Etappe 19: Marano Lagunare > Santuario di Castelmonte

Marano Lagunare > Santuario di Castelmonte | Etappe-19-Santuario-di-Castelmonte
Datum: 27 mei 2022
Startplaats:
Marano Lagunare
Finishplaats:
Santuario di Castelmonte
Afstand: 178 kilometer
Starttijd: 12:25
Finishtijd (verwacht): 17:32


Giro d'Italia

Etappe 19: Marano Lagunare > Santuario di Castelmonte (178km)

1
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA 4:32:55"
2
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
3
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 3"
4
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 6"
5
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 10"
6
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +2:45"
7
Guillaume MARTIN COFIDIS +3:49"
8
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +3:56"
9
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +3:56"
10
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +3:56"
11
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS +3:59"
12
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:59"
13
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +4:01"
14
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +4:03"
15
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +4:21"
16
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +4:21"
17
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:21"
18
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +4:21"
19
Lorenzo FORTUNATO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:02"
20
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE +5:04"
21
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +5:21"
22
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:25"
23
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +5:38"
24
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +7:05"
25
Domen NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS +8:19"
26
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +8:28"
27
Mikael CHEREL AG2R CITROEN TEAM +9:14"
28
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +9:45"
29
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +9:51"
30
Edoardo ZARDINI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +9:51"
31
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +10:06"
32
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS +10:22"
33
Ben TULETT INEOS GRENADIERS +10:22"
34
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE +10:22"
35
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM +10:22"
36
Damien HOWSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +10:40"
37
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +10:50"
38
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +14:29"
39
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO +14:29"
40
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +15:21"
41
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS +17:16"
42
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM +17:22"
43
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST +17:56"
44
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO +17:56"
45
William BARTA MOVISTAR TEAM +19:27"
46
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +19:27"
47
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE +19:27"
48
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +19:27"
49
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO +19:27"
50
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES +19:47"
51
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +19:47"
52
Rémy ROCHAS COFIDIS +19:47"
53
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +19:47"
54
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +19:47"
55
Lilian CALMEJANE AG2R CITROEN TEAM +19:47"
56
Rui COSTA UAE TEAM EMIRATES +19:47"
57
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +19:47"
58
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +19:47"
59
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +23:31"
60
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +24:20"
61
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO +24:20"
62
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +24:20"
63
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES +24:20"
64
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +24:20"
65
Christopher HAMILTON TEAM DSM +24:20"
66
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +24:20"
67
Martijn TUSVELD TEAM DSM +24:20"
68
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +24:20"
69
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +24:20"
70
Aime DE GENDT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +24:20"
71
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +24:20"
72
Otto VERGAERDE TREK - SEGAFREDO +24:20"
73
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +24:20"
74
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM +24:20"
75
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +24:20"
76
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +24:20"
77
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' +24:20"
78
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +24:20"
79
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +26:04"
80
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +26:30"
81
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +26:30"
82
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX +26:30"
83
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' +26:30"
84
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES +26:30"
85
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +26:30"
86
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA +27:40"
87
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM +27:40"
88
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +27:40"
89
Matthew HOLMES LOTTO SOUDAL +27:40"
90
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +27:40"
91
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +27:40"
92
Alexander CATAFORD ISRAEL-PREMIER TECH +27:40"
93
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +27:40"
94
Salvatore PUCCIO INEOS GRENADIERS +27:40"
95
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM +27:40"
96
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE +27:40"
97
Jacopo MOSCA TREK - SEGAFREDO +27:40"
98
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +27:40"
99
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +27:40"
100
Simone RAVANELLI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +27:40"
101
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +27:40"
102
James KNOX QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +28:19"
103
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +28:27"
104
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA +28:30"
105
Anthony PEREZ COFIDIS +28:30"
106
Ben SWIFT INEOS GRENADIERS +28:47"
107
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +30:06"
108
Alberto DAINESE TEAM DSM +30:34"
109
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX +30:34"
110
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX +30:34"
111
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-FENIX +30:34"
112
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' +30:34"
113
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +30:39"
114
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS +31:52"
115
Rui Felipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +33:41"
116
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +35:29"
117
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +35:29"
118
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +35:29"
119
Tobias LUDVIGSSON GROUPAMA - FDJ +35:29"
120
Romain COMBAUD TEAM DSM +35:32"
121
Jenthe BIERMANS ISRAEL-PREMIER TECH +35:36"
122
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +35:36"
123
Senne LEYSEN ALPECIN-FENIX +35:36"
124
Ramon SINKELDAM GROUPAMA - FDJ +35:36"
125
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH +35:36"
126
Wesley KREDER COFIDIS +35:36"
127
Cesare BENEDETTI BORA - HANSGROHE +35:36"
128
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +35:36"
129
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +35:36"
130
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +35:36"
131
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +35:36"
132
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM +35:36"
133
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +35:36"
134
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +35:36"
135
Nico DENZ TEAM DSM +35:36"
136
Davide VILLELLA COFIDIS +35:36"
137
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +35:43"
138
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +35:43"
139
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES +35:46"
140
Maximiliano Ariel RICHEZE UAE TEAM EMIRATES +35:46"
141
Matthias BRÄNDLE ISRAEL-PREMIER TECH +35:46"
142
Roger KLUGE LOTTO SOUDAL +35:46"
143
Alex DOWSETT ISRAEL-PREMIER TECH +35:46"
144
Michael SCHWARZMANN LOTTO SOUDAL +35:46"
145
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +35:46"
146
Davide CIMOLAI COFIDIS +35:46"
147
Simone CONSONNI COFIDIS +35:46"
148
Jacopo GUARNIERI GROUPAMA - FDJ +35:57"
149
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ +35:57"
150
Ignatas KONOVALOVAS GROUPAMA - FDJ +35:57"
Richie PORTE INEOS GRENADIERS "
Jefferson Alexander CEPEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI "
Toon meerToon minder
1
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 81:18:12"
2
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 3"
3
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +1:05"
4
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:53"
5
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS +6:22"
6
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +7:15"
7
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE +8:21"
8
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +12:55"
9
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +15:29"
10
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +17:10"
11
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +18:11"
12
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +20:40"
13
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +25:26"
14
Guillaume MARTIN COFIDIS +25:45"
15
Lorenzo FORTUNATO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +30:29"
16
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +34:01"
17
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +36:46"
18
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE +42:52"
19
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +44:24"
20
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA +57:48"
21
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +1:01:09"
22
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:06:23"
23
Mikael CHEREL AG2R CITROEN TEAM +1:08:11"
24
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:18:06"
25
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO +1:23:44"
26
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO +1:33:13"
27
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:46:29"
28
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM +1:49:19"
29
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:55:26"
30
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS +1:57:04"
31
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +1:57:31"
32
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES +1:58:44"
33
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +1:58:52"
34
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ +2:00:23"
35
Damien HOWSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:06:23"
36
Christopher HAMILTON TEAM DSM +2:09:46"
37
Domen NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS +2:09:47"
38
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS +2:13:32"
39
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES +2:18:19"
40
Ben TULETT INEOS GRENADIERS +2:20:13"
41
Rui COSTA UAE TEAM EMIRATES +2:21:00"
42
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:22:22"
43
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO +2:24:13"
44
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM +2:25:39"
45
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:27:02"
46
Martijn TUSVELD TEAM DSM +2:27:37"
47
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +2:40:34"
48
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM +2:41:35"
49
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA +2:42:07"
50
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE +2:42:54"
51
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +2:43:05"
52
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' +2:45:10"
53
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:45:16"
54
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' +2:49:37"
55
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES +2:50:23"
56
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM +2:56:06"
57
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM +2:56:17"
58
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX +2:58:34"
59
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +2:59:30"
60
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +2:59:31"
61
William BARTA MOVISTAR TEAM +3:01:14"
62
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +3:03:39"
63
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +3:06:51"
64
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +3:08:10"
65
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +3:09:27"
66
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:12:33"
67
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +3:13:09"
68
Ben SWIFT INEOS GRENADIERS +3:16:32"
69
Davide VILLELLA COFIDIS +3:17:01"
70
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +3:19:22"
71
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:19:58"
72
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE +3:20:42"
73
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +3:23:27"
74
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +3:25:42"
75
Rémy ROCHAS COFIDIS +3:26:33"
76
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +3:31:21"
77
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +3:35:53"
78
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:38:12"
79
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +3:40:44"
80
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +3:41:14"
81
Lilian CALMEJANE AG2R CITROEN TEAM +3:41:14"
82
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:41:44"
83
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX +3:45:29"
84
Anthony PEREZ COFIDIS +3:48:56"
85
Edoardo ZARDINI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +3:50:24"
86
Salvatore PUCCIO INEOS GRENADIERS +3:51:10"
87
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +3:55:31"
88
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +3:56:07"
89
Simone RAVANELLI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +3:56:57"
90
James KNOX QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:58:18"
91
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +3:58:26"
92
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +3:59:47"
93
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA +4:04:21"
94
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +4:04:55"
95
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST +4:06:22"
96
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +4:09:45"
97
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +4:10:20"
98
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +4:18:15"
99
Alexander CATAFORD ISRAEL-PREMIER TECH +4:20:13"
100
Jacopo MOSCA TREK - SEGAFREDO +4:22:13"
101
Tobias LUDVIGSSON GROUPAMA - FDJ +4:24:07"
102
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:24:20"
103
Romain COMBAUD TEAM DSM +4:27:45"
104
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +4:32:40"
105
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:33:55"
106
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +4:34:00"
107
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX +4:37:18"
108
Aime DE GENDT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:43:14"
109
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:44:31"
110
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:45:40"
111
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' +4:46:21"
112
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:48:37"
113
Ignatas KONOVALOVAS GROUPAMA - FDJ +4:48:55"
114
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +4:51:09"
115
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +4:53:06"
116
Nico DENZ TEAM DSM +4:56:37"
117
Senne LEYSEN ALPECIN-FENIX +4:59:21"
118
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-FENIX +5:00:03"
119
Cesare BENEDETTI BORA - HANSGROHE +5:00:45"
120
Simone CONSONNI COFIDIS +5:01:29"
121
Alberto DAINESE TEAM DSM +5:01:37"
122
Matthew HOLMES LOTTO SOUDAL +5:04:40"
123
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM +5:05:30"
124
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:07:09"
125
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES +5:08:14"
126
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +5:08:45"
127
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ +5:14:08"
128
Jenthe BIERMANS ISRAEL-PREMIER TECH +5:14:34"
129
Otto VERGAERDE TREK - SEGAFREDO +5:15:11"
130
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO +5:16:35"
131
Ramon SINKELDAM GROUPAMA - FDJ +5:19:05"
132
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:19:52"
133
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +5:23:45"
134
Michael SCHWARZMANN LOTTO SOUDAL +5:27:18"
135
Alex DOWSETT ISRAEL-PREMIER TECH +5:29:12"
136
Jacopo GUARNIERI GROUPAMA - FDJ +5:35:01"
137
Davide CIMOLAI COFIDIS +5:35:25"
138
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS +5:39:43"
139
Wesley KREDER COFIDIS +5:40:52"
140
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH +5:42:12"
141
Rui Felipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +5:43:59"
142
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +5:44:50"
143
Maximiliano Ariel RICHEZE UAE TEAM EMIRATES +5:45:22"
144
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +5:47:54"
145
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +5:54:27"
146
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +6:02:58"
147
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +6:05:44"
148
Matthias BRÄNDLE ISRAEL-PREMIER TECH +6:10:52"
149
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +6:15:58"
150
Roger KLUGE LOTTO SOUDAL +6:31:05"
Toon meerToon minder
1
Arnaud DEMARE GROUPAMA - FDJ 254
2
Fernando GAVIRIA RENDON UAE TEAM EMIRATES 136
3
Mark CAVENDISH QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 132
4
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 96
5
Alberto DAINESE TEAM DSM 95
6
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX 83
7
Simone CONSONNI COFIDIS 73
8
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS 72
9
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA 71
10
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 70
11
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' 68
12
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 58
13
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 53
14
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA 52
15
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST 51
16
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 43
17
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO 43
18
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO 42
19
Vincenzo ALBANESE EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 42
20
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 41
21
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX 38
22
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE 34
23
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 33
24
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 33
25
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA 33
26
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 33
27
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 32
28
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 31
29
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 27
30
Guillaume MARTIN COFIDIS 26
31
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 25
32
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM 25
33
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24
34
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 20
35
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 19
36
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 18
37
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS 18
38
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 18
39
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 18
40
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM 18
41
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS 17
42
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES 17
43
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 16
44
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM 16
45
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 16
46
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 16
47
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 15
48
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES 15
49
Lilian CALMEJANE AG2R CITROEN TEAM 14
50
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 14
51
Davide VILLELLA COFIDIS 14
52
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX 14
53
Sacha MODOLO BARDIANI CSF FAIZANE' 14
54
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 13
55
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-FENIX 12
56
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 12
57
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 11
58
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM 11
59
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 11
60
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA 11
61
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM 11
62
Simone RAVANELLI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 11
63
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 10
64
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL 10
65
Davide CIMOLAI COFIDIS 10
66
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 9
67
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 9
68
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 9
69
Martijn TUSVELD TEAM DSM 8
70
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 8
71
Edoardo ZARDINI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 8
72
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM 8
73
James KNOX QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 8
74
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 8
75
Ben TULETT INEOS GRENADIERS 7
76
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' 7
77
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH 7
78
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 6
79
Christopher HAMILTON TEAM DSM 6
80
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO 6
81
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM 6
82
Rémy ROCHAS COFIDIS 6
83
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 6
84
Bert VAN LERBERGHE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 6
85
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' 5
86
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS 5
87
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM 5
88
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA 5
89
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 5
90
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 4
91
Sam OOMEN JUMBO-VISMA 4
92
Michael SCHWARZMANN LOTTO SOUDAL 4
93
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 3
94
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 3
95
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST 3
96
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 3
97
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 2
98
Ben SWIFT INEOS GRENADIERS 2
99
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 2
100
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 2
101
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 1
102
Jacopo GUARNIERI GROUPAMA - FDJ 1
103
Maximiliano Ariel RICHEZE UAE TEAM EMIRATES 1
104
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ 1
Toon meerToon minder
1
Koen BOUWMAN JUMBO-VISMA 294
2
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 103
3
Diego ROSA EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 94
4
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 74
5
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE 74
6
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 71
7
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 65
8
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 57
9
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA 47
10
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 42
11
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO 40
12
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 39
13
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 33
14
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS 31
15
Davide FORMOLO UAE TEAM EMIRATES 27
16
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM 26
17
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 26
18
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 22
19
Alessandro TONELLI BARDIANI CSF FAIZANE' 22
20
Mathieu VAN DER POEL ALPECIN-FENIX 21
21
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 20
22
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS 20
23
Eduardo SEPÚLVEDA DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 19
24
Lorenzo ROTA INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 18
25
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA 18
26
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM 18
27
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 17
28
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 17
29
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 17
30
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 13
31
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ 13
32
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 13
33
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 12
34
Mattia BAIS DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 12
35
Nico DENZ TEAM DSM 12
36
Davide BALLERINI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 10
37
Matthew HOLMES LOTTO SOUDAL 9
38
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 9
39
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 9
40
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL 9
41
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 9
42
Rui COSTA UAE TEAM EMIRATES 8
43
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX 8
44
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 6
45
Dries DE BONDT ALPECIN-FENIX 6
46
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 6
47
Martijn TUSVELD TEAM DSM 6
48
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST 6
49
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM 6
50
Rick ZABEL ISRAEL-PREMIER TECH 5
51
Guillaume MARTIN COFIDIS 5
52
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' 5
53
Davide VILLELLA COFIDIS 5
54
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA 5
55
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX 5
56
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 4
57
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
58
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM 4
59
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST 4
60
Ignatas KONOVALOVAS GROUPAMA - FDJ 4
61
Edward THEUNS TREK - SEGAFREDO 4
62
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' 3
63
Davide GABBURO BARDIANI CSF FAIZANE' 3
64
Magnus CORT EF EDUCATION-EASYPOST 3
65
Anthony PEREZ COFIDIS 2
66
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM 2
67
Filippo TAGLIANI DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI 2
68
Christopher HAMILTON TEAM DSM 1
69
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM 1
70
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 1
71
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 1
72
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ 1
Toon meerToon minder
1
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO 81:33:41"
2
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +5:11"
3
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +18:32"
4
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +28:55"
5
Luca COVILI BARDIANI CSF FAIZANE' +1:02:37"
6
Mauri VANSEVENANT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:31:00"
7
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:39:57"
8
Gijs LEEMREIZE JUMBO-VISMA +1:43:23"
9
Attila VALTER GROUPAMA - FDJ +1:44:54"
10
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO INEOS GRENADIERS +1:58:03"
11
Ben TULETT INEOS GRENADIERS +2:04:44"
12
Mattias JENSEN TREK - SEGAFREDO +2:08:44"
13
Ivan Ramiro SOSA CUERVO MOVISTAR TEAM +2:10:10"
14
Sylvain MONIQUET LOTTO SOUDAL +2:25:05"
15
Felix GALL AG2R CITROEN TEAM +2:26:06"
16
Tobias S. FOSS JUMBO-VISMA +2:26:38"
17
Filippo ZANA BARDIANI CSF FAIZANE' +2:29:41"
18
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:29:47"
19
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES +2:34:54"
20
Pascal EENKHOORN JUMBO-VISMA +2:48:10"
21
Mauro SCHMID QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:57:04"
22
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +3:03:53"
23
Matteo SOBRERO TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:04:29"
24
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE +3:05:13"
25
Erik FETTER EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +3:25:15"
26
Stefano OLDANI ALPECIN-FENIX +3:30:00"
27
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +3:40:38"
28
Diego Andres CAMARGO PINEDA EF EDUCATION-EASYPOST +3:44:18"
29
Tobias BAYER ALPECIN-FENIX +4:02:46"
30
Patrick GAMPER BORA - HANSGROHE +4:17:11"
31
Oier LAZKANO LOPEZ MOVISTAR TEAM +4:18:31"
32
Barnabás PEÁK INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:29:02"
33
Luca RASTELLI BARDIANI CSF FAIZANE' +4:35:40"
34
Andrii PONOMAR DRONE HOPPER-ANDRONI GIOCATTOLI +4:37:37"
35
Alberto DAINESE TEAM DSM +4:46:08"
36
Davide BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +4:51:40"
37
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM +5:04:23"
38
Clément DAVY GROUPAMA - FDJ +5:38:58"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Giro d'Italia