Wereldbeker Glasgow 2019

foto: Cor Vos


Donderdag 7 november

flag-gb 17.00 – 20.39 uur / flag-nl 18.00 – 21.39 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

Vrijdag 8 november

flag-gb 10.30 – 16.23 uur / flag-nl 11.30 – 17.23 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
  • Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Teamsprint – mannen (kwalificatie)

flag-gb 18.30 – 22.39 uur / flag-nl 19.30 – 23.39 uur

  • Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – mannen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)

Zaterdag 9 november

flag-gb 10.00 – 14.03 uur / flag-nl 11.00 – 15.03 uur

  • Sprint – mannen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 1e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – mannen (1/16e finale)
  • Keirin – vrouwen (1e ronde)
  • Sprint – mannen (1/8e finale)
  • Keirin – vrouwen (herkansingen)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 10 km – vrouwen (finale)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, belles)

flag-gb 18.30 – 22.11 uur / flag-nl 19.30 – 23.11 uur

  • Omnium I – vrouwen (scratch, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2 finale, 1e heat)
  • Keirin – vrouwen (2e ronde)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 2e heat)
  • Omnium II – vrouwen (temporace, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, belles)
  • Madison 50 km – mannen (finale)
  • Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
  • Keirin – vrouwen (finale, plaatsen 7-12)
  • Keirin – vrouwen (finale, plaatsen 1-6)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 1e heat)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 2e heat)
  • Omnium IV – vrouwen (puntenkoers, 20 km)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, belles)

Zondag 10 november

flag-gb 09.00 – 13.00 uur / flag-nl 10.00 – 14.00 uur

  • Sprint – vrouwen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Scratch, 7,5 km – mannen (kwalificatie, 1e heat)
  • Scratch, 7,5 km – mannen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/16e finale)
  • Keirin – mannen (1e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/8e finale)
  • Keirin – mannen (herkansingen)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch, 15 km – mannen (finale)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)

flag-gb 14.30 – 18.03 uur / flag-nl 15.30 – 19.03 uur

  • Omnium I – mannen (scratch, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
  • Keirin – mannen (2e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
  • Omnium II – mannen (temporace, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, belles)
  • Madison 30 km – vrouwen (finale)
  • Omnium III – mannen (afvalkoers)
  • Keirin – mannen (finale, plaatsen 7-12)
  • Keirin – mannen (finale, plaatsen 1-6)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 2e heat)
  • Omnium IV – mannen (puntenkoers, 25 km)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, belles)
Land:
Verenigd Koninkrijk
Datum: 07 november 2019
Tot: 10 november 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Glasgow
Finishplaats: Glasgow