F1-coureur Carlos Sainz geeft buurman Tadej Pogacar dikke knuffel na zege in Milaan-San Remo
foto: Fotopersburo Cor Vos
zaterdag 21 maart 2026 om 18:16

F1-coureur Carlos Sainz geeft buurman Tadej Pogacar dikke knuffel na zege in Milaan-San Remo

Het is een publiek geheim dat Formule 1-coureur Carlos Sainz en Tadej Pogacar goede vrienden van elkaar zijn. De Spanjaard was zaterdag aanwezig in San Remo om vanaf de eerste rij Pogacar naar de zege te zien sprinten. Na afloop waren er felicitaties en mocht Sainz zelfs mee het podium op.

Sainz heeft dit weekend geen wedstrijd in de Formule 1 en dus had hij alle tijd om vanuit zijn huis in Monaco af te reizen naar San Remo, wat iets minder dan een uurtje rijden is met de auto.

Pogacar is in Monaco zo goed als de buurman van Sainz en zo is uiteindelijk de vriendschap ontstaan. Vorig jaar zei de Formule 1-coureur daarover: “We hebben een groepchat met ook Ollie Bearman erin. Met onze vriendinnen organiseren we elke keer dat we met zijn drieën in Monaco zijn een diner. We maken ook soms fietstochtjes samen of gaan wel eens koffie drinken.”

Niet gek dan ook dat Sainz na afloop van Milaan-San Remo een van de eerste personen was die Pogacar feliciteerde met zijn zijn overwinning. Op het podium werd de Formule 1-coureur ook nog eens getrakteerd op een champagnedouche.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.