Etappe 15: Martos > Sierra Nevada

Martos > Sierra Nevada | Etappe-15-naar-Sierra-Nevada
Datum: 04 september 2022
Startplaats:
Martos
Finishplaats:
Sierra Nevada
Afstand: 149.6 kilometer
Starttijd: 13:21
Finishtijd (verwacht): 17:30

In de etappe richting het Sierra Nevada-gebergte zijn bergen onontkombaar. Het zal dan ook al de zesde aankomst bergop zijn in de nog maar vijftien dagen oude Vuelta-editie. Dit keer zal de streep liggen op de Alto de Sierra Nevada zelf, en dat is de zwaarste doorpas van dit jaar. De top van de berg ligt 160,3 kilometer verder van de startplaats Martos af.

 

Martos bevindt zich nog steeds in de provincie Jáen, waar gister de Sierra de la Pandera is bedwongen. Met het aantal klimmen in de eerste twee weken zullen de sprinters zich dus best wel eens kunnen afvragen of deze Vuelta-deelname nou zo slim was. Gelukkig is er morgen een rustdag, waar het peloton maar al te blij mee zal zijn.

 

De aanloop naar de Sierra Nevada zal rustig zijn, met zeker rond de honderd vlakke kilometers door het warme Spaanse klimaat. Eenmaal aangekomen aan de voet van de eerste klim zijn de doorgangen in de plaatsjes Castillo de Locubin, Alcalá la Real en Pinos Puente verleden tijd. Vanaf Granada zal de eerste doorpas plaatsvinden, op de Alto del Purche.

 

Deze Alto del Purche, ook wel de Monachil genoemd, is een klim van de eerste categorie. Met 9.1 kilometer aan 7,5% is het dan ook een serieuze pas waardoor er voor de slotklim al gaten kunnen vallen. Het venijn zit hem aan de voet van de Purche, die vanaf het zuiden wordt bedwongen. In de eerste vier kilometer gaat het stijgingspercentage dan ook amper onder de 10%. De laatste kilometer loopt met een gemiddelde van 12% op, hoewel het daarvoor iets minder steil is. Met minder dan veertig kilometer te gaan zal de top worden bereikt.

 

De renners mogen zich na de Purche al snel klaar maken voor een van de zwaarste klimmen van de Vuelta. Na een afdaling van rond de tien kilometer staat er nog een kleine heuvel te wachten van 6,1 kilometer tegen een gemiddelde van 5,1%. We bevinden ons nu op zeker 1000 meter boven de zeespiegel. Met nog meer dan 1500 hoogtemeters te gaan zal het begin van de slotklim worden bereikt.

 

De Alto de la Sierra Nevada is de enige klim van buitencategorie in deze Vuelta. Met haar 19,5 kilometer aan een gemiddelde toename van 7,8% is deze categorisering meer dan terecht. De klim is dan ook al meerdere keren opgenomen in het parcours, met als laatste keer in de Vuelta van 2017. Toen werd de strijd om de etappewinst gewonnen door Miguel Angel López, die Ilnur Zakarin en Wilco Kelderman achter zich hield. Het was een van de spraakmakende etappes van de editie, waarin Chris Froome de rode trui won.

 

De klim is met zijn gemiddelde en afstand waarschijnlijk op elke kilometer hels, maar in de eerste vijf kilometer loopt het gemiddeld met 10% op, waardoor er al vroeg favorieten kunnen worden gelost. In het midden van de col zien we veel haarspeldbochten, waar het amper onder de 7% zal komen. Het laatste deel is echter nog lang, want de vijf slotkilometers worden op een recht stuk naar de top gereden. De laatste kilometer is een van de minst zware, maar met zoveel hoogtemeters in de benen zullen de renners daar weinig van merken.



Vuelta a España

Etappe 15: Martos > Sierra Nevada (149.6km)

1
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 4:17:17"
2
Enric MAS MOVISTAR TEAM +1:23"
3
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:25"
4
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +1:30"
5
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +1:44"
6
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +1:44"
7
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +1:55"
8
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +1:55"
9
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +1:55"
10
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:59"
11
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +2:10"
12
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +2:33"
13
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +3:10"
14
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +3:29"
15
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +4:33"
16
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:33"
17
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +6:18"
18
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +6:57"
19
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +6:57"
20
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +6:57"
21
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +7:00"
22
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +7:05"
23
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +8:00"
24
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +9:50"
25
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +9:50"
26
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +10:06"
27
Chris HARPER JUMBO-VISMA +10:19"
28
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +10:42"
29
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +10:42"
30
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +10:42"
31
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +10:42"
32
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +10:42"
33
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +10:56"
34
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +11:16"
35
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +11:53"
36
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +12:50"
37
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +12:53"
38
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +13:11"
39
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +13:11"
40
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +14:36"
41
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +15:20"
42
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +15:20"
43
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +15:50"
44
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +16:25"
45
Robert GESINK JUMBO-VISMA +16:46"
46
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +17:33"
47
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +18:04"
48
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +18:36"
49
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +18:53"
50
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +18:53"
51
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +18:53"
52
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +18:53"
53
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +18:53"
54
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +18:53"
55
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +18:53"
56
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +18:53"
57
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +18:53"
58
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +20:43"
59
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +20:43"
60
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +20:43"
61
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +20:43"
62
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +20:45"
63
Davide VILLELLA COFIDIS +21:25"
64
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +22:32"
65
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +22:32"
66
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +22:32"
67
Jesús HERRADA COFIDIS +22:51"
68
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +22:51"
69
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +22:51"
70
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +24:02"
71
Thomas CHAMPION COFIDIS +24:02"
72
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +24:02"
73
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +24:02"
74
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +24:02"
75
Jetse BOL BURGOS-BH +24:02"
76
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +24:02"
77
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +24:02"
78
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +24:02"
79
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +24:02"
80
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +24:02"
81
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +24:02"
82
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +24:09"
83
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +25:15"
84
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +25:35"
85
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +26:16"
86
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +27:10"
87
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +27:36"
88
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +27:36"
89
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +27:36"
90
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +27:36"
91
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +27:36"
92
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +27:36"
93
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +27:57"
94
Bryan COQUARD COFIDIS +30:25"
95
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +32:22"
96
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +32:22"
97
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +32:22"
98
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +32:22"
99
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +32:22"
100
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +32:22"
101
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +32:22"
102
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +32:22"
103
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +32:22"
104
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:22"
105
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:22"
106
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +32:22"
107
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:22"
108
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +32:22"
109
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +32:22"
110
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +32:22"
111
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +32:22"
112
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:31"
113
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +32:35"
114
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +32:54"
115
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +35:38"
116
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +35:38"
117
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +35:38"
118
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +35:38"
119
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +35:38"
120
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +35:38"
121
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +35:38"
122
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +35:38"
123
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +35:38"
124
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +35:38"
125
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +35:38"
126
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +35:38"
127
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +35:38"
128
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +35:38"
129
John DEGENKOLB TEAM DSM +35:38"
130
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +35:38"
131
Marco BRENNER TEAM DSM +35:38"
132
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +35:38"
133
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +35:38"
134
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +35:38"
135
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +35:38"
136
Davide CIMOLAI COFIDIS +35:38"
137
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +35:38"
138
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +35:38"
139
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +35:38"
140
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +35:38"
141
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +35:38"
142
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +35:38"
143
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +35:38"
144
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +37:33"
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 56:40:49"
2
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +1:34"
3
Enric MAS MOVISTAR TEAM +2:01"
4
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:49"
5
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +5:16"
6
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:24"
7
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:00"
8
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +7:05"
9
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +8:57"
10
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +11:36"
11
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +11:41"
12
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +14:56"
13
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +15:08"
14
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +15:39"
15
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +16:02"
16
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +17:21"
17
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +18:02"
18
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +29:22"
19
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +35:47"
20
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +36:10"
21
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +37:21"
22
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +37:59"
23
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +38:00"
24
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +40:45"
25
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +42:23"
26
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +42:47"
27
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +42:58"
28
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +44:54"
29
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +46:24"
30
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +47:40"
31
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +50:05"
32
Chris HARPER JUMBO-VISMA +54:51"
33
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +57:25"
34
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +57:44"
35
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +59:06"
36
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +1:03:07"
37
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +1:04:45"
38
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +1:05:56"
39
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:08:08"
40
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +1:09:16"
41
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +1:11:54"
42
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:11:57"
43
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:17:11"
44
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +1:22:07"
45
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +1:24:59"
46
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +1:27:48"
47
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +1:28:06"
48
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +1:28:08"
49
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +1:28:23"
50
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +1:29:38"
51
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:32:39"
52
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +1:33:34"
53
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:33:59"
54
Robert GESINK JUMBO-VISMA +1:35:05"
55
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +1:35:24"
56
Davide VILLELLA COFIDIS +1:38:37"
57
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:38:45"
58
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:40:53"
59
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +1:42:47"
60
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:48:38"
61
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +1:51:17"
62
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +1:52:00"
63
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:52:11"
64
Jesús HERRADA COFIDIS +1:52:58"
65
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +1:53:02"
66
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:53:09"
67
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +1:54:38"
68
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +1:54:59"
69
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:59:05"
70
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +2:00:19"
71
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +2:02:23"
72
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:02:34"
73
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:04:59"
74
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +2:06:31"
75
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +2:06:44"
76
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +2:08:04"
77
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:08:17"
78
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +2:10:35"
79
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +2:11:03"
80
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +2:11:45"
81
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +2:12:20"
82
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +2:12:40"
83
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:13:54"
84
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:14:17"
85
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:17:13"
86
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +2:18:46"
87
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +2:19:29"
88
Marco BRENNER TEAM DSM +2:19:58"
89
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +2:20:31"
90
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +2:22:28"
91
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +2:23:20"
92
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +2:24:51"
93
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +2:25:57"
94
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +2:27:03"
95
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +2:27:26"
96
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +2:31:03"
97
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +2:32:15"
98
Jetse BOL BURGOS-BH +2:32:50"
99
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +2:35:52"
100
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +2:37:16"
101
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +2:39:16"
102
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:40:34"
103
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +2:40:40"
104
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +2:44:27"
105
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +2:44:32"
106
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +2:48:06"
107
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:50:45"
108
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +2:52:38"
109
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +2:53:23"
110
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +2:53:38"
111
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:54:06"
112
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:54:06"
113
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +2:55:50"
114
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:57:30"
115
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +2:58:02"
116
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:58:09"
117
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +3:02:22"
118
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +3:02:29"
119
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +3:04:10"
120
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +3:05:44"
121
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +3:06:12"
122
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +3:07:07"
123
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:09:01"
124
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +3:10:23"
125
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +3:14:53"
126
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +3:15:38"
127
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +3:16:09"
128
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +3:17:14"
129
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:20:45"
130
John DEGENKOLB TEAM DSM +3:20:47"
131
Bryan COQUARD COFIDIS +3:21:32"
132
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +3:24:03"
133
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +3:26:48"
134
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +3:28:54"
135
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +3:31:27"
136
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +3:32:03"
137
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +3:35:35"
138
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +3:39:36"
139
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +3:40:36"
140
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +3:44:22"
141
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:47:42"
142
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +3:49:42"
143
Davide CIMOLAI COFIDIS +3:54:06"
144
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +3:56:55"
Toon meerToon minder
1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 284
2
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 111
3
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 107
4
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 100
5
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 99
6
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 91
7
Enric MAS MOVISTAR TEAM 88
8
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 62
9
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 60
10
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 57
11
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 56
12
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 56
13
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 56
14
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 55
15
Bryan COQUARD COFIDIS 53
16
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 52
17
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 47
18
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 42
19
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 42
20
Jesús HERRADA COFIDIS 40
21
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 37
22
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 37
23
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 36
24
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 35
25
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 33
26
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 31
27
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 31
28
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 31
29
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 31
30
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 30
31
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 30
32
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 30
33
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 28
34
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 27
35
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 27
36
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 25
37
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 25
38
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24
39
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 24
40
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ 23
41
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
42
Marco BRENNER TEAM DSM 21
43
John DEGENKOLB TEAM DSM 21
44
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 21
45
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
46
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 20
47
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
48
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 19
49
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 18
50
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
51
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 17
52
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 17
53
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 17
54
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 17
55
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 17
56
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
57
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE 17
58
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK 16
59
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
60
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 15
61
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 15
62
Thomas CHAMPION COFIDIS 15
63
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 15
64
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 14
65
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 13
66
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 13
67
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 13
68
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES 13
69
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 13
70
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 11
71
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 10
72
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA 10
73
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL 10
74
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 10
75
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
76
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 9
77
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 7
78
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ 6
79
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE 6
80
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
81
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 6
82
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM 6
83
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 5
84
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
85
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC 5
86
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS 4
87
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
88
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 3
89
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3
90
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
91
Ben TURNER INEOS GRENADIERS 3
92
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
93
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
94
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
95
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST 2
96
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
97
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 1
98
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST
Toon meerToon minder
1
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 59
2
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 30
3
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 22
4
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 21
5
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 20
6
Enric MAS MOVISTAR TEAM 19
7
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 17
8
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 16
9
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 12
10
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 12
11
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 11
12
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 11
13
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 10
14
Jesús HERRADA COFIDIS 10
15
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 9
16
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 8
17
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8
18
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8
19
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 7
20
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 6
21
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 6
22
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
23
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 5
24
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 5
25
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
26
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
27
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 3
28
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 3
29
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
30
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 2
31
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 2
32
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 2
33
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 2
34
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
35
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
36
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2
37
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO 2
38
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 1
39
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 1
40
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
41
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 1
42
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 1
43
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
44
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 1
45
Marco BRENNER TEAM DSM 1
46
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
47
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
48
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
49
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST -2
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 56:40:49"
2
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:49"
3
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +5:16"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:00"
5
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +7:05"
6
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +42:23"
7
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +42:47"
8
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +46:24"
9
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +59:06"
10
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +1:11:54"
11
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:11:57"
12
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:17:11"
13
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:53:09"
14
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:59:05"
15
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +2:02:23"
16
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:04:59"
17
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +2:06:31"
18
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +2:10:35"
19
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +2:11:03"
20
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +2:11:45"
21
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +2:12:20"
22
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +2:12:40"
23
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:13:54"
24
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:14:17"
25
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:17:13"
26
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +2:19:29"
27
Marco BRENNER TEAM DSM +2:19:58"
28
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +2:20:31"
29
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +2:23:20"
30
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +2:25:57"
31
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +2:32:15"
32
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +2:39:16"
33
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:40:34"
34
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:54:06"
35
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:57:30"
36
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +2:58:02"
37
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +3:02:22"
38
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +3:10:23"
39
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:20:45"
40
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:47:42"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España