EK veldrijden Silvelle 2019


Het Italiaanse Silvelle organiseert dit jaar het vijfde EK veldrijden voor Elite mannen. De afgelopen twee jaar ging de titel naar Mathieu van der Poel. Bij de vrouwen wordt er voor de zevende keer gestreden om de wit-blauwe trui, die afgelopen jaar om de schouders van Annemarie Worst te zien was. WielerFlits zet het programma in een handig overzicht.

Medailleklassement EK veldrijden 2019, Silvelle

1. flag-nl Nederland – flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr1 flag-nr3 flag-nr3
2. flag-be België – flag-nr1 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr2 flag-nr3
3. flag-fr Frankrijk – flag-nr1 flag-nr2 flag-nr3 flag-nr3
4. flag-it Italië – flag-nr2
4. flag-gb Groot-Brittannië – flag-nr2
6. flag-ch Zwitserland – flag-nr3


Zondag 10 november:
09:00 Junioren-vrouwen (40 min)
flag-nr1 flag-nl Puck Pieterse
flag-nr2 flag-fr Olivia Onesti
flag-nr3 flag-nl Shirin van Anrooij
Lees hier het verslag

09:50 Junioren-mannen (40 min)
flag-nr1 flag-be Thibau Nys
flag-nr2 flag-be Jente Michiels
flag-nr3 flag-ch Danilo Lillo
Lees hier het verslag

11:00 Belofte-vrouwen (40 min)
flag-nr1 flag-nl Ceylin del Carmen Alvarado
flag-nr2 flag-gb Anna Kay
flag-nr3 flag-fr Marion Norbert
Lees hier het verslag

12:20 Belofte-mannen (50 min)
flag-nr1 flag-fr Mickael Crispin
flag-nr2 flag-be Timo Kielich
flag-nr3 flag-fr Antoine Benoist
Lees hier het verslag

13:50 Elite-vrouwen (40 min)
flag-nr1 flag-nl Yara Kastelijn
flag-nr2 flag-it Eva Lechner
flag-nr3 flag-nl Annemarie Worst
Lees hier het verslag

15:20 Elite-mannen (60 min)
flag-nr1 flag-nl Mathieu van der Poel
flag-nr2 flag-be Eli Iserbyt
flag-nr3 flag-be Laurens Sweeck
Lees hier het verslag

foto: Cor Vos

Zaterdag 9 november:
09:00 Masters-mannen 75+ (30 min)
flag-nr1 flag-gb Victor Barnett
flag-nr2 flag-nl Lambert van de Wiel
flag-nr3 flag-fr Jean Pierre Sement

09:00 Masters-mannen 70-74 (30 min)
flag-nr1 flag-fr Jean Bernard Galissaire
flag-nr2 flag-es Francisco Javier Sanchez de Diego
flag-nr3 flag-sk Ladislav Longauer

09:00 Masters-mannen 65-69 (30 min)
flag-nr1 flag-gb Roy Hunt
flag-nr2 flag-fr Daniel Perret
flag-nr3 flag-it Giovanni Parro

09:00 Masters-vrouwen 60+ (30 min)
flag-nr1 flag-it Lucia Pizzolotto
flag-nr2 flag-se Carina Börjesson
flag-nr3 flag-fr Christine Dufond Dematteis

09:00 Masters-vrouwen 55-59 (30 min)
flag-nr1 flag-lu Suzie Godart
flag-nr2 flag-it Poz Luisa de Lorenzo

09:00 Masters-vrouwen 50-54 (30 min)
flag-nr1 flag-it Beatrice Mistretta
flag-nr2 flag-ee Tea Lang
flag-nr3 flag-it Annalisa Mondi

10:00 Masters-mannen 55-59 (40 min)
flag-nr1 flag-be Guido Verhaegen
flag-nr2 flag-de Armin Raible
flag-nr3 flag-it Gianfranco Mariuzzo

10:00 Masters-vrouwen 35-39 (40 min)
flag-nr1 flag-nl Elleke Claessen
flag-nr2 flag-fr Camille Pottier
flag-nr3 flag-ee Tatjana Dobolina

10:00 Masters-vrouwen 40-44 (40 min)
flag-nr1 flag-ee Venis Kaarjarv
flag-nr2 flag-it Lorena Zocca
flag-nr3 flag-es Eva Arguelles

10:00 Masters-vrouwen 45-49 (40 min)
flag-nr1 flag-fr Katine Temporelli
flag-nr2 flag-it Lara Torresani
flag-nr3 flag-nl Judith van Maanen

13:15 Masters-mannen 45-49 (40 min)
flag-nr1 flag-it Massimo Folcarelli
flag-nr2 flag-sk Milan Barenyi
flag-nr3 flag-fr Nicolas Lemaitre

13:15 Masters-mannen 50-54 (40 min)
flag-nr1 flag-nl Erik Dekker
flag-nr2 flag-de Jens Schwedler
flag-nr3 flag-gb Darren Atkins

14:15 Masters-mannen 35-39 (50 min)
flag-nr1 flag-cz Ondrej Zeleny
flag-nr2 [flag;fr] Morgan Chedhomme
flag-nr3 flag-it Alberto Bisetto

14:15 Masters-mannen 40-44 (50 min)
flag-nr1 flag-es Agustin Vidal
flag-nr2 flag-es Raul Sanz
flag-nr3 flag-ch Pius Stucki

Land:
Italië
Datum: 09 november 2019
Tot: 10 november 2019
Niveau: CC
Startplaats: Silvelle
Finishplaats: Silvelle

Gerelateerd nieuws