Etappe 1: Budapest > Visegrad

Budapest > Visegrad | Etappe-1-naar-Visegrad
Datum: 06 mei 2022
Startplaats:
Boedapest
Finishplaats:
Visegrad
Afstand: 195 kilometer
Starttijd: 12:40
Finishtijd (verwacht): 17:26

In Hongarije vindt dit jaar La Grande Partenza van de Giro d’Italia 2022 plaats. De eerste grote ronde van 2022 begint met een rit in lijn van 195 kilometer tussen Boedapest en Visegrád. Vanaf de start in Budapest trekt het peloton over de vlaktes ten noorden van Boedapest richting de grens van Slowakije.

Onderweg passeren de renners de rivier de Donau en zijn er twee tussensprints gelegen op 120 kilometer en 28 kilometer van de finish. In de finale van deze etappe ligt het zwaartepunt. Vlak voordat de renners arriveren bij finishplaats Visegrád zal de weg namelijk over 5,5 kilometer á 4,2% gaan oplopen. Het steilste gedeelte van de slotklim is op anderhalve kilometer voor de finish en loopt aan 9% omhoog. De streep is op de top van deze klim getrokken bij de citadel van Viségrad in het oude stadscentrum.

Op de laatste 5,5 kilometer na is deze etappe bijna vlak te noemen. De kans is groot dat een explosieve klimmer of puncheur de eerste roze trui van deze Giro d’Italia bemachtigt. De aankomst past namelijk bij renners die over de kwaliteit beschikken om bergop nog een sterk eindschot te hebben. Mathieu van der Poel ziet deze openingsrit als uitgelezen kans om de eerste maglia rosa uitgereikt te krijgen.

Start:: 12.40 uur

Finish:: tussen 17.00 en 17.26 uur

Afstand: 195 km



Giro d'Italia

Etappe 1: Budapest > Visegrad (195km)

1
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 4:35:28"
2
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
3
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS "
4
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST "
5
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE "
6
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS "
7
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO "
8
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES "
9
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 4"
10
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO 4"
11
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS 4"
12
Valerio CONTI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4"
13
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 4"
14
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 4"
15
Ben TULETT INEOS GRENADIERS 4"
16
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 4"
17
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 4"
18
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM 4"
19
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 4"
20
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES 4"
21
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4"
22
Romain BARDET TEAM DSM 4"
23
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS 4"
24
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 4"
25
Tom DUMOULIN JUMBO-VISMA 4"
26
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 4"
27
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 4"
28
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 4"
29
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 4"
30
Richie PORTE INEOS GRENADIERS 4"
31
Sam OOMEN JUMBO-VISMA 4"
32
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 4"
33
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA 4"
34
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM 4"
35
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 4"
36
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 4"
37
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 4"
38
Davide VILLELLA COFIDIS 4"
39
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4"
40
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA 4"
41
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4"
42
Simone CONSONNI COFIDIS 12"
43
Guillaume MARTIN COFIDIS 12"
44
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS 12"
45
Mikael CHEREL AG2R CITROEN TEAM 12"
46
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS 19"
47
Damien HOWSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 19"
48
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 19"
49
James KNOX QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 19"
50
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 19"
51
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 19"
52
Sergio SAMITIER SAMITIER MOVISTAR TEAM 19"
53
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 19"
54
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 19"
55
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 19"
56
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE 23"
57
Simon CARR EF EDUCATION-EASYPOST 28"
58
Tobias LUDVIGSSON GROUPAMA - FDJ 28"
59
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES 28"
60
Ignatas KONOVALOVAS GROUPAMA - FDJ 32"
61
Lorenzo FORTUNATO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 38"
62
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' 38"
63
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 38"
64
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 41"
65
Giacomo NIZZOLO ISRAEL-PREMIER TECH 42"
66
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX 42"
67
Rémy ROCHAS COFIDIS 42"
68
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 42"
69
Filippo FIORELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 42"
70
Alexander CATAFORD ISRAEL-PREMIER TECH 42"
71
Matthew HOLMES LOTTO SOUDAL 51"
72
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS 52"
73
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 52"
74
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 54"
75
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST 54"
76
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL +1:04"
77
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:06"
78
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM +1:06"
79
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:06"
80
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO +1:06"
81
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ +1:13"
82
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:16"
83
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +1:16"
84
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +1:16"
85
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +1:16"
86
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +1:16"
87
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' +1:16"
88
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' +1:16"
89
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:27"
90
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE +1:31"
91
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +1:36"
92
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:36"
93
Christopher HAMILTON TEAM DSM +1:36"
94
William BARTA MOVISTAR TEAM +1:36"
95
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:36"
96
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +1:42"
97
Lilian CALMEJANE AG2R CITROEN TEAM +1:48"
98
Jenthe BIERMANS ISRAEL-PREMIER TECH +1:50"
99
Natnael TESFAZION DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +1:56"
100
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +1:56"
101
Simone RAVANELLI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +1:56"
102
Michael SCHWARZMANN LOTTO SOUDAL +1:56"
103
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +1:56"
104
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +1:56"
105
Salvatore PUCCIO INEOS GRENADIERS +1:56"
106
Jefferson Alexander CEPEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:09"
107
Jacopo MOSCA TREK - SEGAFREDO +2:19"
108
Rui COSTA UAE TEAM EMIRATES +2:19"
109
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +2:19"
110
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +2:19"
111
Anthony PEREZ COFIDIS +2:19"
112
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +2:22"
113
Edoardo ZARDINI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:29"
114
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM +2:34"
115
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +2:34"
116
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM +2:37"
117
Cesare BENEDETTI BORA - HANSGROHE +2:47"
118
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +2:47"
119
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST +2:47"
120
Ben SWIFT INEOS GRENADIERS +2:47"
121
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +2:47"
122
Aime DE GENDT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:47"
123
Wesley KREDER COFIDIS +2:47"
124
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:47"
125
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +2:47"
126
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA +2:47"
127
Martijn TUSVELD TEAM DSM +2:47"
128
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:47"
129
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE +2:47"
130
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:58"
131
Cees BOL TEAM DSM +3:43"
132
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-FENIX +3:43"
133
Alberto DAINESE TEAM DSM +3:54"
134
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH +4:05"
135
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +4:08"
136
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +4:08"
137
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX +4:08"
138
Senne LEYSEN ALPECIN-FENIX +4:08"
139
Otto VERGAERDE TREK - SEGAFREDO +4:08"
140
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +4:08"
141
Romain COMBAUD TEAM DSM +4:08"
142
Jakub MARECZKO ALPECIN-FENIX +4:08"
143
Ramon SINKELDAM GROUPAMA - FDJ +4:08"
144
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +4:08"
145
Jacopo GUARNIERI GROUPAMA - FDJ +4:13"
146
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +4:24"
147
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:11"
148
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:11"
149
Maximiliano Ariel RICHEZE UAE TEAM EMIRATES +5:11"
150
Rui Felipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +5:11"
151
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +5:11"
152
Michael MØRKØV QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:11"
153
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:11"
154
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +5:11"
155
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +5:11"
156
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:11"
157
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS +5:16"
158
Domen NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS +5:16"
159
Matthias BRÄNDLE ISRAEL-PREMIER TECH +5:16"
160
Rüdiger SELIG LOTTO SOUDAL +5:16"
161
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:16"
162
Alexander KRIEGER ALPECIN-FENIX +5:27"
163
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:27"
164
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:27"
165
Roger KLUGE LOTTO SOUDAL +5:27"
166
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:27"
167
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:33"
168
Nico DENZ TEAM DSM +6:21"
169
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +6:46"
170
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +6:51"
171
Alex DOWSETT ISRAEL-PREMIER TECH +7:13"
172
Samuele ZOCCARATO BARDIANI CSF FAIZANE' +7:13"
173
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +7:13"
174
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +7:43"
175
Jan TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS +9:08"
176
Harm VANHOUCKE LOTTO SOUDAL +9:08"
Toon meerToon minder
1
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 4:35:18"
2
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 4"
3
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 6"
4
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST 10"
5
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 10"
6
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 10"
7
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO 10"
8
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES 10"
9
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 14"
10
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO 14"
11
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS 14"
12
Valerio CONTI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 14"
13
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 14"
14
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 14"
15
Ben TULETT INEOS GRENADIERS 14"
16
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 14"
17
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 14"
18
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM 14"
19
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 14"
20
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES 14"
21
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 14"
22
Romain BARDET TEAM DSM 14"
23
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS 14"
24
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 14"
25
Tom DUMOULIN JUMBO-VISMA 14"
26
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 14"
27
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 14"
28
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 14"
29
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 14"
30
Richie PORTE INEOS GRENADIERS 14"
31
Sam OOMEN JUMBO-VISMA 14"
32
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 14"
33
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA 14"
34
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM 14"
35
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 14"
36
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 14"
37
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 14"
38
Davide VILLELLA COFIDIS 14"
39
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 14"
40
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA 14"
41
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM 14"
42
Simone CONSONNI COFIDIS 22"
43
Guillaume MARTIN COFIDIS 22"
44
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS 22"
45
Mikael CHEREL AG2R CITROEN TEAM 22"
46
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS 29"
47
Damien HOWSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 29"
48
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 29"
49
James KNOX QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 29"
50
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 29"
51
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 29"
52
Sergio SAMITIER SAMITIER MOVISTAR TEAM 29"
53
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 29"
54
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 29"
55
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 29"
56
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE 33"
57
Simon CARR EF EDUCATION-EASYPOST 38"
58
Tobias LUDVIGSSON GROUPAMA - FDJ 38"
59
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES 38"
60
Ignatas KONOVALOVAS GROUPAMA - FDJ 42"
61
Lorenzo FORTUNATO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 48"
62
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' 48"
63
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 48"
64
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 51"
65
Giacomo NIZZOLO ISRAEL-PREMIER TECH 52"
66
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX 52"
67
Rémy ROCHAS COFIDIS 52"
68
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 52"
69
Filippo FIORELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 52"
70
Alexander CATAFORD ISRAEL-PREMIER TECH 52"
71
Matthew HOLMES LOTTO SOUDAL +1:01"
72
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +1:02"
73
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +1:02"
74
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:04"
75
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +1:04"
76
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL +1:14"
77
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:16"
78
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM +1:16"
79
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:16"
80
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO +1:16"
81
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ +1:23"
82
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:26"
83
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +1:26"
84
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +1:26"
85
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +1:26"
86
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +1:26"
87
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' +1:26"
88
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' +1:26"
89
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:37"
90
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE +1:41"
91
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +1:46"
92
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:46"
93
Christopher HAMILTON TEAM DSM +1:46"
94
William BARTA MOVISTAR TEAM +1:46"
95
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:46"
96
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +1:52"
97
Lilian CALMEJANE AG2R CITROEN TEAM +1:58"
98
Jenthe BIERMANS ISRAEL-PREMIER TECH +2:00"
99
Natnael TESFAZION DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:06"
100
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +2:06"
101
Simone RAVANELLI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:06"
102
Michael SCHWARZMANN LOTTO SOUDAL +2:06"
103
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:06"
104
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +2:06"
105
Salvatore PUCCIO INEOS GRENADIERS +2:06"
106
Jefferson Alexander CEPEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:19"
107
Jacopo MOSCA TREK - SEGAFREDO +2:29"
108
Rui COSTA UAE TEAM EMIRATES +2:29"
109
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +2:29"
110
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +2:29"
111
Anthony PEREZ COFIDIS +2:29"
112
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +2:32"
113
Edoardo ZARDINI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:39"
114
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM +2:44"
115
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +2:44"
116
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM +2:47"
117
Cesare BENEDETTI BORA - HANSGROHE +2:57"
118
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +2:57"
119
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST +2:57"
120
Ben SWIFT INEOS GRENADIERS +2:57"
121
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +2:57"
122
Aime DE GENDT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:57"
123
Wesley KREDER COFIDIS +2:57"
124
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:57"
125
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +2:57"
126
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA +2:57"
127
Martijn TUSVELD TEAM DSM +2:57"
128
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:57"
129
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE +2:57"
130
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +3:08"
131
Cees BOL TEAM DSM +3:53"
132
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-FENIX +3:53"
133
Alberto DAINESE TEAM DSM +4:04"
134
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH +4:15"
135
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +4:17"
136
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +4:18"
137
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX +4:18"
138
Senne LEYSEN ALPECIN-FENIX +4:18"
139
Otto VERGAERDE TREK - SEGAFREDO +4:18"
140
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +4:18"
141
Romain COMBAUD TEAM DSM +4:18"
142
Jakub MARECZKO ALPECIN-FENIX +4:18"
143
Ramon SINKELDAM GROUPAMA - FDJ +4:18"
144
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +4:18"
145
Jacopo GUARNIERI GROUPAMA - FDJ +4:23"
146
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +4:34"
147
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +5:18"
148
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:21"
149
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:21"
150
Maximiliano Ariel RICHEZE UAE TEAM EMIRATES +5:21"
151
Rui Felipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +5:21"
152
Michael MØRKØV QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:21"
153
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:21"
154
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +5:21"
155
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +5:21"
156
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:21"
157
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS +5:26"
158
Domen NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS +5:26"
159
Matthias BRÄNDLE ISRAEL-PREMIER TECH +5:26"
160
Rüdiger SELIG LOTTO SOUDAL +5:26"
161
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:26"
162
Alexander KRIEGER ALPECIN-FENIX +5:37"
163
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:37"
164
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:37"
165
Roger KLUGE LOTTO SOUDAL +5:37"
166
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:37"
167
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:43"
168
Nico DENZ TEAM DSM +6:31"
169
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +6:56"
170
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +7:01"
171
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +7:21"
172
Alex DOWSETT ISRAEL-PREMIER TECH +7:23"
173
Samuele ZOCCARATO BARDIANI CSF FAIZANE' +7:23"
174
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +7:53"
175
Jan TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS +9:18"
176
Harm VANHOUCKE LOTTO SOUDAL +9:18"
Toon meerToon minder
1
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 50
2
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 35
3
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 25
4
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST 18
5
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 14
6
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 12
6
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 12
8
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO 10
9
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 8
9
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES 8
11
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 7
12
Giacomo NIZZOLO ISRAEL-PREMIER TECH 6
12
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO 6
14
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS 5
14
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ 5
16
Valerio CONTI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
16
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 4
18
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3
18
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 3
20
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 2
20
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES 2
22
Ben TULETT INEOS GRENADIERS 1
22
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' 1
Toon meerToon minder
1
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 3
2
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 2
3
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 1
Toon meerToon minder
1
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 4:35:22"
2
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO 10"
3
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS 10"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 10"
5
Ben TULETT INEOS GRENADIERS 10"
6
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 10"
7
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM 10"
8
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 10"
9
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 10"
10
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 10"
11
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA 10"
12
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM 10"
13
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 10"
14
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS 25"
15
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 25"
16
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 25"
17
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 25"
18
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE 29"
19
Simon CARR EF EDUCATION-EASYPOST 34"
20
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' 44"
21
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 47"
22
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX 48"
23
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:12"
24
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:22"
25
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +1:22"
26
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +1:22"
27
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +1:22"
28
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:42"
29
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:42"
30
Natnael TESFAZION DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:02"
31
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:02"
32
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +2:02"
33
Jefferson Alexander CEPEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +2:15"
34
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +2:25"
35
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +2:28"
36
Alberto DAINESE TEAM DSM +4:00"
37
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +4:14"
38
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +5:17"
39
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +5:17"
40
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:33"
41
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:33"
42
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:39"
43
Samuele ZOCCARATO BARDIANI CSF FAIZANE' +7:19"
44
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +7:49"
45
Harm VANHOUCKE LOTTO SOUDAL +9:14"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Giro d'Italia