Wout van Aert lanceert ‘WVA Mobile’, een eigen mobiel abonnement
foto: Fotopersburo Cor Vos
maandag 27 juli 2026 om 09:15 Volg in Google

Wout van Aert lanceert ‘WVA Mobile’, een eigen mobiel abonnement

Wout van Aert kondigde eerder deze week aan dat hij groot nieuws had, nu blijkt dat we dat niet op sportief vlak moeten zoeken, wel lanceert hij met ‘WVA Mobile’ een eigen mobiel abonnement.

“Met ‘WVA Mobile’ wil ik een nieuwe manier creëren om mijn supporters een kijkje te geven in mijn wereld: de wedstrijden, de verhalen en de momenten die je normaal gesproken niet te zien krijgt”, laat de renner van Visma | Lease a Bike weten.

WVA Mobile’ heeft twee formules. Wie kiest voor het goedkopere ‘Sprint’-abonnement, krijgt een gewoon telefoonabonnement. De meer speciale ‘Monument’-formule geeft fans ook toegang tot behind-the-scenescontent én virtuele fietstochten.

Al tijdens de Vuelta a España zou de eerste exclusieve content van Van Aert voor de fans met een abonnement beschikbaar worden. “Het is spannend, en voor zover ik weet heeft nog geen enkele wielrenner zoiets eerder gedaan”, benadrukt Van Aert.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.