Overzicht: Wielertransfers 2021

maandag 28 september 2020 om 08:00
Overzicht: Wielertransfers 2021

foto: Cor Vos

Sinds 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTeams en ProTeams in dit overzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.

UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale (in 2021 AG2R Citroën)
IN
flag-fr Lilian Calmejane (Total Direct Energie)
flag-fr Clément Champoussin – sinds 1/4/2020
flag-be Stan Dewulf (Lotto Soudal)
flag-lu Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Marc Sarreau (Groupama-FDJ)
flag-ch Michael Schär (CCC Team)
flag-fr Damien Touzé (Cofidis)
flag-be Greg Van Avermaet (CCC Team)
flag-be Gijs Van Hoecke (CCC Team)

UIT
flag-fr Romain Bardet (Team Sunweb)
flag-fr Alexandre Geniez (Total Direct Energie)
flag-fr Pierre Latour (Total Direct Energie)
flag-be Stijn Vandenbergh (n.n.b.)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Anthony Jullien
flag-fr Antoine Raugel
flag-fr Simon Verger


flag-kz Astana
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-bh Bahrain-McLaren
IN
flag-au Jack Haig (Mitchelton-Scott)

UIT
flag-es Iván García (Movistar)


flag-de BORA-hansgrohe
IN
flag-it Giovanni Aleotti (CT Friuli-ASD)
flag-nl Wilco Kelderman (Team Sunweb)
flag-be Jordi Meeus (SEG Racing Academy)
flag-de Nils Politt (Israel Start-Up Nation)
flag-dk Frederik Wandahl (ColoQuick)
flag-gb Matthew Walls (Trinity Racing)
flag-de Ben Zwiehoff (Centurion Vaude)

UIT
flag-pl Rafal Majka (UAE Emirates)
flag-at Gregor Mühlberger (Movistar)


flag-pl CCC Team
IN
n.n.b.

UIT
flag-nz Patrick Bevin (Israel Start-Up Nation)
flag-it Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation)
flag-it Fausto Masnada (Deceuninck-Quick-Step) – sinds 19/8/2020
flag-po Szymon Sajnok (Cofidis)
flag-ch Michael Schär (AG2R Citroën)
flag-it Matteo Trentin (UAE Emirates)
flag-be Greg Van Avermaet (AG2R Citroën)
flag-be Gijs Van Hoecke (AG2R Citroën)
flag-be Nathan Van Hooydonck (Jumbo-Visma)

Van Avermaet verkast naar het toekomstige AG2R Citroën – foto: Cor Vos


flag-fr Cofidis
IN
flag-es Rubén Fernández (Euskaltel-Euskadi)
flag-ch Tom Bohli (UAE Emirates)
flag-po Szymon Sajnok (CCC Team)

UIT
flag-fr Damien Touzé (AG2R Citroën)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Nicolas Prodhomme
flag-it Enrico Zanoncello


flag-be Deceuninck-Quick Step
IN
flag-be Mauri Vansevenant – sinds 1/7/2020
flag-it Fausto Masnada (CCC) – sinds 19/8/2020

UIT
flag-lu Bob Jungels (AG2R Citroën Team)

Stage sinds 1/8/2020
flag-us Sean Quinn


flag-us EF Pro Cycling
IN
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy) – sinds 1/8/2020

UIT
flag-ca Michael Woods (Israel Start-Up Nation)
flag-ee Tanel Kangert (Mitchelton-Scott)
flag-co Daniel Felipe Martínez (INEOS Grenadiers)


flag-fr Groupama-FDJ
IN
flag-nl Lars van den Berg (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Jake Stewart (Groupama-FDJ U23)
flag-fr Clément Davy (Groupama-FDJ U23)

UIT
flag-fr Marc Sarreau (AG2R Citroën)

Stage sinds 1/8/2020
flag-fr Clément Davy


flag-il Israel Start-Up Nation
IN
flag-au Sebastian Berwick (St George Cycling Team)
flag-nz Patrick Bevin (CCC)
flag-it Alessandro De Marchi (CCC)
flag-gb Chris Froome (Team Ineos)
flag-no Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal)
flag-za Daryl Impey (Mitchelton-Scott)
flag-au Taj Jones (ACA Pro Racing Sunshine Coast)
flag-ca Michael Woods (EF Pro Cycling)

UIT
flag-de Nils Politt (BORA-hansgrohe)
flag-au Rory Sutherland (einde carrière)

Froome is de nieuwe aanwinst van Israel Start-Up Nation – foto: Cor Vos


flag-nl Jumbo-Visma
IN
flag-it Edoardo Affini (Mitchelton-Scott)
flag-nl David Dekker (SEG Racing Academy)
flag-nl Gijs Leemreize (Jumbo-Visma Development)
flag-nl Sam Oomen (Team Sunweb)
flag-be Nathan Van Hooydonck (CCC)
flag-nl Olav Kooij (Jumbo-Visma Development) – per 1/7/2021

UIT
flag-be Laurens De Plus (INEOS Grenadiers)
flag-no Amund Grøndahl Jansen (Mitchelton-Scott)
flag-nl Taco van der Hoorn (n.n.b.)
flag-nl Tom Leezer (stopt)
flag-nl Bert-Jan Lindeman (n.n.b.)


flag-be Lotto Soudal
IN
flag-it Filippo Conca (Biesse Arvedi)
flag-be Sébastien Grignard (Lotto Soudal U23)
flag-dk Andreas Kron (Riwal Securitas)
flag-be Sylvain Moniquet (Groupama-FDJ U23)
flag-au Harry Sweeny (Lotto Soudal U23)
flag-be Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) – sinds 1/6/2020
flag-be Viktor Verschaeve (Lotto Soudal U23)
flag-be Xandres Vervloesem (Lotto Soudal U23)

UIT
flag-no Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation)
flag-be Stan Dewulf (AG2R Citroën)


flag-au Mitchelton-Scott
IN
flag-no Amund Grøndahl Jansen (Jumbo-Visma)
flag-ee Tanel Kangert (EF Pro Cycling)
flag-au Michael Matthews (Team Sunweb)

UIT
flag-it Edoardo Affini (Jumbo-Visma)
flag-za Daryl Impey (Israel Start-Up Nation)
flag-gb Adam Yates (INEOS Grenadiers)
flag-au Jack Haig (Bahrain-McLaren)


flag-es Movistar
IN
flag-es Iván García (Bahrain-McLaren)
flag-at Gregor Mühlberger (BORA-hansgrohe)

UIT
n.n.b.


flag-za NTT Pro Cycling
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-gb Team Ineos (in 2021 INEOS Grenadiers)
IN
flag-cr Andrey Amador (Movistar) – sinds 12/2/2020
flag-be Laurens De Plus (Jumbo-Visma)
flag-gb Adam Yates (Mitchelton-Scott)
flag-co Daniel Felipe Martínez (EF Pro Cycling)
flag-au Richie Porte (Trek-Segafredo)
flag-gb Tom Pidcock (Trinity Racing)

UIT
flag-gb Chris Froome (Israel Start-Up Nation)
flag-by Vasil Kiryienka (stopt) – sinds 30/1/2020


flag-de Team Sunweb
IN
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – sinds 1/8/2020
flag-fr Romain Bardet (AG2R La Mondiale)
flag-de Marco Brenner (Auto Eder Bayern)
flag-no Andreas Leknessund (Uno-X Pro Cycling)
flag-de Niklas Märkl (Team Sunweb Development)
flag-us Kevin Vermaerke (Hagens Berman Axeon)

UIT
flag-nl Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)
flag-au Michael Matthews (Mitchelton-Scott)
flag-nl Sam Oomen (Jumbo-Visma)

Stage sinds 1/8/2020
flag-us Kevin Vermaerke


Bardet rijdt in 2021 voor Team Sunweb – foto: Cor Vos


flag-us Trek-Segafredo
IN
flag-it Alessandro Fancellu (Kometa Xstra)
flag-it Antonio Tiberi (Colpack Ballan)

UIT
flag-au Richie Porte (INEOS Grenadiers)

Stage sinds 1/8/2020
flag-it Alessandro Fancellu
flag-dk Mattias Skjelmose Jensen
flag-it Antonio Tiberi


flag-ae UAE Emirates
IN
flag-es Juan Ayuso (Bathco) – per 1/8/2020
flag-pl Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
flag-it Matteo Trentin (CCC Team)

UIT
flag-be Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix)
flag-ch Tom Bohli (Cofidis)


UCI ProTeams

flag-be Alpecin-Fenix
IN
flag-be Jasper Philipsen (UAE-Emirates)
flag-be Edward Planckaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Lionel Taminiaux (Bingoal-Wallonie Bruxelles)

UIT
n.n.b.

Stage sinds 1/8/2020
flag-be Ryan Cortjens
flag-nl Mees Hendrikx
flag-be Timo Kielich
flag-be Niels Vandeputte


flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Arvedi)
flag-it Leonardo Marchiori (NTT Continental)
flag-hu János Pélikan (Pannon) – per 20/1/2020

UIT
flag-it Matteo Spreafico (Vini Zabù-KTM) – sinds 11/8/2020
flag-cr Kevin Rivera (Bardiani-CSF-Faizanè)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN
flag-be Amaury Capiot (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-ee Markus Pajur (Tartu 2024)

UIT
n.n.b.


flag-fr B&B Hotels-Vital Concept
IN
flag-fr Alan Boileau (VCP Loudéac)
flag-fr Maxime Chevalier (VC Pays de Loudéac) – per 27/2/2020
flag-be Eliot Lietaer (Bingoal-Wallonie Bruxelles)

UIT
flag-fr Jimmy Turgis (stopt)


flag-it Bardiani CSF Faizanè
IN
flag-it Tomas Trainini (Colpack Ballan)
flag-it Samuele Zoccarato (Colpack Ballan)
flag-cr Kevin Rivera (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-co Johnatan Cañaveral (Giotti Victoria)

UIT
n.n.b.


flag-be Bingoal Wallonie-Bruxelles
IN
flag-be Tom Paquot (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)
flag-be Laurenz Rex (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)

UIT
flag-be Eliot Lietaer (B&B Hotels-Vital Concept)
flag-be Baptiste Planckaert (Circus-Wanty Gobert)
flag-be Lionel Taminiaux (Alpecin-Fenix)


flag-es Burgos-BH
IN
flag-es Felipe Orts

UIT
n.n.b.


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.

Stage sinds 1/8/2020
flag-es Josu Etxeberria
flag-es Miguel Ángel Ballesteros
flag-es Carlos García
flag-es Oier Ibarguren


flag-be Circus-Wanty Gobert
IN
flag-ee Rein Taaramäe (Total Direct Energie)
flag-be Baptiste Planckaert (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
flag-it Lorenzo Rota (Vini Zabù-KTM)

UIT
flag-fr Fabien Doubey (Total Direct Energie)


flag-es Euskaltel-Euskadi
IN
flag-es Xabier Mikel Azparren

UIT
flag-es Rubén Fernández (Cofidis)


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-fr Nippo-Delko One Provence
IN
flag-fr Clément Carisey (Team Pro Immo Nicolas Roux)
flag-fr Alexandre Delettre (V.C.Villefranche Beaujolais)

UIT
n.n.b.


flag-us Novo Nordisk
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-us Rally Cycling
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-dk Riwal Securitas
IN
n.n.b.

UIT
flag-dk Andreas Kron (Lotto Soudal)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN
n.n.b.

UIT
flag-be Amaury Capiot (Arkéa-Samsic)
flag-be Edward Planckaert (Alpecin-Fenix)


flag-fr Total Direct Energie
IN
flag-fr Fabien Doubey (Circus-Wanty Gobert)
flag-fr Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale)
flag-fr Pierre Latour (AG2R La Mondiale)

UIT
flag-fr Lilian Calmejane (AG2R Citroën)
flag-ee Rein Taaramäe (Circus-Wanty Gobert)


flag-no Uno-X Pro Cycling
IN
flag-dk Anthon Charmig (ColoQuick) – per 1/7/2021
flag-dk Johan Price-Pejtersen (ColoQuick) – per 1/8/2020
flag-no Søren Wærenskjold (Joker Fuel of Norway)

UIT
n.n.b.


flag-it Vini Zabù KTM
IN
flag-it Matteo Spreafico (Androni Giocattoli-Sidermec) – per 11/8

UIT
flag-it Lorenzo Rota (Circus-Wanty Gobert)


UCI Women’s WorldTeams

IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-it Alé BTC Ljubljana
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-de Canyon//SRAM Racing
IN
n.n.b.

UIT
flag-it Elena Cecchini (SD Worx)


flag-pl CCC-Liv
IN
n.n.b.

UIT
flag-nl Marianne Vos (Jumbo-Visma)
flag-nl Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)


flag-fr FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-au Mitchelton-Scott
IN
flag-es Ane Santesteban (Ceratizit-WNT Pro Cycling)

UIT
flag-nl Annemiek van Vleuten (Movistar)


flag-es Movistar
IN
flag-dk Emma Cecilie Norsgaard (Paule Ka)
flag-nl Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott)
flag-es Sara Martín (Sopela Women’s Team)

UIT
n.n.b.


flag-de Team Sunweb
IN
flag-nl Lorena Wiebes (Parkhotel Valkenburg) – sinds 1/6/2020

UIT
n.n.b.


flag-us Trek-Segafredo
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


UCI Women’s Continental Teams

flag-nl Biehler Krush
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-nl Boels-Dolmans (in 2021 SD Worx)
IN
flag-it Elena Cecchini (Canyon-SRAM)
flag-fr Roxane Fournier (Chevalmeire)
flag-gb Anna Shackley (Breeze)
flag-nl Demi Vollering (Parkhotel Valkenburg)

UIT
n.n.b.


flag-be Chevalmeire
IN
n.n.b.

UIT
flag-fr Roxane Fournier (SD Worx)


flag-be Ciclismo Mundial
IN
flag-nl Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)

UIT
n.n.b.


flag-be Ciclotel
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN
flag-be Fien Van Eynde (BNS Technics-Concrete House)

UIT
n.n.b.


flag-nl Jumbo-Visma (nieuw)
IN
flag-nl Marianne Vos (CCC)
flag-be Julie Van de Velde (Lotto Soudal)

UIT
n.v.t.


flag-be Lotto Soudal Ladies
IN
n.n.b.

UIT
flag-be Julie Van de Velde (Jumbo-Visma)


flag-be Multum Accountants-LSK
IN
n.n.b.

UIT
n.n.b.


flag-nl NXTG Racing
IN
flag-nl Maud Rijnbeek (APB Junior Women Development Team)
flag-gb Amelia Sharpe (Breeze)
flag-nl Mylene de Zoete
flag-nl Ilse Pluimers (APB-team)

UIT
flag-nl Eva Jonkers (Watersley R+D Cycling Team)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN
n.n.b.

UIT
flag-nl Demi Vollering (SD Worx)
flag-nl Lorena Wiebes (Team Sunweb) – sinds 1/6/2020


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.