Remco Evenepoel weet niet wat hij moet verwachten: “Maar belooft spectaculair slotweekend te zijn”
Video Tadej Pogacar verwacht deze Tour de France nog een laatste, grote aanval van Visma | Lease a Bike. Omdat de in Monaco woonachtige geletruidrager zaterdag een thuiswedstrijd rijdt en dan in principe in het voordeel is, zou het vrijdag weleens bal kunnen zijn. Ziet Remco Evenepoel dat ook zo?
“Ik denk dat hij (Pogacar, red.) de rit van vrijdag ook goed kent, want Monaco ligt niet zo ver van hier”, aldus Evenepoel. “Bovendien is hij in Isola 2000 op hoogtestage geweest. Maar morgen is wel de dag met allemaal cols van bijna een uur. We moeten het zien, ik kan het moeilijk voorspellen. Misschien is het morgen niet en overmorgen wel, of andersom. Het kan alle kanten uit, maar alleszins belooft het wel een spectaculaire tweedaagse te worden.”
Evenepoel staat momenteel derde in het klassement. Zijn achterstand op Pogacar bedraagt meer dan vijf minuten, maar de tweede plaats van Jonas Vingegaard is mogelijk nog wel binnen bereik. Het verschil tussen de Belg en de Deen is een minuut en 58 seconden. Achterom hoeft Evenepoel in principe niet meer te kijken, want João Almeida, de nummer vier van het klassement, staat bijna acht minuten achter hem.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.