Etappe 16: Sanlucar de Barrameda > Tomares

Sanlucar de Barrameda > Tomares | Etappe-16-naar-Tomares
Datum: 06 september 2022
Startplaats:
Sanlucar de Barrameda
Finishplaats:
Tomares
Afstand: 189.4 kilometer
Starttijd: 13:00
Finishtijd (verwacht): 17:30

Nadat de zware eerste week opgevolgd werd door een nog zwaardere tweede week, beginnen de renners met een vrijwel vlakke etappe aan de slotweek van de Vuelta. De Vuelta-organisatie doet de rappe mannen dus een faveur. Het zal een dag zijn waar de sprinters de hele tweede week naar hebben uitgekeken, waardoor hun ploegen alles op alles zullen zetten om het in een massasprint te laten uitlopen.

 

De etappe start in de kustplaats Sanlúcar de Barrameda en eindigt 191,3 kilometer later in Tomares, het noordelijke deel van Sevilla. Sanlúcar de Barrameda staat bekend om haar paardenraces op het strand die jaarlijks in augustus worden gereden. De stad heeft een maand later de paarden vervangen voor de beste wielrenners ter wereld, al zullen de renners snel weer uit de stad gaan om richting Sevilla te trekken.

 

Al snel wordt er door de geboorteplaats van Juan Pedro López gereden: Lebrija. Eerder dit jaar reed JuanPe tien dagen in de leiderstrui van de Giro d'Italia. Na de Giro werd de Spanjaard dan ook als held onthaald in Lebrija, en 'een bron van trots voor de stad' genoemd door de burgemeester. De renner van Trek-Segafredo doet deze Vuelta mee en zal uitkijken naar deze etappe, net als zijn stadsgenoten.

 

In de zestiende rit wordt na Lebrija verder richting Sevilla gereden, met passages door Les Cabezas de San Juan en Utrera. We bevinden ons nog steeds in de regio Andalusië, het land van sherry en flamenco. Er zal eerst met een boog via het oosten om Sevilla worden gefietst, tot aan Villaverde del Rio. Vanaf daar zullen de renners naar beneden koersen om de westkant van Sevilla te bereiken, met nog steeds

 

Via Alcála en La Algabe komt de renners aan in Tomares, waar de meet zal liggen. Vanaf La Algabe zal het nog slechts zeventien kilometer zijn. Voordat de door de sprinters gehoopte massasprint zal plaatsvinden, resteert er nog een kleine pukkel van anderhalf kilometer aan 6,1% op acht kilometer van de eindbestemming.

 

Na deze korte klim mogen de sprinttreinen zich gereed maken om hun sprinters te lanceren. Matteo Trentin won de aankomst in deze voorstad in de Vuelta van 2017. Met een aantal scherpe bochten in de laatste kilometers is het geen makkelijke aankomst, waardoor de sprinters extra worden uitgedaagd om goed te zitten, mits de vluchters het sprintfeest niet verpesten.



Vuelta a España

Etappe 16: Sanlucar de Barrameda > Tomares (189.4km)

1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 4:45:29"
2
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES "
3
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE "
4
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS "
5
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 8"
6
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8"
7
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 8"
8
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC 8"
9
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 8"
10
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 8"
11
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM 8"
12
Bryan COQUARD COFIDIS 8"
13
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 8"
14
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 8"
15
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 8"
16
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST 8"
17
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8"
18
Enric MAS MOVISTAR TEAM 8"
19
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM 8"
20
Sam OOMEN JUMBO-VISMA 8"
21
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8"
22
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 8"
23
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 8"
24
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST 8"
25
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH 8"
26
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 8"
27
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 8"
28
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 8"
29
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 8"
30
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 8"
31
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8"
32
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO 19"
33
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 37"
34
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 47"
35
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA "
36
Jetse BOL BURGOS-BH 53"
37
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH 53"
38
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA 53"
39
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 53"
40
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 53"
41
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 53"
42
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM 53"
43
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 56"
44
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 56"
45
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 59"
46
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:24"
47
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +1:36"
48
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +1:43"
49
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +1:43"
50
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:43"
51
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +1:43"
52
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +1:43"
53
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +1:43"
54
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +1:43"
55
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +1:43"
56
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +1:43"
57
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +1:43"
58
John DEGENKOLB TEAM DSM +1:43"
59
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +1:43"
60
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:43"
61
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +1:43"
62
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +1:43"
63
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +1:43"
64
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +2:13"
65
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +2:13"
66
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:13"
67
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:25"
68
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +2:26"
69
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +2:28"
70
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:30"
71
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:32"
72
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +2:35"
73
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +2:35"
74
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +2:37"
75
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:37"
76
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +2:37"
77
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +2:37"
78
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:37"
79
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +2:37"
80
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +2:41"
81
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +2:41"
82
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +2:41"
83
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +2:41"
84
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 8"
85
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +2:41"
86
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +2:41"
87
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +2:53"
88
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:57"
89
Robert GESINK JUMBO-VISMA +2:59"
90
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +2:59"
91
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +2:59"
92
Chris HARPER JUMBO-VISMA +2:59"
93
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:59"
94
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +3:05"
95
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +3:05"
96
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +3:08"
97
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 8"
98
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:10"
99
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:10"
100
Davide VILLELLA COFIDIS +3:10"
101
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +3:10"
102
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +3:10"
103
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:10"
104
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +3:19"
105
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +3:30"
106
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +3:33"
107
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:43"
108
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +3:10"
109
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +3:45"
110
Marco BRENNER TEAM DSM +3:45"
111
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +3:45"
112
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +3:45"
113
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +3:45"
114
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +3:52"
115
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +3:58"
116
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +4:02"
117
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +4:02"
118
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +4:02"
119
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +4:02"
120
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +4:02"
121
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +4:02"
122
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +4:17"
123
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +5:12"
124
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +5:12"
125
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +5:12"
126
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +5:12"
127
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +5:12"
128
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +5:12"
129
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +5:12"
130
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +5:12"
131
Jesús HERRADA COFIDIS +5:12"
132
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:15"
133
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:15"
134
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +5:48"
135
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +5:56"
136
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +6:05"
137
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +6:07"
138
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +6:25"
139
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +6:35"
140
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +6:35"
141
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +7:53"
142
Thomas CHAMPION COFIDIS +7:53"
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST "
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL "
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 61:26:26"
2
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +1:26"
3
Enric MAS MOVISTAR TEAM +2:01"
4
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:49"
5
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +5:16"
6
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:24"
7
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:00"
8
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +7:05"
9
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +8:57"
10
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +11:36"
11
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +11:41"
12
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +14:56"
13
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +15:08"
14
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +16:02"
15
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +17:14"
16
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +17:21"
17
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +23:06"
18
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +30:57"
19
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +36:55"
20
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +38:06"
21
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +38:20"
22
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +38:45"
23
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +41:36"
24
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +43:08"
25
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +43:47"
26
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +44:33"
27
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +45:14"
28
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +47:40"
29
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +49:35"
30
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +49:58"
31
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +51:40"
32
Chris HARPER JUMBO-VISMA +57:42"
33
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +59:00"
34
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +59:06"
35
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +1:01:38"
36
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +1:05:56"
37
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +1:06:20"
38
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +1:07:01"
39
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +1:10:51"
40
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:11:45"
41
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +1:11:54"
42
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:12:42"
43
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:18:46"
44
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +1:24:12"
45
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +1:27:17"
46
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +1:29:14"
47
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +1:29:38"
48
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +1:31:43"
49
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +1:32:52"
50
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +1:33:12"
51
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:34:44"
52
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:34:44"
53
Robert GESINK JUMBO-VISMA +1:37:56"
54
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +1:38:38"
55
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:40:53"
56
Davide VILLELLA COFIDIS +1:41:39"
57
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:42:39"
58
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +1:43:16"
59
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:52:13"
60
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +1:54:11"
61
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +1:54:38"
62
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +1:54:51"
63
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:55:13"
64
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +1:55:35"
65
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:55:42"
66
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +1:56:34"
67
Jesús HERRADA COFIDIS +1:58:02"
68
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +2:02:05"
69
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +2:02:52"
70
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +2:05:14"
71
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:07:28"
72
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:07:41"
73
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +2:08:19"
74
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +2:10:55"
75
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:11:19"
76
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +2:11:58"
77
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +2:12:48"
78
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:14:17"
79
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +2:14:44"
80
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +2:14:53"
81
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +2:15:42"
82
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:16:45"
83
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:18:29"
84
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +2:20:17"
85
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +2:21:15"
86
Marco BRENNER TEAM DSM +2:23:35"
87
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +2:24:21"
88
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +2:25:13"
89
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +2:26:17"
90
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +2:26:19"
91
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +2:27:26"
92
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +2:29:32"
93
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +2:29:34"
94
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +2:33:23"
95
Jetse BOL BURGOS-BH +2:33:35"
96
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +2:37:19"
97
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +2:37:57"
98
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +2:41:45"
99
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +2:44:24"
100
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +2:45:01"
101
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +2:47:57"
102
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:48:19"
103
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +2:50:52"
104
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +2:53:19"
105
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +2:53:54"
106
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:56:30"
107
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +2:56:32"
108
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:56:44"
109
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:56:55"
110
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +2:58:23"
111
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +2:58:27"
112
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +3:01:11"
113
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +3:01:56"
114
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +3:02:22"
115
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +3:02:29"
116
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:02:37"
117
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +3:03:56"
118
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +3:08:42"
119
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:10:36"
120
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +3:10:48"
121
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +3:11:52"
122
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +3:13:45"
123
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +3:15:32"
124
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +3:15:49"
125
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +3:18:38"
126
Bryan COQUARD COFIDIS +3:21:32"
127
John DEGENKOLB TEAM DSM +3:22:22"
128
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:23:07"
129
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +3:23:41"
130
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +3:24:03"
131
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +3:26:48"
132
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +3:28:42"
133
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +3:34:30"
134
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +3:37:10"
135
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +3:37:24"
136
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +3:41:11"
137
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +3:42:11"
138
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +3:45:10"
139
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +3:49:42"
140
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:49:59"
141
Davide CIMOLAI COFIDIS +3:56:35"
142
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +3:59:57"
Toon meerToon minder
1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 349
2
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 129
3
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 107
4
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 105
5
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 100
6
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 99
7
Enric MAS MOVISTAR TEAM 88
8
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 86
9
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 72
10
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 62
11
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 60
12
Bryan COQUARD COFIDIS 58
13
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 57
14
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 56
15
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 56
16
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 55
17
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 51
18
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 49
19
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 47
20
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 44
21
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 42
22
Jesús HERRADA COFIDIS 40
23
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 37
24
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 37
25
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 36
26
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 36
27
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 35
28
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 32
29
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 31
30
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 31
31
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 31
32
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 31
33
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 30
34
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 30
35
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 28
36
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 27
37
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 27
38
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 27
39
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 25
40
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ 23
41
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 22
42
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
43
Marco BRENNER TEAM DSM 21
44
John DEGENKOLB TEAM DSM 21
45
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 21
46
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI 20
47
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
48
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 20
49
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
50
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 19
51
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 18
52
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
53
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 17
54
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 17
55
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 17
56
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 17
57
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 17
58
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
59
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE 17
60
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK 16
61
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
62
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 15
63
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 15
64
Thomas CHAMPION COFIDIS 15
65
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 15
66
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC 15
67
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 13
68
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 13
69
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 13
70
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO 13
71
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES 13
72
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 13
73
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM 12
74
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 11
75
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 10
76
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA 10
77
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 10
78
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO 10
79
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
80
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 9
81
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 7
82
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ 6
83
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE 6
84
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
85
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 6
86
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 5
87
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
88
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS 4
89
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
90
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 3
91
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3
92
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
93
Ben TURNER INEOS GRENADIERS 3
94
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
95
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
96
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
97
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST 2
98
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
99
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 1
100
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST
Toon meerToon minder
1
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 59
2
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 30
3
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 22
4
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 21
5
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 20
6
Enric MAS MOVISTAR TEAM 19
7
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 17
8
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 16
9
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 12
10
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 12
11
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 11
12
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 11
13
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 10
14
Jesús HERRADA COFIDIS 10
15
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 9
16
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 8
17
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8
18
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8
19
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS 7
20
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 6
21
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 6
22
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
23
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 5
24
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 5
25
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
26
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
27
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 3
28
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 3
29
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
30
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 2
31
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 2
32
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 2
33
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 2
34
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
35
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
36
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2
37
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO 2
38
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 1
39
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 1
40
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
41
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 1
42
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
43
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 1
44
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 1
45
Marco BRENNER TEAM DSM 1
46
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
47
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
48
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
49
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST -2
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 61:26:26"
2
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:49"
3
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +5:16"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:00"
5
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +7:05"
6
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +43:08"
7
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +45:14"
8
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +49:35"
9
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +59:06"
10
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +1:11:54"
11
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:12:42"
12
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:18:46"
13
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:55:42"
14
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +2:02:05"
15
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +2:05:14"
16
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:07:28"
17
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +2:10:55"
18
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +2:12:48"
19
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:14:17"
20
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +2:14:44"
21
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +2:14:53"
22
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +2:15:42"
23
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:16:45"
24
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:18:29"
25
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +2:20:17"
26
Marco BRENNER TEAM DSM +2:23:35"
27
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +2:24:21"
28
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +2:26:17"
29
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +2:29:34"
30
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +2:37:19"
31
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +2:41:45"
32
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:48:19"
33
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:56:30"
34
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +3:01:56"
35
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +3:02:22"
36
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:02:37"
37
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +3:13:45"
38
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:23:07"
39
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:49:59"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España