Overzicht: Wielertransfers 2021

donderdag 3 december 2020 om 06:00
Overzicht: Wielertransfers 2021

foto: Cor Vos

Sinds 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTeams en ProTeams in dit overzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.

UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale (in 2021 AG2R Citroën)
IN
flag-fr Lilian Calmejane (Total Direct Energie)
flag-fr Clément Champoussin – sinds 1/4/2020
flag-be Stan Dewulf (Lotto Soudal)
flag-fr Anthony Jullien (Chambéry Cyclisme Formation)
flag-lu Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Marc Sarreau (Groupama-FDJ)
flag-ch Michael Schär (CCC Team)
flag-fr Damien Touzé (Cofidis)
flag-be Greg Van Avermaet (CCC Team)
flag-be Gijs Van Hoecke (CCC Team)
flag-au Ben O’Connor (NTT Pro Cycling)

UIT
flag-fr Romain Bardet (Team Sunweb)
flag-fr Clément Chevrier (stopt)
flag-ch Silvan Dillier (Alpecin-Fenix)
flag-fr Axel Domont (stopt)
flag-fr Alexandre Geniez (Total Direct Energie)
flag-fr Quentin Jauregui (B&B Hotels)
flag-fr Pierre Latour (Total Direct Energie)
flag-gb Harry Tanfield (Qhubeka ASSOS)
flag-be Stijn Vandenbergh (stopt)
flag-fr Alexis Vuillermoz (Toral Direct Energie)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Anthony Jullien
flag-fr Antoine Raugel
flag-fr Simon Verger


flag-kz Astana (in 2021 Astana-Premier Tech)
IN
flag-kz Gleb Brussenskiy (Vino-Astana Motors)
flag-kz Yevgeniy Fedorov (Vino-Astana Motors)
flag-it Samuele Battistella (NTT Pro Cycling)
flag-it Andrea Piccolo (Team Colpack-Ballan)
flag-ca Benjamin Perry (Israel Start-Up Nation)
flag-za Stefan De Bod (NTT Pro Cycling)
flag-it Matteo Sobrero (NTT Pro Cycling)
flag-es Javier Romo (Baqué)

UIT
flag-co Miguel Ángel López (Movistar)
flag-be Laurens De Vreese (n.n.b.)
flag-kz Zhandos Bizhigitov (n.n.b.)
flag-kz Daniil Fominykh (n.n.b.)
flag-co Hernando Bohorquez (n.n.b.)


flag-bh Bahrain-McLaren (in 2021 Bahrain Victorious)
IN
flag-au Jack Haig (Mitchelton-Scott)

UIT
flag-it Enrico Battaglin (Bardiani-CSF-Faizanè)
flag-es Iván García (Movistar)


flag-de BORA-hansgrohe
IN
flag-it Giovanni Aleotti (CT Friuli-ASD)
flag-nl Wilco Kelderman (Team Sunweb)
flag-be Jordi Meeus (SEG Racing Academy)
flag-de Nils Politt (Israel Start-Up Nation)
flag-dk Frederik Wandahl (ColoQuick)
flag-gb Matthew Walls (Trinity Racing)
flag-de Ben Zwiehoff (Centurion Vaude)

UIT
flag-lu Jempy Drucker (Cofidis)
flag-it Oscar Gatto (stopt)
flag-pl Rafał Majka (UAE Emirates)
flag-au Jay McCarthy (n.n.b.)
flag-at Gregor Mühlberger (Movistar)
flag-pl Paweł Poljański (n.n.b.)


flag-pl CCC Team (licentie gekocht door Circus-Wanty Gobert)
IN
n.n.b.

UIT
flag-us Will Barta (EF Pro Cycling)
flag-nz Patrick Bevin (Israel Start-Up Nation)
flag-cz Josef Černý (Deceuninck-Quick-Step)
flag-es Víctor De la Parte (Total Direct Energie)
flag-it Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation)
flag-de Simon Geschke (Cofidis)
flag-pl Kamil Gradek (Vini Zabù-KTM)
flag-cz Jan Hirt (Circus-Wanty Gobert)
flag-de Jonas Koch (Circus-Wanty Gobert)
flag-ru Pavel Kochetkov (Gazprom-RusVelo)
flag-pl Kamil Małecki (Lotto Soudal)
flag-it Jakub Mareczko (Vini Zabú-Brado-KTM)
flag-it Fausto Masnada (Deceuninck-Quick-Step) – sinds 19/8/2020
flag-be Serge Pauwels (stopt)
flag-us Joey Rosskopf (Rally Cycling)
flag-pl Szymon Sajnok (Cofidis)
flag-ch Michael Schär (AG2R Citroën)
flag-it Matteo Trentin (UAE Emirates)
flag-hu Attila Valter (Groupama-FDJ)
flag-be Greg Van Avermaet (AG2R Citroën)
flag-be Gijs Van Hoecke (AG2R Citroën)
flag-be Nathan Van Hooydonck (Jumbo-Visma)
flag-pl Łukasz Wiśniowski (Qhubeka ASSOS)
flag-ru Ilnur Zakarin (Gazprom-RusVelo)
flag-de Georg Zimmermann (Circus-Wanty Gobert)


flag-fr Cofidis
IN
flag-ch Tom Bohli (UAE Emirates)
flag-pt André Carvalho (Hagens Berman Axeon)
flag-fr Thomas Champion
flag-es Rubén Fernández (Euskaltel-Euskadi)
flag-de Simon Geschke (CCC Team)
flag-fr Rémy Rochas (Nippo Delko One Provence)
flag-pl Szymon Sajnok (CCC Team)
flag-be Jelle Wallays (Lotto Soudal)
flag-lu Jempy Drucker (BORA-hansgrohe)

UIT
flag-be Dimitri Claeys (Qhubeka ASSOS)
flag-fr Cyril Lemoine (B&B Hotels)
flag-es Luis Ángel Maté (Euskaltel-Euskadi)
flag-fr Damien Touzé (AG2R Citroën)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Nicolas Prodhomme


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN
flag-cz Josef Černý (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fausto Masnada (CCC) – sinds 19/8/2020
flag-be Mauri Vansevenant – sinds 1/7/2020

UIT
flag-lu Bob Jungels (AG2R Citroën Team)

Stage sinds 1/8/2020
flag-us Sean Quinn


flag-us EF Pro Cycling
IN
flag-co Daniel Arroyave (UAE Colombia)
flag-us Will Barta (CCC)
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy) – sinds 1/8/2020
flag-jp Hideto Nakane (Nippo Delko One Provence)
flag-dk Michael Valgren (NTT Pro Cycling)

UIT
flag-us Sean Bennett (Qhubeka ASSOS)
flag-au Simon Clarke (Qhubeka ASSOS)
flag-no Kristoffer Halvorsen (Uno-X Pro Cycling)
flag-ee Tanel Kangert (Mitchelton-Scott)
flag-co Daniel Felipe Martínez (INEOS Grenadiers)
flag-be Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation)
flag-ca Michael Woods (Israel Start-Up Nation)


flag-fr Groupama-FDJ
IN
flag-ch Matteo Badilatti (Israel Start-Up Nation)
flag-nl Lars van den Berg (Groupama-FDJ U23)
flag-fr Clément Davy (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Jake Stewart (Groupama-FDJ U23)
flag-hu Attila Valter (CCC)

UIT
flag-ch Kilian Frankiny (Qhubeka ASSOS)
flag-fr Marc Sarreau (AG2R Citroën)
flag-fr Léo Vincent (CC Etupes)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Clément Davy


flag-il Israel Start-Up Nation
IN
flag-au Sebastian Berwick (St George Cycling Team)
flag-nz Patrick Bevin (CCC)
flag-it Alessandro De Marchi (CCC)
flag-gb Chris Froome (Team Ineos)
flag-no Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal)
flag-za Daryl Impey (Mitchelton-Scott)
flag-au Taj Jones (ACA Pro Racing Sunshine Coast)
flag-be Sep Vanmarcke (EF Pro Cycling)
flag-ca Michael Woods (EF Pro Cycling)

UIT
flag-ch Matteo Badilatti (Groupama-FDJ)
flag-de Nils Politt (BORA-hansgrohe)
flag-au Rory Sutherland (stopt)
flag-us Travis McCabe (stopt)
flag-ca Benjamin Perry (Astana)


flag-nl Jumbo-Visma
IN
flag-it Edoardo Affini (Mitchelton-Scott)
flag-nl David Dekker (SEG Racing Academy)
flag-nl Olav Kooij (Jumbo-Visma Development) – per 1/7/2021
flag-nl Gijs Leemreize (Jumbo-Visma Development)
flag-nl Sam Oomen (Team Sunweb)
flag-be Nathan Van Hooydonck (CCC)

UIT
flag-be Laurens De Plus (INEOS Grenadiers)
flag-no Amund Grøndahl Jansen (Mitchelton-Scott)
flag-nl Taco van der Hoorn (BEAT Cycling)
flag-nl Tom Leezer (stopt)
flag-nl Bert-Jan Lindeman (n.n.b.)


flag-be Lotto Soudal
IN
flag-it Filippo Conca (Biesse Arvedi)
flag-be Sébastien Grignard (Lotto Soudal U23)
flag-dk Andreas Kron (Riwal Securitas)
flag-pl Kamil Małecki (CCC Team)
flag-be Sylvain Moniquet (Groupama-FDJ U23)
flag-au Harry Sweeny (Lotto Soudal U23)
flag-be Maxim Van Gils (Lotto Soudal U23)
flag-be Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) – sinds 1/6/2020
flag-be Viktor Verschaeve (Lotto Soudal U23)
flag-be Xandres Vervloesem (Lotto Soudal U23)

UIT
flag-be Stan Dewulf (AG2R Citroën)
flag-no Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation)
flag-au Adam Hansen (stopt)
flag-dk Rasmus Iversen (Herning CK Elite)
flag-be Nikolas Maes (stopt)
flag-be Rémy Mertz (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-be Jelle Wallays (Cofidis)


flag-au Mitchelton-Scott (in 2021 GreenEdge Cycling)
IN
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Arvedi)
flag-no Amund Grøndahl Jansen (Jumbo-Visma)
flag-au Michael Matthews (Team Sunweb)
flag-ee Tanel Kangert (EF Pro Cycling)

UIT
flag-it Edoardo Affini (Jumbo-Visma)
flag-ch Michael Albasini (stopt)
flag-za Daryl Impey (Israel Start-Up Nation)
flag-gb Adam Yates (INEOS Grenadiers)
flag-au Jack Haig (Bahrain-McLaren)


flag-es Movistar
IN
flag-es Iván García (Bahrain-McLaren)
flag-pr Abner González (Telco,m-On Clima-Osés)
flag-co Miguel Ángel López (Astana)
flag-at Gregor Mühlberger (BORA-hansgrohe)
flag-es Gonzalo Serrano (Caja Rural-Seguros RGA)

UIT
flag-be Carlos Betancur (n.n.b.)
flag-es Eduard Prades (Nippo-Delko One Provence)
flag-be Jürgen Roelandts (stopt)
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Androni Giocattoli-Sidermec)


flag-za NTT Pro Cycling (in 2021 Qhubeka ASSOS)
IN
flag-it Fabio Aru (UAE Emirates)
flag-us Sean Bennett (EF Pro Cycling)
flag-nz Connor Brown (NTT Continental)
flag-be Dimitri Claeys (Cofidis)
flag-au Simon Clarke (EF Pro Cycling)
flag-ch Kilian Frankiny (Groupama-FDJ)
flag-gb Harry Tanfield (AG2R La Mondiale)
flag-cz Karel Vacek (Colpack Ballan)
flag-dk Emil Vinjebo (Riwal-Securitas)
flag-pl Łukasz Wiśniowski (CCC Team)

UIT
flag-no Edvald Boasson Hagen (Total Direct Energie)
flag-er Amanuel Ghebreigzabhier (Trek-Segafredo)
flag-za Ryan Gibbons (UAE Emirates)
flag-au Ben O’Connor (AG2R Citroën Team)
flag-no Rasmus Tiller (Uno-X)
flag-dk Michael Valgren (EF Pro Cycling)
flag-cz Roman Kreuziger (Gazprom-RusVelo)
flag-us Ben King (Rally Cycling)
flag-za Louis Meintjes (Circus-Wanty Gobert)
flag-it Samuele Battistella (Astana)
flag-za Stefan de Bod (Astana)
flag-it Matteo Sobrero (Astana)
flag-dk Michael Carbel (stopt)
flag-ch Danilo Wyss (n.n.b.)


flag-gb Team Ineos (in 2021 INEOS Grenadiers)
IN
flag-cr Andrey Amador (Movistar) – sinds 12/2/2020
flag-be Laurens De Plus (Jumbo-Visma)
flag-gb Adam Yates (Mitchelton-Scott)
flag-co Daniel Felipe Martínez (EF Pro Cycling)
flag-au Richie Porte (Trek-Segafredo)
flag-gb Tom Pidcock (Trinity Racing)

UIT
flag-gb Chris Froome (Israel Start-Up Nation)
flag-by Vasil Kiryienka (stopt) – sinds 30/1/2020
flag-gb Chris Lawless (Total Direct Energie)
flag-gb Ian Stannard (stopt)


flag-de Team Sunweb
IN
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – sinds 1/8/2020
flag-fr Romain Bardet (AG2R La Mondiale)
flag-de Marco Brenner (Auto Eder Bayern)
flag-fr Romain Combaud (Nippo Delko One Provence)
flag-no Andreas Leknessund (Uno-X Pro Cycling)
flag-de Niklas Märkl (Team Sunweb Development)
flag-be Henri Vandenabeele (Lotto Soudal U23)
flag-us Kevin Vermaerke (Hagens Berman Axeon)

UIT
flag-nl Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)
flag-au Michael Matthews (Mitchelton-Scott)
flag-nl Sam Oomen (Jumbo-Visma)

Stage sinds 1/8/2020
flag-us Kevin Vermaerke


flag-us Trek-Segafredo
IN
flag-er Amanuel Ghebreigzabhier (NTT Pro Cycling)
flag-dk Mattias Skjelmose (Leopard Pro Cycling)
flag-it Antonio Tiberi (Colpack Ballan)
flag-dk Jakob Egholm (Hagens Berman Axeon)

UIT
flag-au Richie Porte (INEOS Grenadiers)
flag-nl Pieter Weening (stopt)
flag-au Will Clarke (n.n.b.)

Stage sinds 1/8/2020
flag-it Alessandro Fancellu
flag-dk Mattias Skjelmose Jensen
flag-it Antonio Tiberi


flag-ae UAE Emirates
IN
flag-es Juan Ayuso (Bathco) – per 1/8/2020
flag-za Ryan Gibbons (NTT Pro Cycling)
flag-pl Rafał Majka (BORA-hansgrohe)
flag-it Matteo Trentin (CCC Team)

UIT
flag-it Fabio Aru (UAE Emirates)
flag-ch Tom Bohli (Cofidis)
flag-be Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix)
flag-it Edward Ravasi (EOLO Kometa)


UCI ProTeams

flag-be Alpecin-Fenix
IN
flag-be Xandro Meurisse (Circus-Wanty Gobert)
flag-be Jasper Philipsen (UAE-Emirates)
flag-be Edward Planckaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Lionel Taminiaux (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-ch Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
flag-at Tobias Bayer (Tirol-KTM)

UIT
n.n.b.

Stage sinds 1/8/2020
flag-be Ryan Cortjens
flag-nl Mees Hendrikx
flag-be Timo Kielich
flag-be Niels Vandeputte


flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN
flag-si Žiga Jerman (Groupama-FDJ U23)
flag-it Leonardo Marchiori (NTT Continental)
flag-hu János Pélikan (Pannon) – per 20/1/2020
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Movistar Team)
flag-er Natnael Tesfatsion (NTT Continental Cycling Team)
flag-es Martí Vigo del Arco (Telco’m on Clima)
flag-co Santiago Umba

UIT
flag-it Nicola Bagioli (B&B Hotels)
flag-it Manuel Belletti (EOLO-Kometa)
flag-it Mattia Frapporti (EOLO-Kometa)
flag-it Davide Gabburo (Bardiani-CSF-Faizanè)
flag-it Francesco Gavazzi (EOLO-Kometa)
flag-it Luca Pacioni (EOLO-Kometa)
flag-cr Kevin Rivera (Bardiani-CSF-Faizanè)
flag-it Matteo Spreafico (Vini Zabù-KTM) – sinds 11/8/2020


flag-fr Arkéa-Samsic
IN
flag-be Amaury Capiot (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-ee Markus Pajur (Tartu 2024)

UIT
flag-fr Franck Bonnamour (B&B Hotels-Vital Concept)
flag-fr Benoît Jarrier (stopt)
flag-fr Florian Vachon (stopt)


flag-fr B&B Hotels-Vital Concept (in 2021 B&B Hotels)
IN
flag-fr Alan Boileau (VCP Loudéac)
flag-fr Franck Bonnamour (Arkéa-Samsic)
flag-fr Maxime Chevalier (VC Pays de Loudéac) – per 27/2/2020
flag-fr Thibault Ferasse (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Jonathan Hivert (Total Direct Energie)
flag-fr Cyril Lemoine (Cofidis)
flag-be Eliot Lietaer (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-it Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-fr Quentin Jauregui (AG2R La Mondiale)

UIT
flag-be Kris Boeckmans (stopt)
flag-fr Arnaud Courteille (stopt)
flag-fr Justin Mottier (Mayenne)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (stopt)
flag-fr Jimmy Turgis (stopt)
flag-fr Arthur Vichot (stopt)


flag-it Bardiani CSF Faizanè
IN
flag-it Enrico Battaglin (Bahrain-McLaren)
flag-co Johnatan Cañaveral (Giotti Victoria)
flag-it Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Andrea Garosio (Vini Zabù-KTM)
flag-it Umberto Marengo (Vini Zabù-KTM)
flag-cr Kevin Rivera (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Tomas Trainini (Colpack Ballan)
flag-it Giovanni Visconti (Vini Zabù-KTM)
flag-it Enrico Zanoncello (Zalf Euromobil Désirée Fior)
flag-it Samuele Zoccarato (Colpack Ballan)

UIT
flag-it Vincenzo Albanese (EOLO-Kometa)
flag-it Manuel Senni (n.n.b.)


flag-be Bingoal Wallonie-Bruxelles (in 2021 Bingoal Casino WB)
IN
flag-pl Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team)
flag-be Timothy Dupont (Circus-Wanty Gobert)
flag-be Milan Menten (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Rémy Mertz (Lotto Soudal)
flag-be Tom Paquot (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)
flag-be Laurenz Rex (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)
flag-be Quentin Venner (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)

UIT
flag-be Kevyn Ista (stopt)
flag-be Eliot Lietaer (B&B Hotels)
flag-be Baptiste Planckaert (Circus-Wanty Gobert)
flag-be Lionel Taminiaux (Alpecin-Fenix)


flag-es Burgos-BH
IN
flag-es Mario Aparicio (Equipo Gomur)
flag-co Edwin Ávila (Israel Cycling Academy)
flag-es Juan Antonio López-Cózar (Manuela Fundación Bike Team)
flag-fr Gabriel Muller (Cambodia Cycling Academy)
flag-es Ander Okamika
flag-es Felipe Orts
flag-es Pelayo Sánchez

UIT
flag-gb Matthew Gibson (Ribble Weldtite)


flag-es Caja Rural-Seguros RGA (in 2021 Caja Rural)
IN
flag-es Josu Etxeberria
flag-es Jokin Murguialday
flag-es Jon Barrenetxea

UIT
flag-it Matteo Malucelli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-es Cristián Rodríguez (Total Direct Energie)
flag-es Gonzalo Serrano (Movistar)

Stage sinds 1/8/2020
flag-es Josu Etxeberria
flag-es Miguel Ángel Ballesteros
flag-es Carlos García
flag-es Oier Ibarguren


flag-be Circus-Wanty Gobert (kocht licentie van CCC Team)
IN
flag-cz Jan Hirt (CCC Team)
flag-de Jonas Koch (CCC Team)
flag-be Baptiste Planckaert (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-it Lorenzo Rota (Vini Zabù-KTM)
flag-ee Rein Taaramäe (Total Direct Energie)
flag-de Georg Zimmermann (CCC Team)
flag-za Louis Meintjes (NTT Pro Cycling)

UIT
flag-fr Fabien Doubey (Total Direct Energie)
flag-be Timothy Dupont (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-be Xandro Meurisse (Alpecin-Fenix)
flag-fr Yoann Offredo (stopt)


flag-es EOLO-Kometa
IN
flag-it Vincenzo Albanese (Bardiani-CSF-Faizanè)
flag-gb John Archibald
flag-it Davide Bais (Friuli ASD)
flag-it Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-gb Mark Christian (Canyon dhb p/b Soreen)
flag-it Lorenzo Fortunato (Vini Zabù-KTM)
flag-it Mattia Frapporti (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Luca Pacioni (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Edward Ravasi (UAE Emirates)
flag-it Samuele Rivi (Tirol KTM)
flag-it Luca Wackermann (Vini Zabù-KTM)

UIT
flag-es Juan Camacho (stopt)


flag-es Equipo Kern Pharma
IN
flag-es Carlos García (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Raul Garcia
flag-es Álex Jaime (Lizarte)
flag-es Diego Lopez (Euskaltel-Euskadi)
flag-es Jordi López
flag-ru Savva Novikov (CCC Development)
flag-cz Vojtěk Řepa (Topforex Lapierre Pro Cycling)
flag-nl Danny van der Tuuk (Metec-TKH)

UIT
flag-es Martin Bouzas (stopt)


flag-es Euskaltel-Euskadi
IN
flag-es Xabier Mikel Azparren
flag-es Luis Ángel Maté (Cofidis)

UIT
flag-es Rubén Fernández (Cofidis)
flag-es Diego López (Kern Pharma)


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC Team)
flag-cz Mathias Vacek 
flag-ru Pavel Kochetkov  (CCC Team)
flag-cz Roman Kreuziger (NTT Pro Cycling)

UIT
n.n.b.


flag-fr Nippo-Delko One Provence (in 2021 Delko One Provence)
IN
flag-fr Clément Berthet (beloften)
flag-fr Clément Carisey (Team Pro Immo Nicolas Roux)
flag-er Yakob Debesay (Groupama-FDJ U23)
flag-fr Alexandre Delettre (V.C.Villefranche Beaujolais)
flag-es Eduard Prades (Movistar)
flag-fr Axel Zingle (CC Étupes)

UIT
flag-fr Romain Combaud (Team Sunweb)
flag-it Riccardo Minali (n.n.b.)
flag-jp Hideto Nakane (EF Pro Cycling)
flag-lt Ramunas Navardauskas (stopt)
flag-fr Rémy Rochas (Cofidis)


flag-us Novo Nordisk
IN
flag-fr Lucas Dauge (opleidingsploeg Novo Nordisk)
flag-us Logan Phippen (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT
n.n.b.


flag-us Rally Cycling
IN
flag-nl Arvid de Kleijn (Riwal Securitas)
flag-us Joey Rosskopf (CCC Team)
flag-us Magnus Sheffield
flag-us Keegan Swirbul (Ljubljana Gusto Santic)
flag-us Ben King (NTT Pro Cycling)

UIT
flag-ca Ryan Anderson (stopt)
flag-us John Murphy (stopt)


flag-dk Riwal Securitas
IN
n.n.b.

UIT
flag-nl Arvid de Kleijn (Rally Cycling)
flag-dk Andreas Kron (Lotto Soudal)
flag-no Sindre Lunke (stopt)
flag-gb James Shaw (n.n.b.)
flag-dk Emil Vinjebo (Riwal-Securitas)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN
flag-be Alex Colman (Canyon dhb)
flag-be Rune Herregodts
flag-be Arne Marit (Lotto Soudal U23)
flag-be Jens Reynders (Hagens Berman Axeon)
flag-be Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23)
flag-be Ruben Apers (Lotto Soudal U23)

UIT
flag-be Amaury Capiot (Arkéa-Samsic)
flag-be Milan Menten (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-be Edward Planckaert (Alpecin-Fenix)
flag-be Emiel Planckaert (n.n.b.)
flag-be Kevin Deltombe (n.n.b.)


flag-fr Total Direct Energie
IN
flag-no Edvald Boasson Hagen (NTT Pro Cycling)
flag-es Víctor De la Parte (CCC Team)
flag-fr Fabien Doubey (Circus-Wanty Gobert)
flag-fr Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale)
flag-fr Pierre Latour (AG2R La Mondiale)
flag-gb Chris Lawless (INEOS Grenadiers)
flag-fr Alexis Vuillermoz (AG2R La Mondiale)
flag-es Cristián Rodríguez (Caja Rural-Seguros RGA)

UIT
flag-fr Lilian Calmejane (AG2R Citroën)
flag-fr Romain Cardis (St Michel-Auber93)
flag-fr Jonathan Hivert (B&B Hotels)
flag-fr Simon Sellier (stopt)
flag-ee Rein Taaramäe (Circus-Wanty Gobert)


flag-no Uno-X Pro Cycling
IN
flag-dk Anthon Charmig (ColoQuick) – per 1/7/2021
flag-no Kristoffer Halvorsen (EF Pro Cycling)
flag-no Johannes Høsflot Klæbo
flag-dk Johan Price-Pejtersen (ColoQuick) – per 1/8/2020
flag-no Rasmus Tiller (NTT Pro Cycling)
flag-no Søren Wærenskjold (Joker Fuel of Norway)

UIT
flag-no Andreas Leknessund (Team Sunweb)


flag-it Vini Zabù-Brado-KTM
IN
flag-pl Kamil Gradek (CCC Team)
flag-it Jakub Mareczko (CCC Team)
flag-it Matteo Spreafico (Androni Giocattoli-Sidermec) – per 11/8
flag-ch Joab Schneiter (Swiss Racing Academy)

UIT
flag-it Lorenzo Fortunato (EOLO-Kometa)
flag-it Andrea Garosio (Bardiani CSF-Faizané)
flag-it Umberto Marengo (Bardiani CSF-Faizané)
flag-it Lorenzo Rota (Circus-Wanty Gobert)
flag-it Giovanni Visconti (Bardiani-CSF-Faizanè)
flag-it Luca Wackermann (EOLO-Kometa)


UCI Women’s WorldTeams

flag-it Alé BTC Ljubljana
IN
flag-it Alessia Patuelli
flag-ch Marlen Reusser
flag-it Laura Tomasi (Top Girls Fassa Bortolo)

UIT
flag-jp Eri Yonamine (TIBCO-Silicon Valley Bank)
flag-si Urška Žigart (Mitchelton-Scott)


flag-de Canyon//SRAM Racing
IN
flag-us Chloé Dygert

UIT
flag-it Elena Cecchini (SD Worx)
flag-de Tanja Erath (TIBCO-Silicon Valley Bank)
flag-fr Pauline Ferrand-Prévot (n.n.b.)


flag-pl CCC-Liv (in 2021 Liv Racing)
IN
flag-ca Alison Jackson (Team Sunweb)
flag-be Lotte Kopecky (Lotto Soudal Ladies)

UIT
flag-nl Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)
flag-nl Riejanne Markus (Jumbo-Visma Women)
flag-za Ashleigh Moolman-Pasio (SD Worx)
flag-nl Marianne Vos (Jumbo-Visma)


flag-fr FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
IN
flag-it Marta Cavalli (Valcar-Travel & Service)

UIT
flag-au Shara Marche (stopt)


flag-au Mitchelton-Scott (in 2021 GreenEdge Cycling)
IN
flag-tt Teniel Campbell (Valcar)
flag-it Arianna Fidanza (Lotto Soudal Ladies)
flag-es Ane Santesteban (Ceratizit-WNT Pro Cycling)
flag-si Urška Žigart (Alé BTC Ljubljana)

UIT
flag-au Gracie Elvin (stopt)
flag-nl Annemiek van Vleuten (Movistar)


flag-es Movistar
IN
flag-es Sara Martín (Sopela Women’s Team)
flag-dk Emma Cecilie Norsgaard (Paule Ka)
flag-us Leah Thomas (Paule Ka)
flag-nl Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott)

UIT
n.n.b.


flag-de Team Sunweb
IN
flag-nl Lorena Wiebes (Parkhotel Valkenburg) – sinds 1/6/2020
flag-us Megan Jastrab (Rally Cycling)

UIT
flag-gb Anna Henderson (Jumbo-Visma Women)
flag-ca Alison Jackson (Liv Racing)
flag-dk Pernille Mathiesen (Jumbo-Visma Women)


flag-us Trek-Segafredo
IN
flag-nl Shirin van Anrooij
flag-dk Amalie Dideriksen (Boels-Dolmans)
flag-au Chloe Hosking (Rally Cycling)

UIT
flag-pl Anna Plichta (Lotto Soudal Ladies)
flag-gb Abigail van Twisk


UCI Women’s Continental Teams

flag-nl Biehler Krush
IN
flag-se Nathalie Eklund (Talent ELABO)
flag-nl Daniek Hengeveld
flag-se Clara Lundmark

UIT
flag-nl Maike van der Duin (Drops)
flag-nl Roos Hoogeboom (stopt)
flag-nl Senna Feron (n.n.b.)
flag-nl Laura van Regenmortel (n.n.b.)


flag-nl Boels-Dolmans (in 2021 SD Worx)
IN
flag-it Elena Cecchini (Canyon-SRAM)
flag-fr Roxane Fournier (Chevalmeire)
flag-za Ashleigh Moolman-Pasio (CCC-Liv)
flag-cz Nikola Nosková (Bigla-Katusha)
flag-gb Anna Shackley (Breeze)
flag-nl Demi Vollering (Parkhotel Valkenburg)
flag-nz Niamh Fisher-Black (Paule Ka)

UIT
flag-nl Eva Buurman (TIBCO-Silicon Valley Bank)
flag-dk Amalie Dideriksen (Trek-Segafredo)
flag-nl Jip van den Bos (Jumbo-Visma Women)


flag-be Chevalmeire
IN
flag-be Caren Commissaris
flag-nl Claudia Jongerius (WC De Sprinters Malderen)
flag-be Justine Ghekiere

UIT
flag-fr Roxane Fournier (SD Worx)


flag-be Ciclismo Mundial
IN
flag-nl Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)

UIT
n.n.b.


flag-be Ciclotel (stopt)
IN
n.v.t.

UIT
flag-nl Kirstie van Haaften (Parkhotel Valkenburg)
flag-ua Olha Kulynych (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ie Alice Sharpe (Rupelcleaning)
flag-be Sara Van de Vel (Rupelcleaning)
flag-nl Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Kim De Baat
flag-ua Valeriya Kononenko
flag-za Maroesjka Matthee
flag-pt Daniela Reis
flag-gb Hayley Simmonds (CAMS-Tifosi)


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN
flag-ua Olha Kulynych (Ciclotel)
flag-be Lotte Popelier
flag-be Fien Van Eynde (BNS Technics-Concrete House)
flag-nl Bryony van Velzen (Ciclotel)
flag-be Amber Aernouts (Multum Accountants-LSK)

UIT
flag-be Kaat Hannes (stopt)
flag-hu Zsófia Szabó (n.n.b.)
flag-cy Antri Christoforou (n.n.b.)


flag-nl Jumbo-Visma (nieuw)
IN
flag-nl Teuntje Beekhuis (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Jip van den Bos (Boels-Dolmans)
flag-nl Nancy van der Burg (Parkhotel Valkenburg)
flag-gb Anna Henderson (Team Sunweb)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Riejanne Markus (CCC-Liv)
flag-dk Pernille Mathiesen (Team Sunweb)
flag-nl Aafke Soet (Ceratizit-WNT)
flag-nl Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
flag-be Julie Van de Velde (Lotto Soudal)
flag-nl Marianne Vos (CCC)

UIT
n.v.t.


flag-be Lotto Soudal Ladies
IN
flag-be Elisa Vander Sande
flag-nl Silke Smulders
flag-pl Anna Plichta (Trek-Segafredo)
flag-se Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)

UIT
flag-nl Teuntje Beekhuis (Jumbo-Visma Women)
flag-be Lotte Kopecky (Liv Racing)
flag-be Julie Van de Velde (Jumbo-Visma)
flag-it Arianna Fidanza (Mitchelton-Scott)
flag-gb Dani Christmas (n.n.b.)
flag-vn Thi That Nguyen


flag-be Multum Accountants-LSK
IN
flag-be Eefje Brandt
flag-be Marijke De Smedt
flag-be Fien Dewispelaere
flag-be Ann-Sophie Duyck (Parkhotel Valkenburg)
flag-be Leontine Farazijn
flag-be Sara Maes
flag-nl Lily Schuitemaker
flag-nl Rosalie van der Wolf

UIT
flag-be Amber Aernouts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-au Bronwyn MacGregor (Lviv)


flag-nl NXTG Racing
IN
flag-nl Maud Rijnbeek (APB Junior Women Development Team)
flag-gb Amelia Sharpe (Breeze)
flag-nl Mylene de Zoete
flag-nl Ilse Pluimers (APB-team)
flag-cl Catalina Anais Soto

UIT
flag-nl Eva Jonkers (Watersley R+D Cycling Team)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN
flag-nl Julia van Bokhoven
flag-nl Mischa Bredewold
flag-nl Femke Gerritse
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-nl Lieke Nooijen
flag-nl Pien Limpens

UIT
flag-nl Nancy van der Burg (Jumbo-Visma Women)
flag-de Romy Kasper (Jumbo-Visma Women)
flag-nl Anouska Koster (Jumbo-Visma Women)
flag-nl Karlijn Swinkels (Jumbo-Visma Women)
flag-nl Demi Vollering (SD Worx)
flag-nl Lorena Wiebes (Team Sunweb) – sinds 1/6/2020
flag-be Ann-Sophie Duyck (Multum Accountants-LSK)
flag-se Hanna Nilsson (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Fleur Nagengast (gestopt)


flag-be Rupelcleaning
IN
flag-de Svenja Betz
flag-fi Antonia Gröndahl
flag-ie Gabriella Homer
flag-be Amber Lacompte
flag-de Lucy Mayrhofer
flag-ie Kelly Murphy
flag-hr Maja Perinović (Top Girls Fassa Bortolo)
flag-ie Alice Sharpe (Ciclotel)
flag-be Sara Van de Vel (Ciclotel)
flag-dk Trine Schmidt
flag-lu Claire Faber
flag-ie Mia Griffin
flag-ie Gabriella Homer
flag-be Ditte Lenseclaes

UIT
n.v.t.


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.