zondag 20 april 2025 om 11:08

Tadej Pogacar was niet onder de indruk van Remco Evenepoel: “Dit had ik verwacht”

Video Tadej Pogacar is vanmiddag als topfavoriet van start gegaan in de Amstel Gold Race. De wereldkampioen had naar eigen zeggen een goede aanloop richting de Nederlandse klassieker, nadat hij afgelopen week ten val kwam in zijn eerste Parijs-Roubaix.

“Ik heb drie rustige dagen gehad en moest dan al naar Nederland afreizen. Ik heb niet zo veel training gedaan deze week. We zullen vandaag zien of ik te veel of te weinig heb gedaan”, klonk het voor onze camera bij de start.

In 2023 was Pogacar al een keer de beste in de Gold Race, maar nu is de finale gekruid met de Cauberg op amper twee kilometer van de streep. “Ik ben blij met de nieuwe finale. Het ziet er goed uit. Voor iedereen is het mooier: voor de fans, voor ons. Het voelt goed om de Cauberg op het einde te hebben, dat maakt het ook wat zwaarder.”

Zelf geldt hij als de topfavoriet, maar heeft de Sloveen afgelopen week de rentree van Remco Evenepoel met grote ogen aanschouwd? “Ik heb een beetje van de Brabantse Pijl gezien. Ik was niet onder de indruk. Dit is wat ik van hem had verwacht, ik wist dat hij op dit niveau zou terugkeren.”

Een must have voor alle wielerfans! Met de Black Friday deal van RIDE Magazine haal je het ideale cadeautje voor de feestdagen in huis. Voor slechts € 13,95 ontvang je de najaars- en de winter-editie in jouw brievenbus. Dat betekent meer dan 300 pagina’s aan schitterende wielerverhalen. Wacht niet te lang, want OP=OP. Bestel nu jouw magazines en verzeker je van uren leesplezier.
RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.