHC) in 42:54
flag-nr2 Svein Tuft (Rally-UHC) op 0:14
flag-nr3 Adam Roberge (Elevate-KHS) op 1:06

flag-lu Nationaal kampioenschap tijdrijden Luxemburg (28-6)
flag-nr1 Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step) in 21:34
flag-nr2 Tom Wirtgen (Wallonie Bruxelles) op 1:07
flag-nr3 Ivan Centrone (Differdange-GeBa) op 1:09

flag-de Nationaal kampioenschap tijdrijden Duitsland (28-6)
flag-nr1 Tony Martin (Jumbo-Visma) in 39:11
flag-nr2 Nils Politt (Katusha Alpecin) op 0:18
flag-nr3 Jasha Sütterlin (Movistar) op 1:00

flag-es Nationaal kampioenschap tijdrijden Spanje (28-6)
flag-nr1 Jonathan Castroviejo (Ineos) in 46:01
flag-nr2 Pello Bilbao (Astana) op 0:49
flag-nr3 Gorka Izagirre (Astana) op 1:28

flag-it Nationaal kampioenschap tijdrijden Italië (28-6)
flag-nr1 Filippo Ganna (Ineos) in 41:21
flag-nr2 Alberto Bettiol (EF Education First) op 0:01
flag-nr3 Alessandro De Marchi (CCC) op 0:27

flag-pl Nationaal kampioenschap tijdrijden Polen (28-6)
flag-nr1 Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe) in 39:32
flag-nr2 Kamil Gradek (CCC) op 0:45
flag-nr3 Marcin Białobłocki op 0:58

flag-pt Nationaal kampioenschap tijdrijden Portugal (28-6)
flag-nr1 José Gonçalves (Katusha Alpecin) in 42:46
flag-nr2 Domingos Gonçalves (Caja Rural-Seguros RGA) op 0:21
flag-nr3 Antonio Carvalho (W52/FC Porto) op 1:03

flag-lt Nationaal kampioenschap tijdrijden Litouwen (28-6)
flag-nr1 Gediminas Bagdonas (AG2R La Mondiale) in 43:48
flag-nr2 Evaldas Šiškevičius (Delko Marseille Provence) op 1:28
flag-nr3 Ramūnas Navardauskas (Delko Marseille Provence) op 1:52

flag-er Nationaal kampioenschap tijdrijden Eritrea (28-6)
flag-nr1 Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data)
flag-nr2 Sirak Tesfom
flag-nr3 Merhawi Kudus (Astana)


flag-hu Nationaal kampioenschap tijdrijden Hongarije (27-6)
flag-nr1 Attila Valter (CCC Development Team) in 46:35
flag-nr2 János Pelikán (Pannon Cycling Team) op 2:15
flag-nr3 Barnabás Peák (SEG Racing Academy) op 2:57

flag-et Nationaal kampioenschap tijdrijden Ethiopië (27-6)
flag-nr1 Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott) in 46:39
flag-nr2 Temesgen Buru op 1:24
flag-nr3 Berekt Dasalegn op 2:08

flag-ee Nationaal kampioenschap tijdrijden Estland (27-6)
flag-nr1 Rein Taaramäe (Direct Energie) in 36:28
flag-nr2 Karl Patrick Lauk (Groupama-FDJ U23) op 0:59
flag-nr3 Oskar Nisu op 1:21

flag-ie Nationaal kampioenschap tijdrijden Ierland (27-6)
flag-nr1 Ryan Mullen (Trek-Segafredo) in 50:24
flag-nr2 Eddie Dunbar (Team Ineos) op 0:52
flag-nr3 Craig McAuley op 3:53

flag-ua Nationaal kampioenschap tijdrijden Oekraïne (27-6) 
flag-nr1 Mark Padun (Bahrain Merida) in 49:39
flag-nr2 Andriy Vasylyuk (Kyiv Capital Team) op 0:49
flag-nr3 Oleksandr Golovash (Sharjah Team) op 1:47

flag-us Nationaal kampioenschap tijdrijden Verenigde-Staten (27-6)
flag-nr1 Ian Garrison (Hagens Berman Axeon) in 42:58
flag-nr2 Neilson Powless (Jumbo-Visma) op 0:20
flag-nr3 George Simpson (Elevate-KHS Pro Cycling) op 0:51

flag-no Nationaal kampioenschap tijdrijden Noorwegen (27-6)
flag-nr1 Andreas Leknessund (Uno-X)
flag-nr2 Iver Knotten (Joker Icopal)
flag-nr3 Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)

flag-dk Nationaal kampioenschap tijdrijden Denemarken (27-6)
flag-nr1 Kasper Asgreen (Deceuninck-Quick-Step) in 46:03
flag-nr2 Martin Toft Madsen (BHS-Almeborg-Bornholm) op 0:24
flag-nr3 Johan Price-Pejtersen (ColoQuick) op 0:45

flag-be Nationaal kampioenschap tijdrijden België (27-6)
flag-nr1 Wout van Aert (Jumbo-Visma) in 44:47
flag-nr2 Yves Lampaert (Deceuninck-Quick-Step) op 0:32
flag-nr3 Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step) op 0:39

flag-fr Nationaal kampioenschap tijdrijden Frankrijk (27-6)
flag-nr1 Benjamin Thomas (Groupama-FDJ) in 58:54
flag-nr2 Stéphane Rossetto (Cofidis) op 1:09
flag-nr3 Julien Antomarchi (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole) op 1:47

flag-gb Nationaal kampioenschap tijdrijden Groot-Brittannië (27-6)
flag-nr1 Alex Dowsett (Katusha-Alpecin) in 49:25
flag-nr2 John Archibald (Ribble Pro Cycling) op 0:06
flag-nr3 Steve Cummings (Dimension Data) op 0:27

flag-sk Nationaal kampioenschap tijdrijden Slowakije (27-6)
flag-nr1 Ján Andrej Cully (Dukla Banska Bystrica) in 54:24
flag-nr2 Marek Čanecký (Dukla Banska Bystrica) op 1:12
flag-nr3 Patrik Tybor (Dukla Banska Bystrica) op 1:26

flag-cz Nationaal kampioenschap tijdrijden Tsjechië (27-6)
flag-nr1 Jan Bárta (Elkov-Author) in 51:01
flag-nr2 Josef Černý (CCC) op 0:33
flag-nr3 Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step) op 1:16

flag-lv Nationaal kampioenschap tijdrijden Letland (27-6)
flag-nr1 Krists Neilands (Israel Cycling Academy) in 39:32
flag-nr2 Aleksejs Saramotins (Interpro Cycling Academy) op 0:32
flag-nr3 Eriks Toms Gavars (Amore & Vita-Prodir) op 2:42

flag-ru Nationaal kampioenschap tijdrijden Rusland (27-6)
flag-nr1 Artem Ovechkin (Terengganu)
flag-nr2 Anton Vorobyev (Gazprom-Rusvelo)
flag-nr3 Artem Nych (Gazprom-Rusvelo)

flag-jp Nationaal kampioenschap tijdrijden Japan (27-6)
flag-nr1 Nariyuki Masuda (Utsunomiya Blitzen) in 56:05
flag-nr2 Atsushi Oka (Utsunomiya Blitzen) op 0:11
flag-nr3 Fumiyuki Beppu (Trek-Segafredo) op 0:13


flag-nl Nationaal kampioenschap tijdrijden Nederland (26-6)
flag-nr1 Jos van Emden (Jumbo-Visma) in 46:59
flag-nr2 Sebastian Langeveld (EF Education First) op 0:08
flag-nr3 Dylan van Baarle (Ineos) op 0:27

flag-ch Nationaal kampioenschap tijdrijden Zwitserland (26-6)
flag-nr1 Stefan Küng (Groupama-FDJ) in 35:54
flag-nr2 Marc Hirschi (Sunweb) op 0:46
flag-nr3 Reto Hollenstein (Katusha Alpecin) op 0:56

flag-ir Nationaal kampioenschap tijdrijden Iran (26-6)
flag-nr1 Saeeid Safarzadeh in 38:45
flag-nr2 Behnam Ariyan op 0:02
flag-nr3 Mohammad Rajablou op 1:17

flag-kz Nationaal kampioenschap tijdrijden Kazachstan (26-6)
flag-nr1 Alexey Lutsenko (Astana) in 49:50
flag-nr2 Dmitriy Gruzdev (Astana) op 1:10
flag-nr3 Daniil Fominykh (Astana) op 1:31


flag-ec Nationaal kampioenschap tijdrijden Ecuador (22-6)
flag-nr1 Jonathan Caicedo (EF Education First) in 48:08
flag-nr2 Segundo Navarrete op 1:48
flag-nr3 Jefferson Cepeda op 4:11

flag-rw Nationaal kampioenschap tijdrijden Rwanda (22-6)
flag-nr1 Joseph Areruya (Delko Marseille Provence) in 54:04
flag-nr2 Jean Bosco Nsengimana (Benediction Excel Energy) op 0:52
flag-nr3 Samuel Mugisha (Dimension Data for Qhubeka) op 1:16


flag-pr Nationaal kampioenschap tijdrijden Puerto Rico (15-6)
flag-nr1 Luis Molina Pagán in 43:58
flag-nr2 William Guzmán op 0:11
flag-nr3 Joseph Marrero op 1:24

flag-il Nationaal kampioenschap tijdrijden Israël (15-6)
flag-nr1 Guy Niv (Israel Cycling Academy) in 44:38
flag-nr2 Aharon Hitman op 0:23
flag-nr3 Edo Goldstein op 2:26


flag-pa Nationaal kampioenschap tijdrijden Panama (14-6)
flag-nr1 Christofer Jurado Lopez in 28:07
flag-nr2 Jorge Castel op 0:29
flag-nr3 Alex Strah op 0:41

flag-by Nationaal kampioenschap tijdrijden Wit-Rusland (14-6)
flag-nr1 Yauhen Sobal (Minsk Cycling Club) in 30:57
flag-nr2 Branislau Samoilau (Minsk Cycling Club) op 0:06
flag-nr3 Yauheni Karaliok (Minsk Cycling Club) op 0:10


flag-si Nationaal kampioenschap tijdrijden Slovenië (7-6)
flag-nr1 Tadej Pogačar (UAE Emirates) in 49:34
flag-nr2 Matej Mohoric (Bahrain Merida) op 0:29
flag-nr3 Jan Tratnik (Bahrain Merida) op 0:45


flag-at Nationaal kampioenschap tijdrijden Oostenrijk (19-5)
flag-nr1 Matthias Brändle (Israel Cycling Academy) in 34:45
flag-nr2 Johannes Hirschbichler op 1:19
flag-nr3 Patrick Konrad (BORA-hansgrohe) op 1:31


flag-cy Nationaal kampioenschap tijdrijden Cyprus (8-5)
flag-nr1 Andreas Miltiadis (Guerciotti-Kiwi Atlántico) in 47:23
flag-nr2 Alexandros Matsangos op 2:41
flag-nr3 Charalarmbos Kathidjiotis op 2:48


flag-cl Nationaal kampioenschap tijdrijden Chili (19-4)
flag-nr1 Jose Luis Rodriguez in 48:58
flag-nr2 Matias Fernando Arriagada op 3:06
flag-nr3 Elias Daniel Tello op 4:17


flag-ae Nationaal kampioenschap tijdrijden Verenigde Arabische Emiraten (22-2)
flag-nr1 Yousef Mirza (UAE Emirates) in 51:50
flag-nr2 Jaber Almansoori op 0:39
flag-nr3 Ahmed Almansoori op 1:02


flag-za Nationaal kampioenschap tijdrijden Zuid-Afrika (8-2)
flag-nr1 Daryl Impey (Mitchelton-Scott) in 57:46
flag-nr2 Stefan De Bod (Dimension Data) op 1:11
flag-nr3 Louis Meintjes (Dimension Data) op 4:08


flag-na Nationaal kampioenschap tijdrijden Namibië (1-2)
flag-nr1 Dirk Coetzee in 56:04
flag-nr2 André De Klerk op 2:13
flag-nr3 Alex Miller op 4:43

flag-qa Nationaal kampioenschap tijdrijden Qatar (1-2)
flag-nr1 Fadhel Al-Khater in 32:47
flag-nr2 Fawaz Al-Hichan op 1:25
flag-nr3 Abdulla Al-Khater op 2:32

flag-co Nationaal kampioenschap tijdrijden Colombia (1-2)
flag-nr1 Daniel Felipe Martinez (EF Education First) in 35:41
flag-nr2 Miguel Ángel López (Astana) op 0:35
flag-nr3 Egan Arley Bernal (Ineos) op 1:29


flag-au Nationaal kampioenschap tijdrijden Australië (8-1)
flag-nr1 Luke Durbridge (Mitchelton-Scott) in 51:01
flag-nr2 Rohan Dennis (Bahrain Merida) op 0:21
flag-nr3 Cameron Meyer (Mitchelton-Scott) op 0:43


flag-nz Nationaal kampioenschap tijdrijden Nieuw-Zeeland (4-1)
flag-nr1 Patrick Bevin (CCC) in 50:45
flag-nr2 Hamish Bond op 1:52
flag-nr3 Hayden Mccormick (BridgeLane) op 2:04


Hebben we een nationaal kampioenschap tijdrijden gemist? Breng ons op de hoogte in de reacties!

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.