Tadej Pogacar is Tour de France beetje beu: “Soms vraag ik me af wat ik hier nog doe”
Foto: Cor Vos
vrijdag 25 juli 2025 om 09:34

Tadej Pogacar is Tour de France beetje beu: “Soms vraag ik me af wat ik hier nog doe”

Sportief kan Tadej Pogacar alleen maar positief terugkijken op de afgelopen weken in zijn carrière. De Sloveen won immers liefst vier etappes in de Tour de France en is op weg naar de eindzege. Maar mentaal is deze periode ook voor hem slopend, blijkt uit zijn woorden in HLN.

Na een koude, regenachtige rit naar de Col de la Loze kwam Pogacar opvallend eerlijk uit de hoek op de vraag of hij het niet heeft gehad met die slopende Tour. “Goh, soms zit ik het me wel af te vragen, ja. ‘Wat doe ik hier in godsnaam nog?’ Ze duren verdomd lang, die drie weken. Het is een hele weg naar Parijs.”





“Ook ik word stilaan moe en snak naar het einde. Ik wil gewoon naar huis, om even wat andere dingen in mijn leven te kunnen doen. Maar het is wat het is. En dus kan ik er maar beter elke dag zo veel mogelijk van genieten.”

“De aanmoedigingen van de vele fans helpen daarbij, schenken me extra motivatie. Zij maken het leuk. En doen me realiseren dat het hier al bij al zo slecht nog niet is”, aldus een openhartige Pogacar.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.