“De renner die Pogacar zal uitdagen, is er nog niet” – Johan Bruyneel verwacht dat Sloveen blijft domineren
foto: Fotopersburo Cor Vos
vrijdag 24 oktober 2025 om 18:02

“De renner die Pogacar zal uitdagen, is er nog niet” – Johan Bruyneel verwacht dat Sloveen blijft domineren

Johan Bruyneel en Lance Armstrong hebben in hun podcast THEMOVE het parcours van de aankomende Tour de France onder de loep genomen, maar kwamen tot een simpele conclusie: aan Pogacar is de komende jaren niet veel te doen.

Nee, het parcours is niet op maat van Jonas Vingegaard of Remco Evenepoel, vinden ze. Maar dat zal ook niet veel uitmaken als Pogacar zijn niveau haalt. “We weten wat er gaat gebeuren. Of het wordt heel spannend of enorm voorspelbaar. Als Pogacar dezelfde renner van de afgelopen jaren is, wordt het veel tempo rijden, controle houden en het in twijfel trekken van de tactieken van andere teams”, aldus Armstrong.

Bruyneel denkt dat Vingegaard en Evenepoel de komende jaren niet bij machten zijn om de kloof met Pogacar te dichten. “De renner die Pogacar zal uitdagen, is er nog niet. En nee, het is niet Oscar Onley, Felix Gall of Florian Lipowitz.”

De Belg denkt dat Pogacar de komende drie jaar zijn palmares zal afmaken, om daarna te stoppen. “Hij heeft nog vier dingen te winnen. Dat zijn Milaan-Sanremo, Parijs-Roubaix, de Vuelta en de Olympische Spelen. Daarna is het klaar voor hem. Dan heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt”, eindigt hij.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.