Tom Pidcock gaat in vorm naar ‘favoriete koers’ toe: “We weten allemaal wat er gaat gebeuren”
Tom Pidcock wordt zaterdag gezien als schaduwfavoriet in Milaan-San Remo, zeker na zijn optreden in Milaan-Turijn op woensdag waar hij in de laatste honderden meters bij alles en iedereen weg poefte. Zelf ziet de Brit het anders.
“Ik voelde me best wel vreemd vandaag”, zei hij na de meet bij Cycling Pro Net. “Mijn benen voelde alsof ik pas mijn eerste koers van het seizoen reed.”
“Maar ja, natuurlijk ben ik in goede vorm. Al heb ik in Milaan-San Remo ook wel geleerd dat vorm niet alles is. Ook vorig jaar was ik heel goed voor San Remo, maar toen draaide ik in slechte positie de Cipressa op en was alles anders.”
De Brit hoopt dat zaterdag recht te zetten en heeft daar vertrouwen in. “De wedstrijd is heel explosief en daar houd ik van. Het is echt een van mijn favoriete wedstrijden. En ja, we weten al wat er gaat gebeuren op de Cipressa”, eindigt hij.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.