Etappe 19: Castelnau-Magnoac - Cahors

Castelnau-Magnoac - Cahors | etappe-19-naar-cahors
Datum: 22 juli 2022
Startplaats:
Castelnau-Magnoac
Finishplaats:
Cahors
Afstand: 189 kilometer
Starttijd: 13:05
Finishtijd (verwacht): 17:35

Na twee loodzware dagen doorheen de Pyreneeën volgt, best laat in de Tour de France, nog een overgangsetappe. Ongeveer anderhalf uur ten noordoosten van Hautacam gaat de negentiende etappe van start in Castelnau-Magnoac. Een gemeente in het arrondissement Tarbes met niet meer dan duizend inwoners, waar een fontein, een monument en een bibliotheek de stadskern vormen. Daarnaast is er een kerk die stamt uit de veertiende eeuw.

Castelnau-Mognoac ligt op een heuvel en dus gaan de eerste kilometers van deze rit van ongeveer 190 kilometer in dalende lijn. Het is een echte overgangsrit, want de route voert het peloton continu in noordoostelijke richting. Onderweg liggen nog enkele heuvelzones waar het wegdek gevaarlijk op en af gaat. Dit zorgt toch nog voor ruim 1.300 hoogtemeters in deze etappe.

Halverwege ligt onder meer de Côte de Saint-Créac (3,9 km aan 3,7%), maar daar zal de gemiddelde Tour de France-renner niet van wakker schrikken. Na een passage door Valence-d’Agen in het departement Tarn-et-Garonne, waar filmregisseur André Téchiné geboren werd, stevent de etappe af op haar finale.

Alles in deze rit schreeuwt om een ruime vluchtersgroep die gaat strijden om de overwinning, al is er voor sommige sprinters ook nog een mogelijkheid om hier de Tour te redden zo twee dagen voor Parijs. De Côte de Lauzerte (2,2 km aan 5%) is op ruim vijftig kilometer van de finish een eerste test voor deze aanvallers. Niet lang daarna gevolgd door de Côte de Saint-Daunès (1,6 km aan 5,9%). Vanaf de top is het nog wel ruim dertig kilometer tot de finish.

Het wegdek golft in de finale richting Cahors. Cahors, dat centraal gelegen is tussen de Pyreneeën, de Middellandse Zee en de Atlantische Oceaan. Cahors, waar in 1994 de Fransman Jacky Durand soleerde naar de winst in de tiende etappe. Cahors, waar de Tour tien jaar geleden voor het laatst passeerde in een door Mark Cavendish gewonnen etappe in Brive-la-Gaillarde. Maar dit keer ligt de aankomst in Cahors zelf. Om te onthouden: na een nagenoeg vlakke laatste vijf kilometer loopt de laatste rechte lijn wat omhoog.



Tour de France - 2022

Etappe 19: Castelnau-Magnoac - Cahors (189km)

1
Christophe LAPORTE JUMBO-VISMA 3:52:04"
2
Jasper PHILIPSEN ALPECIN-DECEUNINCK +01"
3
Alberto DAINESE TEAM DSM +01"
4
Florian SÉNÉCHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +01"
5
Tadej POGACAR UAE TEAM EMIRATES +01"
6
Amaury CAPIOT TEAM ARKEA - SAMSIC +01"
7
Dylan GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +01"
8
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC +01"
9
Luka MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +01"
10
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL +01"
11
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST +01"
12
Aleksandr VLASOV BORA - HANSGROHE +01"
13
Jonas VINGEGAARD JUMBO-VISMA +01"
14
Geraint THOMAS INEOS GRENADIERS +01"
15
Alexander KRISTOFF INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +01"
16
David GAUDU GROUPAMA - FDJ +01"
17
Yves LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +01"
18
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +01"
19
Simone VELASCO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +01"
20
Andrea PASQUALON INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +01"
21
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +01"
22
Romain BARDET TEAM DSM +01"
23
Hugo HOULE ISRAEL-PREMIER TECH +01"
24
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +01"
25
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +01"
26
Stefan KÜNG GROUPAMA - FDJ +01"
27
Valentin MADOUAS GROUPAMA - FDJ +01"
28
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 21"
29
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21"
30
Adam YATES INEOS GRENADIERS 21"
31
Toms SKUJIŅŠ TREK - SEGAFREDO 21"
32
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 21"
33
Peter SAGAN TOTALENERGIES 21"
34
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 21"
35
Sebastian SCHÖNBERGER B&B HOTELS-KTM 25"
36
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 25"
37
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST 25"
38
Matteo JORGENSON MOVISTAR TEAM 25"
39
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM 25"
40
Guillaume BOIVIN ISRAEL-PREMIER TECH 25"
41
Jasper STUYVEN TREK - SEGAFREDO 31"
42
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 35"
43
Alexis GOUGEARD B&B HOTELS-KTM 40"
44
Maciej BODNAR TOTALENERGIES 41"
45
Stefan BISSEGGER EF EDUCATION-EASYPOST 48"
46
Reinardt JANSE VAN RENSBURG LOTTO SOUDAL 48"
47
Benjamin THOMAS COFIDIS 56"
48
Andrey ZEITS ASTANA QAZAQSTAN TEAM 57"
49
Maximilian SCHACHMANN BORA - HANSGROHE 57"
50
Sepp KUSS JUMBO-VISMA 57"
51
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS 57"
52
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC 57"
53
Matis LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC +1:09"
54
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:16"
55
Benoît COSNEFROY AG2R CITROEN TEAM +1:16"
56
Edvald BOASSON-HAGEN TOTALENERGIES +1:33"
57
John DEGENKOLB TEAM DSM +1:47"
58
Florian VERMEERSCH LOTTO SOUDAL +1:49"
59
Sven Erik BYSTRØM INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +1:49"
60
Krists NEILANDS ISRAEL-PREMIER TECH +1:49"
61
Cyril BARTHE B&B HOTELS-KTM +1:49"
62
Antoine DUCHESNE GROUPAMA - FDJ +1:53"
63
Thomas PIDCOCK INEOS GRENADIERS +1:53"
64
Tiesj BENOOT JUMBO-VISMA +2:08"
65
Alexander KRIEGER ALPECIN-DECEUNINCK +2:23"
66
Edward PLANCKAERT ALPECIN-DECEUNINCK +2:23"
67
Aleksandr RIABUSHENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:26"
68
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +2:26"
69
Nathan VAN HOOYDONCK JUMBO-VISMA +2:26"
70
Wout VAN AERT JUMBO-VISMA +2:26"
71
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +2:26"
72
Maxime BOUET TEAM ARKEA - SAMSIC +2:26"
73
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +2:26"
74
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST +2:26"
75
Andreas LEKNESSUND TEAM DSM +2:26"
76
Martijn TUSVELD TEAM DSM +2:26"
77
Georg ZIMMERMANN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:26"
78
Dylan TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS +2:26"
79
Frederik FRISON LOTTO SOUDAL +2:26"
80
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO +2:26"
81
Kristian SBARAGLI ALPECIN-DECEUNINCK +2:26"
82
Michael WOODS ISRAEL-PREMIER TECH +2:26"
83
Olivier LE GAC GROUPAMA - FDJ +2:26"
84
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:26"
85
Cyril LEMOINE B&B HOTELS-KTM +2:36"
86
Brent VAN MOER LOTTO SOUDAL +2:39"
87
Nicholas SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:39"
88
Kévin GENIETS GROUPAMA - FDJ +2:39"
89
Silvan DILLIER ALPECIN-DECEUNINCK +2:39"
90
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:39"
91
Stan DEWULF AG2R CITROEN TEAM +2:39"
92
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES +2:49"
93
Luca MOZZATO B&B HOTELS-KTM +3:01"
94
Felix GROSSSCHARTNER BORA - HANSGROHE +3:06"
95
Jan TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS +3:06"
96
Adrien PETIT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:08"
97
Fabio JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:28"
98
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST +3:47"
99
Connor SWIFT TEAM ARKEA - SAMSIC +3:47"
100
Marco HALLER BORA - HANSGROHE +3:52"
101
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +3:54"
102
Andrea BAGIOLI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:00"
103
Luke ROWE INEOS GRENADIERS +4:00"
104
Filippo GANNA INEOS GRENADIERS +4:00"
105
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +4:00"
106
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES +4:00"
107
Michael MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:00"
108
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES +4:07"
109
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO +5:14"
110
Mattia CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +6:09"
111
Matej MOHORIČ BAHRAIN VICTORIOUS +6:09"
112
Nils EEKHOFF TEAM DSM +6:35"
113
Anthony TURGIS TOTALENERGIES +7:22"
114
Dmitriy GRUZDEV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +7:53"
115
Michael STORER GROUPAMA - FDJ +7:53"
116
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO +7:58"
117
Andreas KRON LOTTO SOUDAL +8:02"
118
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +8:02"
119
Jack BAUER TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +8:02"
120
Quinn SIMMONS TREK - SEGAFREDO +8:02"
121
Guillaume VAN KEIRSBULCK ALPECIN-DECEUNINCK +8:42"
122
Philippe GILBERT LOTTO SOUDAL +8:42"
123
Jérémy LECROQ B&B HOTELS-KTM +8:42"
124
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA INEOS GRENADIERS +9:31"
125
Kamil GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS +9:31"
126
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +9:31"
127
Pierre LATOUR TOTALENERGIES +9:31"
128
Amund Grøndahl JANSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +9:41"
129
Mikkel HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +10:47"
130
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +10:47"
131
Guy NIV ISRAEL-PREMIER TECH +10:47"
132
Simon GESCHKE COFIDIS +10:47"
133
Anthony PEREZ COFIDIS +10:47"
134
Christopher HAMILTON TEAM DSM +10:47"
135
Pierre ROLLAND B&B HOTELS-KTM +10:47"
136
Taco VAN DER HOORN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +10:47"
137
Albert TORRES BARCELO MOVISTAR TEAM +10:47"
138
Franck BONNAMOUR B&B HOTELS-KTM +21:55"
Enric MAS MOVISTAR TEAM "
Nairo QUINTANA TEAM ARKEA - SAMSIC +01"
Toon meerToon minder
1
Jonas VINGEGAARD JUMBO-VISMA 75:45:39"
2
Tadej POGACAR UAE TEAM EMIRATES +3:26"
3
Geraint THOMAS INEOS GRENADIERS +8:00"
4
David GAUDU GROUPAMA - FDJ +11:05"
5
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +13:43"
6
Aleksandr VLASOV BORA - HANSGROHE +14:10"
7
Romain BARDET TEAM DSM +16:11"
8
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +20:29"
9
Adam YATES INEOS GRENADIERS +20:37"
10
Valentin MADOUAS GROUPAMA - FDJ +33:34"
11
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +42:47"
12
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST +45:22"
13
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +46:33"
14
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +47:27"
15
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE +51:58"
16
Thomas PIDCOCK INEOS GRENADIERS +54:52"
17
Sepp KUSS JUMBO-VISMA +58:55"
18
Dylan TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS +1:08:26"
19
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:26:05"
20
Matteo JORGENSON MOVISTAR TEAM +1:31:46"
21
Hugo HOULE ISRAEL-PREMIER TECH +1:35:51"
22
Wout VAN AERT JUMBO-VISMA +1:36:14"
23
Nicholas SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:38:11"
24
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO +1:43:18"
25
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +1:44:16"
26
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:46:32"
27
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:53:17"
28
Andreas LEKNESSUND TEAM DSM +1:55:45"
29
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA INEOS GRENADIERS +1:57:57"
30
Simone VELASCO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:01:40"
31
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM +2:08:27"
32
Sebastian SCHÖNBERGER B&B HOTELS-KTM +2:11:36"
33
Michael WOODS ISRAEL-PREMIER TECH +2:13:06"
34
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +2:13:51"
35
Stefan KÜNG GROUPAMA - FDJ +2:15:01"
36
Christopher HAMILTON TEAM DSM +2:16:44"
37
Michael STORER GROUPAMA - FDJ +2:18:48"
38
Tiesj BENOOT JUMBO-VISMA +2:19:19"
39
Andrey ZEITS ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:22:32"
40
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO +2:22:55"
41
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS +2:26:27"
42
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:31:29"
43
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +2:33:12"
44
Simon GESCHKE COFIDIS +2:33:23"
45
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST +2:33:29"
46
Georg ZIMMERMANN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:34:03"
47
Maximilian SCHACHMANN BORA - HANSGROHE +2:38:13"
48
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:42:05"
49
Kévin GENIETS GROUPAMA - FDJ +2:45:17"
50
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS +2:45:28"
51
Maxime BOUET TEAM ARKEA - SAMSIC +2:46:16"
52
Andrea PASQUALON INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:52:12"
53
Felix GROSSSCHARTNER BORA - HANSGROHE +2:53:53"
54
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +2:54:01"
55
Benjamin THOMAS COFIDIS +3:00:57"
56
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +3:03:46"
57
Nils POLITT BORA - HANSGROHE +3:07:47"
58
Edvald BOASSON-HAGEN TOTALENERGIES +3:07:49"
59
Pierre LATOUR TOTALENERGIES +3:08:33"
60
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO +3:08:45"
61
Silvan DILLIER ALPECIN-DECEUNINCK +3:10:56"
62
Antoine DUCHESNE GROUPAMA - FDJ +3:11:44"
63
Toms SKUJIŅŠ TREK - SEGAFREDO +3:12:35"
64
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS +3:18:25"
65
Martijn TUSVELD TEAM DSM +3:22:03"
66
Franck BONNAMOUR B&B HOTELS-KTM +3:22:14"
67
Quinn SIMMONS TREK - SEGAFREDO +3:22:35"
68
Stan DEWULF AG2R CITROEN TEAM +3:24:18"
69
Andreas KRON LOTTO SOUDAL +3:24:42"
70
Pierre ROLLAND B&B HOTELS-KTM +3:25:52"
71
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES +3:28:02"
72
Kristian SBARAGLI ALPECIN-DECEUNINCK +3:29:50"
73
Connor SWIFT TEAM ARKEA - SAMSIC +3:33:12"
74
Philippe GILBERT LOTTO SOUDAL +3:33:28"
75
Jan TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS +3:34:04"
76
Christophe LAPORTE JUMBO-VISMA +3:34:13"
77
Matis LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC +3:35:33"
78
Guy NIV ISRAEL-PREMIER TECH +3:36:48"
79
Krists NEILANDS ISRAEL-PREMIER TECH +3:40:45"
80
Michael MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:42:43"
81
Cyril BARTHE B&B HOTELS-KTM +3:43:07"
82
Jasper STUYVEN TREK - SEGAFREDO +3:43:56"
83
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC +3:44:20"
84
Anthony PEREZ COFIDIS +3:45:59"
85
Marco HALLER BORA - HANSGROHE +3:46:28"
86
Amaury CAPIOT TEAM ARKEA - SAMSIC +3:46:59"
87
Stefan BISSEGGER EF EDUCATION-EASYPOST +3:47:30"
88
Matej MOHORIČ BAHRAIN VICTORIOUS +3:48:14"
89
Olivier LE GAC GROUPAMA - FDJ +3:48:26"
90
Benoît COSNEFROY AG2R CITROEN TEAM +3:48:47"
91
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST +3:50:21"
92
Alexis GOUGEARD B&B HOTELS-KTM +3:52:56"
93
Jasper PHILIPSEN ALPECIN-DECEUNINCK +3:52:58"
94
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST +3:53:54"
95
Sven Erik BYSTRØM INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:54:24"
96
Aleksandr RIABUSHENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:59:14"
97
Mattia CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:00:05"
98
Filippo GANNA INEOS GRENADIERS +4:01:45"
99
Andrea BAGIOLI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:02:15"
100
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +4:06:07"
101
Nathan VAN HOOYDONCK JUMBO-VISMA +4:07:06"
102
Alberto DAINESE TEAM DSM +4:08:37"
103
Luka MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:09:27"
104
Alexander KRISTOFF INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:10:58"
105
Luca MOZZATO B&B HOTELS-KTM +4:11:29"
106
Alexander KRIEGER ALPECIN-DECEUNINCK +4:12:24"
107
John DEGENKOLB TEAM DSM +4:15:48"
108
Luke ROWE INEOS GRENADIERS +4:18:29"
109
Florian SÉNÉCHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:21:07"
110
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +4:23:34"
111
Florian VERMEERSCH LOTTO SOUDAL +4:25:47"
112
Mikkel HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:26:48"
113
Edward PLANCKAERT ALPECIN-DECEUNINCK +4:26:55"
114
Adrien PETIT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:28:38"
115
Cyril LEMOINE B&B HOTELS-KTM +4:29:52"
116
Dmitriy GRUZDEV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +4:31:15"
117
Dylan GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:33:58"
118
Peter SAGAN TOTALENERGIES +4:34:28"
119
Guillaume BOIVIN ISRAEL-PREMIER TECH +4:34:46"
120
Maciej BODNAR TOTALENERGIES +4:37:40"
121
Nils EEKHOFF TEAM DSM +4:38:04"
122
Yves LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:38:29"
123
Kamil GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS +4:39:01"
124
Jack BAUER TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +4:40:58"
125
Brent VAN MOER LOTTO SOUDAL +4:44:04"
126
Guillaume VAN KEIRSBULCK ALPECIN-DECEUNINCK +4:46:47"
127
Taco VAN DER HOORN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:53:41"
128
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES +4:56:11"
129
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES +5:05:37"
130
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:07:13"
131
Jérémy LECROQ B&B HOTELS-KTM +5:08:00"
132
Anthony TURGIS TOTALENERGIES +5:13:40"
133
Fabio JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:16:34"
134
Amund Grøndahl JANSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:22:01"
135
Frederik FRISON LOTTO SOUDAL +5:22:42"
136
Reinardt JANSE VAN RENSBURG LOTTO SOUDAL +5:26:40"
137
Albert TORRES BARCELO MOVISTAR TEAM +5:29:13"
138
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL +5:33:02"
Nairo QUINTANA TEAM ARKEA - SAMSIC +13:35"
Toon meerToon minder
1
Wout VAN AERT JUMBO-VISMA 460
2
Jasper PHILIPSEN ALPECIN-DECEUNINCK 236
3
Tadej POGACAR UAE TEAM EMIRATES 235
4
Christophe LAPORTE JUMBO-VISMA 171
5
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 158
6
Fabio JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 155
7
Jonas VINGEGAARD JUMBO-VISMA 140
8
Michael MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 133
9
Peter SAGAN TOTALENERGIES 104
10
Dylan GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 86
11
Geraint THOMAS INEOS GRENADIERS 85
12
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 83
13
Hugo HOULE ISRAEL-PREMIER TECH 82
14
Matteo JORGENSON MOVISTAR TEAM 82
15
David GAUDU GROUPAMA - FDJ 81
16
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 76
17
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST 73
18
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST 72
19
Taco VAN DER HOORN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 65
20
Simon GESCHKE COFIDIS 60
21
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 59
22
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 54
23
Aleksandr VLASOV BORA - HANSGROHE 53
24
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 53
25
Romain BARDET TEAM DSM 52
26
Benjamin THOMAS COFIDIS 52
27
Edvald BOASSON-HAGEN TOTALENERGIES 52
28
Filippo GANNA INEOS GRENADIERS 52
29
Thomas PIDCOCK INEOS GRENADIERS 51
30
Nicholas SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 51
31
Alberto DAINESE TEAM DSM 50
32
Stefan KÜNG GROUPAMA - FDJ 48
33
Luca MOZZATO B&B HOTELS-KTM 47
34
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM 46
35
Mikkel HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 45
36
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 44
37
Dylan TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS 42
38
Andreas KRON LOTTO SOUDAL 42
39
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL 42
40
Adam YATES INEOS GRENADIERS 41
41
Florian SÉNÉCHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 41
42
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC 39
43
Alexander KRISTOFF INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 39
44
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 33
45
Valentin MADOUAS GROUPAMA - FDJ 31
46
Anthony PEREZ COFIDIS 30
47
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 29
48
Michael STORER GROUPAMA - FDJ 29
49
Amaury CAPIOT TEAM ARKEA - SAMSIC 29
50
Felix GROSSSCHARTNER BORA - HANSGROHE 28
51
Matej MOHORIČ BAHRAIN VICTORIOUS 28
52
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA INEOS GRENADIERS 27
53
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 27
54
Michael WOODS ISRAEL-PREMIER TECH 26
55
Stan DEWULF AG2R CITROEN TEAM 26
56
Jasper STUYVEN TREK - SEGAFREDO 26
57
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 25
58
Philippe GILBERT LOTTO SOUDAL 25
59
Alexis GOUGEARD B&B HOTELS-KTM 25
60
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 25
61
Sven Erik BYSTRØM INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24
62
Jérémy LECROQ B&B HOTELS-KTM 24
63
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 23
64
Nathan VAN HOOYDONCK JUMBO-VISMA 23
65
Brent VAN MOER LOTTO SOUDAL 23
66
Yves LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 22
67
Quinn SIMMONS TREK - SEGAFREDO 22
68
Sepp KUSS JUMBO-VISMA 22
69
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES 22
70
Pierre LATOUR TOTALENERGIES 22
71
Andrea PASQUALON INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 21
72
Nils EEKHOFF TEAM DSM 20
73
Edward PLANCKAERT ALPECIN-DECEUNINCK 20
74
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST 19
75
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM 19
76
Frederik FRISON LOTTO SOUDAL 19
77
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO 18
78
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 18
79
Marco HALLER BORA - HANSGROHE 18
80
Georg ZIMMERMANN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 17
81
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS 17
82
Krists NEILANDS ISRAEL-PREMIER TECH 17
83
Tiesj BENOOT JUMBO-VISMA 16
84
Benoît COSNEFROY AG2R CITROEN TEAM 16
85
Guillaume VAN KEIRSBULCK ALPECIN-DECEUNINCK 16
86
Maximilian SCHACHMANN BORA - HANSGROHE 15
87
Matis LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC 15
88
Cyril BARTHE B&B HOTELS-KTM 15
89
Mattia CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 15
90
Jack BAUER TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 15
91
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES 14
92
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 13
93
Sebastian SCHÖNBERGER B&B HOTELS-KTM 13
94
Alexander KRIEGER ALPECIN-DECEUNINCK 13
95
Florian VERMEERSCH LOTTO SOUDAL 13
96
Guy NIV ISRAEL-PREMIER TECH 12
97
Andreas LEKNESSUND TEAM DSM 11
98
Maxime BOUET TEAM ARKEA - SAMSIC 11
99
Jan TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS 11
100
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 9
101
Silvan DILLIER ALPECIN-DECEUNINCK 9
102
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES 8
103
Luka MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 8
104
Adrien PETIT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 8
105
Reinardt JANSE VAN RENSBURG LOTTO SOUDAL 8
106
Bauke MOLLEMA TREK - SEGAFREDO 7
107
Franck BONNAMOUR B&B HOTELS-KTM 7
108
Christopher HAMILTON TEAM DSM 6
109
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS 6
110
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST 6
111
Simone VELASCO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 5
112
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS 4
113
Anthony TURGIS TOTALENERGIES 4
114
Joe DOMBROWSKI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 3
115
Kévin GENIETS GROUPAMA - FDJ 3
116
Connor SWIFT TEAM ARKEA - SAMSIC 3
117
Stefan BISSEGGER EF EDUCATION-EASYPOST 3
118
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST 3
119
Cyril LEMOINE B&B HOTELS-KTM 3
120
Maciej BODNAR TOTALENERGIES 2
121
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES 1
Nairo QUINTANA TEAM ARKEA - SAMSIC 53
Toon meerToon minder
1
Jonas VINGEGAARD JUMBO-VISMA 72
2
Simon GESCHKE COFIDIS 64
3
Giulio CICCONE TREK - SEGAFREDO 61
4
Tadej POGACAR UAE TEAM EMIRATES 61
5
Wout VAN AERT JUMBO-VISMA 59
6
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 52
7
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 39
8
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST 37
9
Pierre LATOUR TOTALENERGIES 35
10
Geraint THOMAS INEOS GRENADIERS 32
11
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 29
12
Thomas PIDCOCK INEOS GRENADIERS 28
13
Anthony PEREZ COFIDIS 26
14
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM 18
15
David GAUDU GROUPAMA - FDJ 18
16
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES 18
17
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA INEOS GRENADIERS 18
18
Hugo HOULE ISRAEL-PREMIER TECH 16
19
Valentin MADOUAS GROUPAMA - FDJ 15
20
Romain BARDET TEAM DSM 13
21
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM 13
22
Matteo JORGENSON MOVISTAR TEAM 12
23
Dylan TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS 9
24
Michael WOODS ISRAEL-PREMIER TECH 9
25
Michael MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 8
26
Quinn SIMMONS TREK - SEGAFREDO 8
27
Sebastian SCHÖNBERGER B&B HOTELS-KTM 8
28
Tiesj BENOOT JUMBO-VISMA 8
29
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 8
30
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 8
31
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 7
32
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS 7
33
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 6
34
Adam YATES INEOS GRENADIERS 6
35
Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS INEOS GRENADIERS 5
36
Stefan KÜNG GROUPAMA - FDJ 5
37
Filippo GANNA INEOS GRENADIERS 4
38
Pierre ROLLAND B&B HOTELS-KTM 3
39
Mattia CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 3
40
Alexis GOUGEARD B&B HOTELS-KTM 3
41
Sepp KUSS JUMBO-VISMA 3
42
Nicholas SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 3
43
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST 3
44
Benjamin THOMAS COFIDIS 2
45
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 2
46
Stefan BISSEGGER EF EDUCATION-EASYPOST 2
47
Frederik FRISON LOTTO SOUDAL 2
48
Matis LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC 2
49
Matej MOHORIČ BAHRAIN VICTORIOUS 1
50
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 1
51
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 1
52
Christopher HAMILTON TEAM DSM 1
53
Michael STORER GROUPAMA - FDJ 1
54
Pierre-Luc PÉRICHON COFIDIS 1
55
Mikkel HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 1
56
Christopher JUUL-JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 1
57
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES -1
58
Caleb EWAN LOTTO SOUDAL -1
Nairo QUINTANA TEAM ARKEA - SAMSIC 11
Toon meerToon minder
1
Tadej POGACAR UAE TEAM EMIRATES 75:49:05"
2
Thomas PIDCOCK INEOS GRENADIERS +51:26"
3
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:22:39"
4
Matteo JORGENSON MOVISTAR TEAM +1:28:20"
5
Andreas LEKNESSUND TEAM DSM +1:52:19"
6
Michael STORER GROUPAMA - FDJ +2:15:22"
7
Georg ZIMMERMANN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:30:37"
8
Kévin GENIETS GROUPAMA - FDJ +2:41:51"
9
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +3:00:20"
10
Quinn SIMMONS TREK - SEGAFREDO +3:19:09"
11
Stan DEWULF AG2R CITROEN TEAM +3:20:52"
12
Andreas KRON LOTTO SOUDAL +3:21:16"
13
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES +3:24:36"
14
Matis LOUVEL TEAM ARKEA - SAMSIC +3:32:07"
15
Stefan BISSEGGER EF EDUCATION-EASYPOST +3:44:04"
16
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST +3:46:55"
17
Jasper PHILIPSEN ALPECIN-DECEUNINCK +3:49:32"
18
Andrea BAGIOLI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:58:49"
19
Alberto DAINESE TEAM DSM +4:05:11"
20
Luca MOZZATO B&B HOTELS-KTM +4:08:03"
21
Florian VERMEERSCH LOTTO SOUDAL +4:22:21"
22
Mikkel HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:23:22"
23
Nils EEKHOFF TEAM DSM +4:34:38"
24
Brent VAN MOER LOTTO SOUDAL +4:40:38"
25
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES +4:52:45"
26
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES +5:02:11"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Tour de France - 2022