Wereldbeker Hongkong 2019


Donderdag 28 november

flag-hk 18.00 – 21.15 uur / flag-nl 11.00 – 14.15 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

Vrijdag 29 november

flag-hk 15.30 – 17.35 uur / flag-nl 08.30 – 10.35 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
  • Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Teamsprint – mannen (kwalificatie)

flag-hk 19.30 – 21.11 uur / flag-nl 12.30 – 14.11 uur

  • Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – mannen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – mannen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)

Zaterdag 30 november

flag-hk 13.00 – 16.38 uur / flag-nl 06.00 – 09.38 uur

  • Sprint – vrouwen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Sprint – vrouwen (1/16e finale)
  • Keirin – mannen (1e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/8e finale)
  • Keirin – mannen (herkansingen)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)

flag-hk 18.00 – 21.48 uur / flag-nl 11.00 – 14.15 uur

  • Omnium I – mannen (scratch, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2 finale, 1e heat)
  • Keirin – mannen (2e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/2 finale, 2e heat)
  • Omnium II – mannen (temporace, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2 finale, belles)
  • Madison 30 km – vrouwen (finale)
  • Omnium III – mannen (afvalkoers)
  • Keirin – mannen (finale plaatsen 7-12)
  • Keirin – mannen (finale plaatsen 1-6)
  • Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2, 2e heat)
  • Omnium IV – mannen (puntenkoers, 25 km)
  • Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2, belles)
  • Scratch 10 km – vrouwen (finale)

Zondag 1 december

flag-hk 11.00 – 14.54 uur / flag-nl 04.00 – 07.54 uur

  • Sprint – mannen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Sprint – mannen (1/16e finale)
  • Keirin – vrouwen (1e ronde)
  • Sprint – mannen (1/8e finale)
  • Keirin – vrouwen (herkansingen)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 1e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, belles)

flag-hk 16.00 – 20.17 uur / flag-nl 09.00 – 13.17 uur

  • Omnium I – vrouwen (scratch, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2 finale, 1e heat)
  • Keirin – vrouwen (2e ronde)
  • Sprint – mannen (1/2 finale, 2e heat)
  • Omnium II – vrouwen (temporace, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2 finale, belles)
  • Madison 50 km – mannen (finale)
  • Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
  • Keirin – vrouwen (finale plaatsen 7-12)
  • Keirin – vrouwen (finale plaatsen 1-6)
  • Sprint – mannen (finale, 1e heat)
  • Sprint – mannen (finale, 2e heat)
  • Omnium IV – vrouwen (puntenkoers, 20 km)
  • Sprint – mannen (finale, belles)
  • Scratch 15 km – mannen (finale)
Land:
Hongkong
Datum:29 november 2019
Tot:01 december 2019
Niveau:Baan
Startplaats:Hongkong
Finishplaats:Hongkong