Ubrique > Iznajar
Datum: | 16 februari 2022 |
Startplaats: |
|
Finishplaats: |
|
Afstand: | 200.7 kilometer |
Starttijd: | 11:30 |
Finishtijd (verwacht): | 16:30 |
Rustig beginnen aan de Ruta del Sol? Wel nee, de organisatie tekent meteen een zware etappe uit. In het binnenland van Andalusië trekt het peloton in noordoostelijke richting van Ubrique naar Iznájar. Al vroeg in de rit krijgen de renners de Puerto de El Boyar, een vijftien kilometer lange beklimming van eerste categorie voorgeschoteld. De zwaarste klim van de dag, al blijft het de rest van de rit wel continu op en af gaan.
De laatste tachtig kilometer kabbelen voort, tot in de finale nog de nodige heuvels opgenomen zijn in het parcours. De echte slotfase begint aan de voet van de Alto La Parilla (8 km aan 3,7%) met de top op twaalf kilometer van de finish. Na een korte afdaling volgt nog een pukkel, waarna het in dalende lijn richting finishplaats Iznàjar gaat. Maar de aankomst is ook alles behalve vlak. De puncheurs zullen smullen van de laatste 1,3 kilometer die aan 7,2% omhoog loopt.
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
Bekijk overzicht van Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
Ubrique > Iznajar (200.7km)
1 |
|
Rune HERREGODTS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h16'44"" |
2 |
|
Stephen BASSETT | HUMAN POWERED HEALTH | 5h16'46"" |
3 |
|
Ander OKAMIKA BENGOETXEA | BURGOS-BH | 5h16'46"" |
4 |
|
Xabier ISASA LARRAÑAGA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h16'56"" |
5 |
|
Lindsay DE VYLDER | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h16'59"" |
6 |
|
Mark CHRISTIAN | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'02"" |
7 |
|
Alessandro COVI | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'15"" |
8 |
|
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ | MOVISTAR TEAM | 5h17'21"" |
9 |
|
Matteo TRENTIN | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'21"" |
10 |
|
Benoît COSNEFROY | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
11 |
|
Simon YATES | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h17'21"" |
12 |
|
Simon CLARKE | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'21"" |
13 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
14 |
|
Dries DEVENYNS | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
15 |
|
Jack HAIG | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
16 |
|
Wout POELS | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
17 |
|
Emanuel BUCHMANN | BORA - HANSGROHE | 5h17'21"" |
18 |
|
Cristian RODRIGUEZ MARTIN | TOTALENERGIES | 5h17'21"" |
19 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 5h17'21"" |
20 |
|
Jefferson Alveira CEPEDA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'21"" |
21 |
|
Florian SÉNÉCHAL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
22 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
23 |
|
Domenico POZZOVIVO | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
24 |
|
Alexey LUTSENKO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
25 |
|
Sergio Roman MARTÍN | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'21"" |
26 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
27 |
|
Miguel Angel LOPEZ MORENO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
28 |
|
Ivan Ramiro SOSA CUERVO | MOVISTAR TEAM | 5h17'21"" |
29 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
30 |
|
Sergei CHERNETSKII | GAZPROM-RUSVELO | 5h17'21"" |
31 |
|
Kobe GOOSSENS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
32 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
33 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'21"" |
34 |
|
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
35 |
|
Damiano CARUSO | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
36 |
|
Gotzon MARTIN SANZ | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'21"" |
37 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'21"" |
38 |
|
Greg VAN AVERMAET | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
39 |
|
Lorenzo FORTUNATO | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'21"" |
40 |
|
Floris DE TIER | ALPECIN-FENIX | 5h17'21"" |
41 |
|
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'21"" |
42 |
|
Lennard KÄMNA | BORA - HANSGROHE | 5h17'21"" |
43 |
|
Mikel LANDA | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
44 |
|
Sylvain MONIQUET | LOTTO SOUDAL | 5h17'34"" |
45 |
|
Francisco GALVAN FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'34"" |
46 |
|
Jon BARRENETXEA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'34"" |
47 |
|
Diego ROSA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'34"" |
48 |
|
Luis Angel MATE MARDONES | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'34"" |
49 |
|
Orluis AULAR | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'34"" |
50 |
|
Antonio Jesús SOTO | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'34"" |
51 |
|
Andres Camilo ARDILA ORDOÑEZ | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'34"" |
52 |
|
Jose Manuel DIAZ GALLEGO | GAZPROM-RUSVELO | 5h17'34"" |
53 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'45"" |
54 |
|
Jon AGIRRE | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'45"" |
55 |
|
Vincenzo ALBANESE | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'49"" |
56 |
|
Cedric BEULLENS | LOTTO SOUDAL | 5h17'51"" |
57 |
|
Kamil MAŁECKI | LOTTO SOUDAL | 5h17'51"" |
58 |
|
Corbin STRONG | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'51"" |
59 |
|
Dries VAN GESTEL | TOTALENERGIES | 5h17'51"" |
60 |
|
Edoardo ZAMBANINI | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'51"" |
61 |
|
Zdeněk ŠTYBAR | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'51"" |
62 |
|
Ward VANHOOF | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h17'51"" |
63 |
|
Héctor CARRETERO | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'51"" |
64 |
|
Stefano OLDANI | ALPECIN-FENIX | 5h17'51"" |
65 |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | 5h17'58"" |
66 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 5h17'58"" |
67 |
|
Alexander CATAFORD | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'58"" |
68 |
|
Jose Felix PARRA CUERDA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'58"" |
69 |
|
Francesco GAVAZZI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'58"" |
70 |
|
Nelson OLIVEIRA | MOVISTAR TEAM | 5h17'58"" |
71 |
|
Adria MORENO SALA | BURGOS-BH | 5h17'58"" |
72 |
|
Filippo CONCA | LOTTO SOUDAL | 5h18'10"" |
73 |
|
Eddie DUNBAR | INEOS GRENADIERS | 5h18'17"" |
74 |
|
Daniel NAVARRO | BURGOS-BH | 5h18'17"" |
75 |
|
Stan DEWULF | AG2R CITROEN TEAM | 5h18'17"" |
76 |
|
Julen AMEZQUETA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h18'17"" |
77 |
|
Gavin MANNION | HUMAN POWERED HEALTH | 5h18'24"" |
78 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h18'27"" |
79 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | 5h18'42"" |
80 |
|
Raul GARCIA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h18'42"" |
81 |
|
Diego Pablo SEVILLA LOPEZ | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h18'45"" |
82 |
|
Simone VELASCO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h18'47"" |
83 |
|
Guillaume BOIVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h18'52"" |
84 |
|
Sep VANMARCKE | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h18'52"" |
85 |
|
Pieter SERRY | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'29"" |
86 |
|
Jannik STEIMLE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'29"" |
87 |
|
Mikkel Frølich HONORÉ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'49"" |
88 |
|
Alvaro CUADROS MORATA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h19'49"" |
89 |
|
Oliver NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 5h19'49"" |
90 |
|
Ben TURNER | INEOS GRENADIERS | 5h19'49"" |
91 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | 5h19'49"" |
92 |
|
Vegard Stake LAENGEN | UAE TEAM EMIRATES | 5h19'49"" |
93 |
|
Giovanni ALEOTTI | BORA - HANSGROHE | 5h20'07"" |
94 |
|
Jan BAKELANTS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
95 |
|
Robbe GHYS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h20'21"" |
96 |
|
Jenno BERCKMOES | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h20'21"" |
97 |
|
Patrick GAMPER | BORA - HANSGROHE | 5h20'49"" |
98 |
|
Salvatore PUCCIO | INEOS GRENADIERS | 5h20'49"" |
99 |
|
Niccolò BONIFAZIO | TOTALENERGIES | 5h20'50"" |
100 |
|
Juan Antonio LOPEZ-COZAR JAIMEZ | BURGOS-BH | 5h20'50"" |
101 |
|
Imanol ERVITI | MOVISTAR TEAM | 5h21'25"" |
102 |
|
Luke DURBRIDGE | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h21'25"" |
103 |
|
Dion SMITH | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h21'25"" |
104 |
|
Chad HAGA | HUMAN POWERED HEALTH | 5h21'25"" |
105 |
|
Nick SCHULTZ | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h22'26"" |
106 |
|
Benjamin KING | HUMAN POWERED HEALTH | 5h22'26"" |
107 |
|
Matteo SOBRERO | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h22'26"" |
108 |
|
Théo DELACROIX | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h23'38"" |
109 |
|
Barnabás PEÁK | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h23'38"" |
110 |
|
Luis Guillermo MAS BONET | MOVISTAR TEAM | 5h23'38"" |
111 |
|
Alejandro ROPERO MOLINA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h23'38"" |
112 |
|
David GONZÁLEZ | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h23'38"" |
113 |
|
Jimmy JANSSENS | ALPECIN-FENIX | 5h23'56"" |
114 |
|
Alessandro FEDELI | GAZPROM-RUSVELO | 5h23'56"" |
115 |
|
Senne LEYSEN | ALPECIN-FENIX | 5h24'43"" |
116 |
|
Tsgabu Gebremaryam GRMAY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h25'10"" |
117 |
|
Vojtěch ŘEPA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h25'47"" |
118 |
|
Ayco BASTIAENS | ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM | 5h26'03"" |
119 |
|
Kamiel BONNEU | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h26'03"" |
120 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | 5h26'07"" |
121 |
|
Cesare BENEDETTI | BORA - HANSGROHE | 5h27'30"" |
122 |
|
Matteo FABBRO | BORA - HANSGROHE | 5h27'30"" |
123 |
|
Sander DE PESTEL | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h27'32"" |
124 |
|
Gleb BRUSSENSKIY | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h29'18"" |
125 |
|
Nikolai CHERKASOV | GAZPROM-RUSVELO | 5h29'19"" |
126 |
|
Felipe ORTS LLORET | BURGOS-BH | 5h29'19"" |
127 |
|
Nurbergen NURLYKHASSYM | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h29'19"" |
128 |
|
Gijs VAN HOECKE | AG2R CITROEN TEAM | 5h29'19"" |
129 |
|
Guillaume VAN KEIRSBULCK | ALPECIN-FENIX | 5h29'19"" |
130 |
|
Juraj SAGAN | TOTALENERGIES | 5h29'19"" |
131 |
|
Lawrence NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 5h29'19"" |
132 |
|
Taco VAN DER HOORN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h29'28"" |
133 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h29'28"" |
134 |
|
Mikel ITURRIA SEGUROLA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h32'15"" |
135 |
|
Juri HOLLMANN | MOVISTAR TEAM | 5h32'15"" |
136 |
|
Cameron WURF | INEOS GRENADIERS | 5h32'15"" |
|
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL | EUSKALTEL - EUSKADI | " | |
|
Nathan BROWN | HUMAN POWERED HEALTH | " | |
|
Guy NIV | ISRAEL-PREMIER TECH | " | |
|
Artem NYCH | GAZPROM-RUSVELO | " | |
|
Pelayo SANCHEZ MAYO | BURGOS-BH | " |
Toon meerToon minder
1 |
|
Rune HERREGODTS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h16'44"" |
2 |
|
Stephen BASSETT | HUMAN POWERED HEALTH | 5h16'46"" |
3 |
|
Ander OKAMIKA BENGOETXEA | BURGOS-BH | 5h16'46"" |
4 |
|
Xabier ISASA LARRAÑAGA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h16'56"" |
5 |
|
Lindsay DE VYLDER | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h16'59"" |
6 |
|
Mark CHRISTIAN | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'02"" |
7 |
|
Alessandro COVI | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'15"" |
8 |
|
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ | MOVISTAR TEAM | 5h17'21"" |
9 |
|
Matteo TRENTIN | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'21"" |
10 |
|
Benoît COSNEFROY | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
11 |
|
Simon YATES | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h17'21"" |
12 |
|
Simon CLARKE | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'21"" |
13 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
14 |
|
Dries DEVENYNS | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
15 |
|
Jack HAIG | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
16 |
|
Wout POELS | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
17 |
|
Emanuel BUCHMANN | BORA - HANSGROHE | 5h17'21"" |
18 |
|
Cristian RODRIGUEZ MARTIN | TOTALENERGIES | 5h17'21"" |
19 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 5h17'21"" |
20 |
|
Jefferson Alveira CEPEDA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'21"" |
21 |
|
Florian SÉNÉCHAL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'21"" |
22 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
23 |
|
Domenico POZZOVIVO | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
24 |
|
Alexey LUTSENKO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
25 |
|
Sergio Roman MARTÍN | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'21"" |
26 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
27 |
|
Miguel Angel LOPEZ MORENO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h17'21"" |
28 |
|
Ivan Ramiro SOSA CUERVO | MOVISTAR TEAM | 5h17'21"" |
29 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
30 |
|
Sergei CHERNETSKII | GAZPROM-RUSVELO | 5h17'21"" |
31 |
|
Kobe GOOSSENS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
32 |
|
Carlos RODRÍGUEZ | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
33 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'21"" |
34 |
|
Jhonatan Manuel NARVAEZ PRADO | INEOS GRENADIERS | 5h17'21"" |
35 |
|
Damiano CARUSO | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
36 |
|
Gotzon MARTIN SANZ | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'21"" |
37 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'21"" |
38 |
|
Greg VAN AVERMAET | AG2R CITROEN TEAM | 5h17'21"" |
39 |
|
Lorenzo FORTUNATO | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'21"" |
40 |
|
Floris DE TIER | ALPECIN-FENIX | 5h17'21"" |
41 |
|
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'21"" |
42 |
|
Lennard KÄMNA | BORA - HANSGROHE | 5h17'21"" |
43 |
|
Mikel LANDA | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'21"" |
44 |
|
Jan BAKELANTS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'21"" |
45 |
|
Sylvain MONIQUET | LOTTO SOUDAL | 5h17'34"" |
46 |
|
Francisco GALVAN FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'34"" |
47 |
|
Jon BARRENETXEA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'34"" |
48 |
|
Diego ROSA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'34"" |
49 |
|
Luis Angel MATE MARDONES | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'34"" |
50 |
|
Orluis AULAR | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h17'34"" |
51 |
|
Antonio Jesús SOTO | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h17'34"" |
52 |
|
Andres Camilo ARDILA ORDOÑEZ | UAE TEAM EMIRATES | 5h17'34"" |
53 |
|
Jose Manuel DIAZ GALLEGO | GAZPROM-RUSVELO | 5h17'34"" |
54 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h17'45"" |
55 |
|
Jon AGIRRE | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'45"" |
56 |
|
Vincenzo ALBANESE | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'49"" |
57 |
|
Cedric BEULLENS | LOTTO SOUDAL | 5h17'51"" |
58 |
|
Kamil MAŁECKI | LOTTO SOUDAL | 5h17'51"" |
59 |
|
Corbin STRONG | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'51"" |
60 |
|
Dries VAN GESTEL | TOTALENERGIES | 5h17'51"" |
61 |
|
Edoardo ZAMBANINI | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h17'51"" |
62 |
|
Zdeněk ŠTYBAR | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h17'51"" |
63 |
|
Ward VANHOOF | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h17'51"" |
64 |
|
Héctor CARRETERO | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'51"" |
65 |
|
Stefano OLDANI | ALPECIN-FENIX | 5h17'51"" |
66 |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | 5h17'58"" |
67 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 5h17'58"" |
68 |
|
Alexander CATAFORD | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h17'58"" |
69 |
|
Jose Felix PARRA CUERDA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h17'58"" |
70 |
|
Francesco GAVAZZI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h17'58"" |
71 |
|
Nelson OLIVEIRA | MOVISTAR TEAM | 5h17'58"" |
72 |
|
Adria MORENO SALA | BURGOS-BH | 5h17'58"" |
73 |
|
Filippo CONCA | LOTTO SOUDAL | 5h18'10"" |
74 |
|
Eddie DUNBAR | INEOS GRENADIERS | 5h18'17"" |
75 |
|
Daniel NAVARRO | BURGOS-BH | 5h18'17"" |
76 |
|
Stan DEWULF | AG2R CITROEN TEAM | 5h18'17"" |
77 |
|
Julen AMEZQUETA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h18'17"" |
78 |
|
Gavin MANNION | HUMAN POWERED HEALTH | 5h18'24"" |
79 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h18'27"" |
80 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | 5h18'42"" |
81 |
|
Raul GARCIA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h18'42"" |
82 |
|
Diego Pablo SEVILLA LOPEZ | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h18'45"" |
83 |
|
Simone VELASCO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h18'47"" |
84 |
|
Guillaume BOIVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h18'52"" |
85 |
|
Sep VANMARCKE | ISRAEL-PREMIER TECH | 5h18'52"" |
86 |
|
Pieter SERRY | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'29"" |
87 |
|
Jannik STEIMLE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'29"" |
88 |
|
Mikkel Frølich HONORÉ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 5h19'49"" |
89 |
|
Alvaro CUADROS MORATA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h19'49"" |
90 |
|
Oliver NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 5h19'49"" |
91 |
|
Ben TURNER | INEOS GRENADIERS | 5h19'49"" |
92 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | 5h19'49"" |
93 |
|
Vegard Stake LAENGEN | UAE TEAM EMIRATES | 5h19'49"" |
94 |
|
Giovanni ALEOTTI | BORA - HANSGROHE | 5h20'07"" |
95 |
|
Robbe GHYS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h20'21"" |
96 |
|
Jenno BERCKMOES | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h20'21"" |
97 |
|
Patrick GAMPER | BORA - HANSGROHE | 5h20'49"" |
98 |
|
Salvatore PUCCIO | INEOS GRENADIERS | 5h20'49"" |
99 |
|
Niccolò BONIFAZIO | TOTALENERGIES | 5h20'50"" |
100 |
|
Juan Antonio LOPEZ-COZAR JAIMEZ | BURGOS-BH | 5h20'50"" |
101 |
|
Imanol ERVITI | MOVISTAR TEAM | 5h21'25"" |
102 |
|
Luke DURBRIDGE | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h21'25"" |
103 |
|
Dion SMITH | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h21'25"" |
104 |
|
Chad HAGA | HUMAN POWERED HEALTH | 5h21'25"" |
105 |
|
Nick SCHULTZ | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h22'26"" |
106 |
|
Benjamin KING | HUMAN POWERED HEALTH | 5h22'26"" |
107 |
|
Matteo SOBRERO | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h22'26"" |
108 |
|
Théo DELACROIX | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h23'38"" |
109 |
|
Barnabás PEÁK | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h23'38"" |
110 |
|
Luis Guillermo MAS BONET | MOVISTAR TEAM | 5h23'38"" |
111 |
|
Alejandro ROPERO MOLINA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 5h23'38"" |
112 |
|
David GONZÁLEZ | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 5h23'38"" |
113 |
|
Jimmy JANSSENS | ALPECIN-FENIX | 5h23'56"" |
114 |
|
Alessandro FEDELI | GAZPROM-RUSVELO | 5h23'56"" |
115 |
|
Senne LEYSEN | ALPECIN-FENIX | 5h24'43"" |
116 |
|
Tsgabu Gebremaryam GRMAY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5h25'10"" |
117 |
|
Vojtěch ŘEPA | EQUIPO KERN PHARMA | 5h25'47"" |
118 |
|
Ayco BASTIAENS | ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM | 5h26'03"" |
119 |
|
Kamiel BONNEU | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h26'03"" |
120 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | 5h26'07"" |
121 |
|
Cesare BENEDETTI | BORA - HANSGROHE | 5h27'30"" |
122 |
|
Matteo FABBRO | BORA - HANSGROHE | 5h27'30"" |
123 |
|
Sander DE PESTEL | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 5h27'32"" |
124 |
|
Gleb BRUSSENSKIY | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h29'18"" |
125 |
|
Nikolai CHERKASOV | GAZPROM-RUSVELO | 5h29'19"" |
126 |
|
Felipe ORTS LLORET | BURGOS-BH | 5h29'19"" |
127 |
|
Nurbergen NURLYKHASSYM | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 5h29'19"" |
128 |
|
Gijs VAN HOECKE | AG2R CITROEN TEAM | 5h29'19"" |
129 |
|
Guillaume VAN KEIRSBULCK | ALPECIN-FENIX | 5h29'19"" |
130 |
|
Juraj SAGAN | TOTALENERGIES | 5h29'19"" |
131 |
|
Lawrence NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 5h29'19"" |
132 |
|
Taco VAN DER HOORN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 5h29'28"" |
133 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | 5h29'28"" |
134 |
|
Mikel ITURRIA SEGUROLA | EUSKALTEL - EUSKADI | 5h32'15"" |
135 |
|
Juri HOLLMANN | MOVISTAR TEAM | 5h32'15"" |
136 |
|
Cameron WURF | INEOS GRENADIERS | 5h32'15"" |
Toon meerToon minder
1 |
|
Rune HERREGODTS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 25 |
2 |
|
Stephen BASSETT | HUMAN POWERED HEALTH | 20 |
3 |
|
Ander OKAMIKA BENGOETXEA | BURGOS-BH | 16 |
4 |
|
Xabier ISASA LARRAÑAGA | EUSKALTEL - EUSKADI | 14 |
5 |
|
Lindsay DE VYLDER | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 12 |
6 |
|
Mark CHRISTIAN | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 10 |
7 |
|
Alessandro COVI | UAE TEAM EMIRATES | 9 |
8 |
|
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ | MOVISTAR TEAM | 8 |
9 |
|
Matteo TRENTIN | UAE TEAM EMIRATES | 7 |
10 |
|
Benoît COSNEFROY | AG2R CITROEN TEAM | 6 |
11 |
|
Simon YATES | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 5 |
12 |
|
Simon CLARKE | ISRAEL-PREMIER TECH | 4 |
13 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 3 |
14 |
|
Dries DEVENYNS | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 2 |
15 |
|
Jack HAIG | BAHRAIN VICTORIOUS | 1 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Alvaro CUADROS MORATA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | 12 |
2 |
|
Ander OKAMIKA BENGOETXEA | BURGOS-BH | 12 |
3 |
|
Xabier ISASA LARRAÑAGA | EUSKALTEL - EUSKADI | 11 |
4 |
|
Rune HERREGODTS | SPORT VLAANDEREN - BALOISE | 4 |
5 |
|
Stephen BASSETT | HUMAN POWERED HEALTH | 3 |
6 |
|
Mark CHRISTIAN | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 1 |
Toon meerToon minder
Bekijk overzicht van Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol