WK 2020: Dit zijn de deelnemers
Momenteel is het Italiaanse Imola het decor voor het WK wielrennen 2020. WielerFlits heeft alle selecties voor de wegwedstrijd voor mannen op een rij gezet.
Programma
Donderdag 24 september, WK tijdrijden voor vrouwen
Vrijdag 25 september, WK tijdrijden voor mannen
Zaterdag 26 september, WK op de weg voor vrouwen
Zondag 27 september, WK op de weg voor mannen
Denemarken
1. Jakob Fuglsang
2. Niklas Eg
3. Jonas Gregaard Wilsly
4. Jesper Hansen
5. Mikkel Frolich Honore
6. Michael Valgren Hundahl
7. Christopher Juul Jensen
8. Casper Phillip Pedersen
Slovenië
9. Janez Brajkovic
10. Luka Mezgec
11. Domen Novak
12. Luka Pibernik
13. Tadej Pogacar
14. Jan Polanc
15. Primoz Roglic
16. Jan Tratnik
Italië
17. Andrea Bagioli
18. Alberto Bettiol
19. Gianluca Brambilla
20. Damiano Caruso
21. Fausto Masnada
22. Vincenzo Nibali
23. Diego Ulissi
24. Giovanni Visconti
België
25. Tiesj Benoot
26. Oliver Naesen
27. Pieter Serry
28. Jasper Stuyven
29. Wout van Aert
30. Greg Van Avermaet
31. Loic Vliegen
32. Tim Wellens
Frankrijk
33. Julian Alaphilippe
34. Julien Bernard
35. Kenny Elissonde
36. Valentin Madouas
37. Guillaume Martin
38. Rudy Molard
39. Quentin Pacher
40. Nans Peters
Nederland
41. Tom Dumoulin
42. Pascal Eenkhoorn
43. Sam Oomen
44. Antwan Tolhoek
45. Martijn Tusveld
46. Dylan van Baarle
47. Nick van der Lijke
48. Pieter Weening
Colombia
49. Johan Esteban Chaves
50. Sergio Luis Henao
51. Sergio Andres Higuita
52. Miguel Angel Lopez
53. Daniel Felipe Martinez
54. Cristian Camilo Munoz
55. Harold Alfonso Tejada
56. Rigoberto Uran
Duitsland
57. Nikias Arndt
58. John Degenkolb
59. Nico Denz
60. Simon Geschke
61. Jonas Koch
62. Paul Martens
63. Maximilian Schachmann
64. Georg Zimmermann
Spanje
65. Pello Bilbao
66. David De la Cruz
67. Jesus Herrada
68. Mikel Landa
69. Enric Mas
70. Luis Leon Sanchez
71. Marc Soler
72. Alejandro Valverde
Australië
73. Simon Clarke
74. Luke Durbridge
75. Chris Hamilton
76. Jai Hindley
77. Damien Howson
78. Michael Matthews
79. Richie Porte
80. Nicholas Schultz
Groot-Brittannië
81. Hugh Carthy
82. Ethan Hayter
83. James Knox
84. Thomas Pidcock
85. Luke Rowe
86. James Shaw
Noorwegen
87. Odd Christian Eiking
88. Carl Fredrik Hagen
89. Markus Hoelgaard
90. Vegard Stake Laengen
91. Andreas Leknessund
92. Torstein Traeen
Rusland
93. Sergei Chernetskii
94. Viacheslav Kuznetsov
95. Denis Nekrasov
96. Petr Rikunov
97. Ivan Rovny
98. Dmitrii Strakhov
Polen
99. Stanislaw Aniolkowski
100. Michal Golas
101. Michal Kwiatkowski
102. Kamil Malecki
103. Lukasz Owsian
104. Maciej Paterski
Nieuw-Zeeland
105. George Bennett
106. Patrick Bevin
107. Finn Fisher-Black
108. Dion Smith
Ierland
109. Ben Healy
110. Ryan Mullen
111. Nicolas Roche
Zwitserland
112. Michael Albasini
113. Silvan Dillier
114. Enrico Gasparotto
115. Marc Hirschi
116. Simon Pellaud
117. Michael Schar
Ecuador
118. Jonathan Caicedo
119. Richard Carapaz
120. Jefferson Alveiro Cepeda
Portugal
121. Rui Costa
122. Ruben Guerreiro
123. Ivo Oliveira
124. Nelson Oliveira
Slowakije
125. Juraj Bellan
126. Marek Canecky
127. Jan Andrej Cully
128. Martin Haring
129. Patrik Tybor
Verenigde Staten
130. Lawson Craddock
131. Sepp Kuss
132. Brandon McNulty
133. Neilson Powless
Oostenrijk
134. Tobias Bayer
135. Marco Friedrich
136. Felix Gall
137. Sebastian Schonberger
138. Markus Wildauer
139. Riccardo Zoidl
Tsjechië
140. Josef Cerny
141. Jan Hirt
142. Jakub Otruba
143. Adam Toupalik
Kazachstan
144. Zhandos Bizhigitov
145. Daniil Fominykh
146. Dmitriy Gruzdev
147. Alexey Lutsenko
148. Yuriy Natarov
149. Vadim Pronskiy
Zuid-Afrika
150. Nicholas Dlamini
151. Louis Meintjes
Estland
152. Tanel Kangert
153. Peeter Pruus
Luxemburg
154. Ben Gastauer
Oekraïne
155. Anatolii Budiak
Eritrea
156. Natnael Berhane
157. Amanuel Gebreigzabhier
158. Merhawi Kudus
Canada
159. Guillaume Boivin
160. Alexander Cataford
161. Hugo Houle
162. Michael Woods
Letland
163. Viesturs Luksevics
164. Krists Neilands
165. Toms Skujins
Wit-Rusland
166. Aleksandr Riabushenko
Hongarije
167. Attila Valter
Litouwen
168. Evaldas Siskevicius
Azerbeidzjan
169. Elchin Asadov
Zweden
170. Lucas Eriksson
Griekenland
171. Polychronis Tzortzakis
Japan
172. Yukiya Arashiro
Roemenië
173. Eduard Michael Grosu
Costa Rica
174. Kevin Rivera
Mexico
175. Ulises Alfredo Castillo Soto
Rwanda
176. Samuel Mugisha
Marokko
177. Zahiri Abderrahim
Om te reageren moet je ingelogd zijn.