Eibar > Arrate
Datum: | 09 april 2022 |
Startplaats: |
|
Finishplaats: |
|
Afstand: | 135.69 kilometer |
Starttijd: | 14:05 |
Finishtijd (verwacht): | 17:30 |
Itzulia Basque Country
Eibar > Arrate (135.69km)
1 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | 3:47:07" |
2 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 3:47:07" |
3 |
|
Marc SOLER | UAE TEAM EMIRATES | 3:47:07" |
4 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | 3:47:07" |
5 |
|
Jonas VINGEGAARD | JUMBO-VISMA | 3:47:10" |
6 |
|
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | BAHRAIN VICTORIOUS | 3:47:20" |
7 |
|
Remco EVENEPOEL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 3:47:31" |
8 |
|
Juan Pedro LÓPEZ | TREK - SEGAFREDO | 3:47:59" |
9 |
|
Davide FORMOLO | UAE TEAM EMIRATES | 3:48:36" |
10 |
|
Felix GALL | AG2R CITROEN TEAM | 3:48:48" |
11 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 3:49:20" |
12 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:49:52" |
13 |
|
Rigoberto URÁN | EF EDUCATION-EASYPOST | 3:50:18" |
14 |
|
Enric MAS | MOVISTAR TEAM | 3:50:25" |
15 |
|
Ruben Antonio ALMEIDA GUERREIRO | EF EDUCATION-EASYPOST | 3:50:25" |
16 |
|
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL | EUSKALTEL - EUSKADI | 3:50:25" |
17 |
|
Sébastien REICHENBACH | GROUPAMA - FDJ | 3:50:25" |
18 |
|
Rafał MAJKA | UAE TEAM EMIRATES | 3:50:25" |
19 |
|
Hermann PERNSTEINER | BAHRAIN VICTORIOUS | 3:50:25" |
20 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | 3:50:48" |
21 |
|
Gianluca BRAMBILLA | TREK - SEGAFREDO | 3:50:52" |
22 |
|
Diego ULISSI | UAE TEAM EMIRATES | 3:50:52" |
23 |
|
Daniel NAVARRO | BURGOS-BH | 3:50:52" |
24 |
|
Ibon RUIZ | EQUIPO KERN PHARMA | 3:51:04" |
25 |
|
Fernando BARCELÓ | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 3:51:25" |
26 |
|
Jonathan LASTRA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 3:51:25" |
27 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | 3:53:27" |
28 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 3:53:50" |
29 |
|
Alexis VUILLERMOZ | TOTALENERGIES | 3:53:50" |
30 |
|
Sebastian HENAO GOMEZ | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:53:50" |
31 |
|
David GAUDU | GROUPAMA - FDJ | 3:54:23" |
32 |
|
Jérémy CABOT | TOTALENERGIES | 3:54:54" |
33 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | 3:54:58" |
34 |
|
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI | MOVISTAR TEAM | 3:54:58" |
35 |
|
Aurélien PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | 3:55:17" |
36 |
|
Ben TULETT | INEOS GRENADIERS | 3:56:02" |
37 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 3:56:02" |
38 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | 3:56:55" |
39 |
|
Tony GALLOPIN | TREK - SEGAFREDO | 3:56:59" |
40 |
|
Gotzon MARTIN SANZ | EUSKALTEL - EUSKADI | 3:57:20" |
41 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | 3:57:20" |
42 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | 3:57:20" |
43 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | 3:57:20" |
44 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 3:57:23" |
45 |
|
Tao GEOGHEGAN HART | INEOS GRENADIERS | 3:57:23" |
46 |
|
Igor ARRIETA LIZARRAGA | EQUIPO KERN PHARMA | 3:57:23" |
47 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 3:59:36" |
48 |
|
Julian ALAPHILIPPE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 3:59:36" |
49 |
|
Bruno ARMIRAIL | GROUPAMA - FDJ | 4:03:40" |
50 |
|
Rudy MOLARD | GROUPAMA - FDJ | 4:03:40" |
51 |
|
Sergio SAMITIER SAMITIER | MOVISTAR TEAM | 4:03:40" |
52 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | 4:03:40" |
53 |
|
Fabien DOUBEY | TOTALENERGIES | 4:05:04" |
54 |
|
Cristián RODRÍGUEZ | TOTALENERGIES | 4:05:04" |
|
Sepp KUSS | JUMBO-VISMA | " | |
|
Pascal EENKHOORN | JUMBO-VISMA | " | |
|
Yukiya ARASHIRO | BAHRAIN VICTORIOUS | " | |
|
Edoardo ZAMBANINI | BAHRAIN VICTORIOUS | " | |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Andrey ZEITS | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Antonio PEDRERO | MOVISTAR TEAM | " | |
|
Omar FRAILE MATARRANZ | INEOS GRENADIERS | " | |
|
Rubén FERNÁNDEZ | COFIDIS | " | |
|
José HERRADA | COFIDIS | " | |
|
Thomas CHAMPION | COFIDIS | " | |
|
Felix GROßSCHARTNER | BORA - HANSGROHE | " | |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | " | |
|
Jack BAUER | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " | |
|
Fabien GRELLIER | TOTALENERGIES | " | |
|
Romain COMBAUD | TEAM DSM | " | |
|
Martijn TUSVELD | TEAM DSM | " | |
|
Orluis AULAR | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | " | |
|
Jokin MURGUIALDAY | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | " | |
|
Nicolas PRODHOMME | AG2R CITROEN TEAM | " | |
|
Alessandro DE MARCHI | ISRAEL-PREMIER TECH | " | |
|
James PICCOLI | ISRAEL-PREMIER TECH | " | |
|
Antoine DUCHESNE | GROUPAMA - FDJ | " | |
|
Anthony ROUX | GROUPAMA - FDJ | " | |
|
Ander OKAMIKA BENGOETXEA | BURGOS-BH | " | |
|
Oscar CABEDO CARDA | BURGOS-BH | " | |
|
Angel MADRAZO RUIZ | BURGOS-BH | " | |
|
Julien BERNARD | TREK - SEGAFREDO | " | |
|
Kenny ELISSONDE | TREK - SEGAFREDO | " | |
|
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN | EUSKALTEL - EUSKADI | " | |
|
Mikel ITURRIA SEGUROLA | EUSKALTEL - EUSKADI | " | |
|
Asier ETXEBERRIA ZAFRA | EUSKALTEL - EUSKADI | " | |
|
Xabier ISASA LARRAÑAGA | EUSKALTEL - EUSKADI | " | |
|
Diego Andres CAMARGO PINEDA | EF EDUCATION-EASYPOST | " | |
|
James SHAW | EF EDUCATION-EASYPOST | " | |
|
Jonathan CAICEDO | EF EDUCATION-EASYPOST | " | |
|
Filippo CONCA | LOTTO SOUDAL | " | |
|
Sylvain MONIQUET | LOTTO SOUDAL | " | |
|
Mikel NIEVE ITURRALDE | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | " | |
|
Andrea VENDRAME | AG2R CITROEN TEAM | " | |
|
Luis León SÁNCHEZ | BAHRAIN VICTORIOUS | " | |
|
Alessandro COVI | UAE TEAM EMIRATES | " | |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | " | |
|
Yuriy NATAROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Antonio NIBALI | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Rémi CAVAGNA | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " | |
|
Dries DEVENYNS | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " | |
|
James KNOX | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " | |
|
Nelson OLIVEIRA | MOVISTAR TEAM | " | |
|
Adam YATES | INEOS GRENADIERS | " | |
|
Victor LAFAY | COFIDIS | " | |
|
Emanuel BUCHMANN | BORA - HANSGROHE | " | |
|
Lennard KÄMNA | BORA - HANSGROHE | " | |
|
Tsgabu Gebremaryam GRMAY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " | |
|
Tanel KANGERT | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " | |
|
Nick SCHULTZ | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " | |
|
Alan JOUSSEAUME | TOTALENERGIES | " | |
|
Leon HEINSCHKE | TEAM DSM | " | |
|
Tim NABERMAN | TEAM DSM | " | |
|
Jefferson Alexander CEPEDA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | " | |
|
Alexander CATAFORD | ISRAEL-PREMIER TECH | " | |
|
Pelayo SANCHEZ MAYO | BURGOS-BH | " | |
|
Jetse BOL | BURGOS-BH | " | |
|
Roger ADRIA OLIVERAS | EQUIPO KERN PHARMA | " | |
|
Jon AGIRRE | EQUIPO KERN PHARMA | " |
Toon meerToon minder
1 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | 21:59:36" |
2 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | 21:59:47" |
3 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 21:59:52" |
4 |
|
Remco EVENEPOEL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 21:59:57" |
5 |
|
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | BAHRAIN VICTORIOUS | 22:00:08" |
6 |
|
Jonas VINGEGAARD | JUMBO-VISMA | 22:00:08" |
7 |
|
Marc SOLER | UAE TEAM EMIRATES | 22:01:02" |
8 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 22:02:54" |
9 |
|
Enric MAS | MOVISTAR TEAM | 22:03:31" |
10 |
|
Rigoberto URÁN | EF EDUCATION-EASYPOST | 22:04:39" |
11 |
|
Juan Pedro LÓPEZ | TREK - SEGAFREDO | 22:05:00" |
12 |
|
Felix GALL | AG2R CITROEN TEAM | 22:05:34" |
13 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 22:06:52" |
14 |
|
Diego ULISSI | UAE TEAM EMIRATES | 22:07:01" |
15 |
|
Gianluca BRAMBILLA | TREK - SEGAFREDO | 22:07:38" |
16 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 22:08:08" |
17 |
|
Jonathan LASTRA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 22:08:19" |
18 |
|
David GAUDU | GROUPAMA - FDJ | 22:08:25" |
19 |
|
Sébastien REICHENBACH | GROUPAMA - FDJ | 22:08:27" |
20 |
|
Ruben Antonio ALMEIDA GUERREIRO | EF EDUCATION-EASYPOST | 22:11:54" |
21 |
|
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL | EUSKALTEL - EUSKADI | 22:12:44" |
22 |
|
Ben TULETT | INEOS GRENADIERS | 22:13:01" |
23 |
|
Daniel NAVARRO | BURGOS-BH | 22:13:43" |
24 |
|
Julian ALAPHILIPPE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 22:13:44" |
25 |
|
Alexis VUILLERMOZ | TOTALENERGIES | 22:13:57" |
26 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 22:14:38" |
27 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | 22:16:12" |
28 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | 22:16:14" |
29 |
|
Tao GEOGHEGAN HART | INEOS GRENADIERS | 22:18:07" |
30 |
|
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI | MOVISTAR TEAM | 22:19:59" |
31 |
|
Fernando BARCELÓ | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 22:22:20" |
32 |
|
Rudy MOLARD | GROUPAMA - FDJ | 22:22:33" |
33 |
|
Sebastian HENAO GOMEZ | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 22:23:09" |
34 |
|
Igor ARRIETA LIZARRAGA | EQUIPO KERN PHARMA | 22:23:35" |
35 |
|
Rafał MAJKA | UAE TEAM EMIRATES | 22:25:05" |
36 |
|
Bruno ARMIRAIL | GROUPAMA - FDJ | 22:25:08" |
37 |
|
Aurélien PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | 22:25:54" |
38 |
|
Davide FORMOLO | UAE TEAM EMIRATES | 22:26:34" |
39 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 22:26:49" |
40 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | 22:29:18" |
41 |
|
Cristián RODRÍGUEZ | TOTALENERGIES | 22:29:33" |
42 |
|
Gotzon MARTIN SANZ | EUSKALTEL - EUSKADI | 22:29:57" |
43 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | 22:31:39" |
44 |
|
Hermann PERNSTEINER | BAHRAIN VICTORIOUS | 22:32:46" |
45 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | 22:34:58" |
46 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 22:36:30" |
47 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | 22:40:34" |
48 |
|
Tony GALLOPIN | TREK - SEGAFREDO | 22:43:39" |
49 |
|
Fabien DOUBEY | TOTALENERGIES | 22:47:26" |
50 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | 22:48:49" |
51 |
|
Ibon RUIZ | EQUIPO KERN PHARMA | 22:50:57" |
52 |
|
Jérémy CABOT | TOTALENERGIES | 22:53:39" |
53 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | 22:54:59" |
55 |
|
Sergio SAMITIER SAMITIER | MOVISTAR TEAM | 23:10:10" |
Toon meerToon minder
1 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | 74 |
2 |
|
Julian ALAPHILIPPE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 65 |
3 |
|
Remco EVENEPOEL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 65 |
4 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 62 |
5 |
|
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | BAHRAIN VICTORIOUS | 61 |
6 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | 57 |
7 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 56 |
8 |
|
Marc SOLER | UAE TEAM EMIRATES | 45 |
9 |
|
Jonas VINGEGAARD | JUMBO-VISMA | 38 |
10 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 37 |
11 |
|
Bruno ARMIRAIL | GROUPAMA - FDJ | 29 |
12 |
|
Enric MAS | MOVISTAR TEAM | 26 |
13 |
|
David GAUDU | GROUPAMA - FDJ | 24 |
14 |
|
Davide FORMOLO | UAE TEAM EMIRATES | 21 |
15 |
|
Fabien DOUBEY | TOTALENERGIES | 20 |
16 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 18 |
17 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | 18 |
18 |
|
Cristián RODRÍGUEZ | TOTALENERGIES | 17 |
19 |
|
Diego ULISSI | UAE TEAM EMIRATES | 16 |
20 |
|
Ruben Antonio ALMEIDA GUERREIRO | EF EDUCATION-EASYPOST | 15 |
21 |
|
Rigoberto URÁN | EF EDUCATION-EASYPOST | 14 |
22 |
|
Felix GALL | AG2R CITROEN TEAM | 10 |
23 |
|
Gotzon MARTIN SANZ | EUSKALTEL - EUSKADI | 10 |
24 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 9 |
25 |
|
Juan Pedro LÓPEZ | TREK - SEGAFREDO | 8 |
26 |
|
Rudy MOLARD | GROUPAMA - FDJ | 8 |
27 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 6 |
28 |
|
Gianluca BRAMBILLA | TREK - SEGAFREDO | 6 |
29 |
|
Ben TULETT | INEOS GRENADIERS | 6 |
30 |
|
Fernando BARCELÓ | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 6 |
31 |
|
Tony GALLOPIN | TREK - SEGAFREDO | 6 |
32 |
|
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI | MOVISTAR TEAM | 4 |
33 |
|
Igor ARRIETA LIZARRAGA | EQUIPO KERN PHARMA | 4 |
34 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | 4 |
35 |
|
Ibon RUIZ | EQUIPO KERN PHARMA | 4 |
36 |
|
Sergio SAMITIER SAMITIER | MOVISTAR TEAM | 4 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Cristián RODRÍGUEZ | TOTALENERGIES | 40 |
2 |
|
Davide FORMOLO | UAE TEAM EMIRATES | 38 |
3 |
|
Jonas VINGEGAARD | JUMBO-VISMA | 17 |
4 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | 12 |
5 |
|
Ibon RUIZ | EQUIPO KERN PHARMA | 12 |
6 |
|
Marc SOLER | UAE TEAM EMIRATES | 12 |
7 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 10 |
8 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 10 |
9 |
|
Tony GALLOPIN | TREK - SEGAFREDO | 10 |
10 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | 9 |
11 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 9 |
12 |
|
Remco EVENEPOEL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 7 |
13 |
|
Enric MAS | MOVISTAR TEAM | 7 |
14 |
|
Bruno ARMIRAIL | GROUPAMA - FDJ | 6 |
15 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | 5 |
16 |
|
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | BAHRAIN VICTORIOUS | 4 |
17 |
|
Ruben Antonio ALMEIDA GUERREIRO | EF EDUCATION-EASYPOST | 3 |
18 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | 3 |
19 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 2 |
20 |
|
Tao GEOGHEGAN HART | INEOS GRENADIERS | 1 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Remco EVENEPOEL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 21:59:57" |
2 |
|
Juan Pedro LÓPEZ | TREK - SEGAFREDO | 22:05:00" |
3 |
|
Felix GALL | AG2R CITROEN TEAM | 22:05:34" |
4 |
|
Ben TULETT | INEOS GRENADIERS | 22:13:01" |
5 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 22:14:38" |
6 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | 22:16:14" |
7 |
|
Igor ARRIETA LIZARRAGA | EQUIPO KERN PHARMA | 22:23:35" |
8 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | 22:29:18" |
9 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 22:36:30" |
10 |
|
Ibon RUIZ | EQUIPO KERN PHARMA | 22:50:57" |
11 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | 22:54:59" |
Toon meerToon minder
Bekijk overzicht van Itzulia Basque Country