Vuelta 2021: De uitvallers

zaterdag 4 september 2021 om 18:45
Vuelta 2021: De uitvallers

Ter illustratie - foto: Cor Vos

Overzicht

Lang niet alle renners halen de eindstreep. Genoeg coureurs die door valpartijen, ziekte, onderkoeling of oververmoeidheid de strijd moeten staken. Een overzicht van de opgevers in de Vuelta a España 2021.

Maandag 16 augustus 2021 – Etappe 3
1. flag-ca Alex Cataford (Israel Start-Up Nation) – DNS
2. flag-be Frederik Frison (Lotto Soudal) – DNS

Vrijdag 20 augustus 2021 – Etappe 7
3. flag-fr Emmanuel Morin (Cofidis) – DNF
4. flag-gb Hugh Carthy (EF Education-Nippo) – DNF
5. flag-es Óscar Rodríguez (Astana-Premier Tech) – DNF
6. flag-dk Mads Würtz Schmidt (Israel Start-Up Nation) – DNF
7. flag-es Alejandro Valverde (Movistar) – DNF
8. flag-za Reinardt Janse van Rensburg (Qhubeka NextHash) – OTL

Zaterdag 21 augustus – Etappe 8
9. flag-it Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation) – DNF

Zondag 22 augustus – Etappe 9
10. flag-ch Johan Jacobs (Movistar) – DNF
11. flag-es Sergio Martín (Caja Rural-Seguros RGA) – DNF
12. flag-it Jacopo Guarnieri (Groupama-FDJ) – DNF
13. flag-co Juan Sebastián Molano (UAE Emirates) – DNF

Woensdag 25 augustus – Etappe 11
14. flag-es Alex Aranburu (Astana-Premier Tech) – DNS
15. flag-be Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix) – DNS
16. flag-gb Simon Carr (EF Education-Nippo) – DNF

Donderdag 26 augustus – Etappe 12
17. flag-at Tobias Bayer (Alpecin-Fenix) – DNF

Vrijdag 27 augustus – Etappe 13
18. flag-es Omar Fraile (Astana-Premier Tech) – DNS
19. flag-de Maximilian Schachmann (BORA-hansgrohe) – DNS

Zaterdag 28 augustus – Etappe 14
20. flag-ec Richard Carapaz (INEOS Grenadiers) – DNF

Zondag 29 augustus – Etappe 15
21. flag-ec Jonathan Caicedo (EF Education-Nippo) – DNS
22. flag-us Kiel Reijnen (Trek-Segafredo) – DNF
23. flag-ec Jhonatan Narváez (INEOS Grenadiers) – DNF

Dinsdag 31 augustus – Etappe 16
24. flag-it Giulio Ciccone (Trek-Segafredo) – DNF
25. flag-be Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation) – DNF
26. flag-fr Rudy Molard (Groupama-FDJ) – DNF

Woensdag 1 september – Etappe 17
27. flag-fr Kenny Elissonde (Trek-Segafredo) – DNF
28. flag-es Luis Léon Sánchez (Astana-Premier Tech) – DNF
29. flag-il Itamar Einhorn (Israel Start-Up Nation) – DNF
30. flag-es Mikel Landa (Bahrain Victorious) – DNF
31. flag-be Sander Armée (Qhubeka NextHash) – DNF

Donderdag 2 september – Etappe 18
32. flag-es Carlos Verona (Movistar) – DNS
33. flag-nl Dylan van Baarle (INEOS Grenadiers) – DNS
34. flag-es Diego Rubio (Burgos-BH) – DNF
35. flag-es Jonathan Lastra (Caja Rural-Seguros RGA) – DNF
36. flag-gb Matthew Holmes (Lotto Soudal) – OTL

Vrijdag 3 september – Etappe 19
37. flag-it Sacha Modolo (Alpecin-Fenix) – DNF
38. flag-co Sergio Henao (Qhubeka NextHash) – DNF
39. flag-za Louis Meintjes (Intermarché-Wanty-Gobert) – DNF

Zaterdag 4 september – Etappe 20
40. flag-ru Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech) – DNS
41. flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-Seguros RGA) – DNS
42. flag-co Miguel Ángel López (Movistar) – DNF


DNF = Niet gefinisht
DNS = Niet gestart
DSQ = Gediskwalificeerd
OTL = Buiten de tijdslimiet

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.