Roompot verlengt sponsorcontract
Roompot blijft ook de komende jaren naamgever van de gelijknamige wielerploeg. De Zeeuwse aanbieder van vakantieparken heeft het sponsorcontract met twee jaar verlengd tot 1 januari 2021, met een optie voor nog eens twee jaar. Dat meldt de ploeg op zijn website.
Volgens De Telegraaf gaat ook het budget van de ploeg aanzienlijk omhoog. Met het extra budget hoopt de ploeg vanaf volgend seizoen ook sportief een stap te kunnen zetten.
“Wij zijn natuurlijk bijzonder verheugd met het vertrouwen dat Roompot Vakanties heeft gegeven in de toekomst van onze wielerploeg. We kunnen als organisatie nu de volgende stap zetten in onze groeiplannen en ambities”, vertelt teammanager Michael Zijlaard op de site van de ploeg.
Ben wel benieuwd welke renners er dan eventueel bij zouden moeten komen. Als ze vast blijven houden aan de filosofie dat er alleen Nederlanders bij de ploeg rijden dan zou ik niet echt weten welke renner direct een aanwinst zou zijn. De meeste Nederlandse renners van niveau rijden al in de World Tour.
De goede Nederlandse renners rijden voornamelijk bij buitenlandse ploegen omdat ze ook tlj te duur zijn... ik kan me ook voorstellen om van het idee af te stappen alleen Nederlanders bij de ploeg te hebben. Andere Nederlandssprekenden wellicht?
Wel hopen dan dat zoiets wat meer op z'n Weenings uitpakt dan vooralsnog op z'n Wipperts.
Ik heb me wel eens afgevraagd of het geen probleem is dat de ploegleiders grotere sterren zijn dan de renners. Vaak zijn knechten uitstekende ploegleiders (Niermann). En hoeveel ex-kopmannen leiden nu ploegen? Ikkom alleen op roompot.
@horsm
Bjarne Riis is ook lang ploegleider geweest. En Vinokourov natuurlijk.
Weening en Wippert zijn de grote namen maar dat is natuurlijk echt geen worldtour niveau..
Boogert blijft de blikvanger van de ploeg en dat terwijl hij ploegleider is.
Vraag me alleen af waarom je hier in godsnaam sponsor van zou willen zijn. Zijn er dan ook geen buitenlanders welkom op de vakantieparken van Roompot?
Ik bedoel ook niet specifiek van Baarle. Ik bedoel gewoon een subtopper die bij een WT-ploeg geregeld tweede viool speelt. Zo'n renner zou bij Roompot gewoon kopman zijn. Ik verwacht ook niet dat Roompot hetzelfde salaris en dezelfde begeleiding kan bieden als Sky, hoewel ik geen idee heb hoeveel van Baarle bij Sky verdient.