Tarteletto-Isorex strikt Jarno Jordens
foto: Tarteletto-Isorex
maandag 22 november 2021 om 14:29

Tarteletto-Isorex strikt Jarno Jordens

Jarno Jordens komt in 2022 uit voor Tarteletto-Isorex. Voor de 21-jarige coureur uit Rillaar wordt het zijn eerste contract bij een continentale ploeg.

Tarteletto-Isorex liet een oog vallen op Jordens na zijn overwinning in het Kampioenschap der beide Vlaanderen, met aankomst in Nieuwkerken-Waas. Daarnaast won hij de kermiskoers in Deinze en reed hij de nodige ereplaatsen bij elkaar op nationaal niveau.

“Een renner met een goede ingesteldheid past steeds in het profiel van ons team”, reageert Peter Bauwens, de teammanager bij Tarletetto-Isorex. “Jarno kunnen we laten groeien binnen ons team, en zijn er zeker van met zijn sterke sprint iets moois kan laten zien volgend seizoen.”

Eerder trok de taartjesploeg ook Marius Wold, Kobe Vanoverschelde, Torsten Demeyere en Sander Lemmens aan voor 2022.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.