Etappe 5: Irun > Bilbao

Irun > Bilbao | Etappe-5-naar-Bilbao
Datum: 24 augustus 2022
Startplaats:
Irun
Finishplaats:
Bilbao
Afstand: 187.2 kilometer
Starttijd: 12:57
Finishtijd (verwacht): 17:30

De Vuelta-renners mogen zich wederom klaarmaken voor een etappe waarin geklommen gaat worden. Met vijf gecategoriseerde klimmen in de tweede helft van de 191,7 kilometer lange etappe van Irun naar Bilbao is het wederom een mooie etappe voor de klimmers. In de rit kan duidelijk worden welke ploeg de controle houdt in het peloton, ook als er nog maar kleine verschillen zijn in het klassement.

 

De eerste helft van de vijfde rit is voornamelijk vlak, met af en toe een kleine uitschieter. Vanuit Irun zal de Vuelta al snel door San Sebastian gaan, de plek waar de altijd spannende Classica San Sébastian haar start- en eindstreep heeft liggen. Toch zijn er geen klimmen opgenomen die ook een belangrijke rol spelen in de Spaanse klassieker. Dit komt doordat de etappe nog redelijk langs de kust van de Golf van Cascogne zal blijven gaan in de eerste 80 kilometer.

 

Vanaf Ondoroa zal het parcours meer richting het land gaan, waar meer heuvels te vinden zijn. De eerste klim, de Puerto de Gontzagarigana, ligt dan ook pas op zo'n 95 kilometer van de start, en is er van de derde categorie. Deze zal met de 4,3 kilometer aan 5,1% gemiddeld dan ook als opwarmertje voor de rest gelden.

 

Echter zal er al snel een soortgelijke klim volgen, namelijk de Balcon de Bizkaia (4,2 km aan 5,6%). Het is nummer twee van de drie klimmen van de derde categorie, en de laatste zal volgen na een langere afdaling. Deze is wat langer, maar ook minder steil, want de Alto de Morga is 8.1 kilometer lang en kent een gemiddelde van slechts 3.1%.

 

Na de eerste drie klimmen blijft er nog een over, maar deze wordt wel twee keer gedaan. Het is de enige klim van de tweede categorie van vandaag: de Alto del Vivero. Het is met 4,7 kilometer niet de langste, maar met haar gemiddelde van 7,7% zeker wel de steilste van de vijfde etappe. De 'Vivero' zal voor het eerst worden bedwongen met nog zeker vijftig kilometer te gaan.

 

Via de afdaling komt de Vuelta dan voor het eerst al door Bilbao heen, al zullen zij hier nog niet de ploegbus in kunnen gaan, want er volgt nog een ronde. De klim van tweede categorie zal nog een keer moeten worden beklommen, en daarna mogen de renners afdalen richting de finish, die in het vlakke centrum van Bilbao ligt.



Vuelta a España

Etappe 5: Irun > Bilbao (187.2km)

1
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 4:15:23"
2
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 4"
3
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 4"
4
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4"
5
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 4"
6
Nikias ARNDT TEAM DSM 4"
7
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH 4"
8
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4"
9
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 4"
10
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 4"
11
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 4"
12
Jake STEWART GROUPAMA - FDJ +3:30"
13
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +4:18"
14
Robert GESINK JUMBO-VISMA +5:09"
15
Chris HARPER JUMBO-VISMA +5:09"
16
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:09"
17
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +5:09"
18
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:09"
19
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:09"
20
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +5:09"
21
Sepp KUSS JUMBO-VISMA +5:09"
22
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +5:09"
23
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +5:09"
24
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +5:09"
25
Enric MAS MOVISTAR TEAM +5:09"
26
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +5:09"
27
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +5:09"
28
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +5:09"
29
Davide VILLELLA COFIDIS +5:09"
30
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +5:09"
31
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +5:09"
32
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +5:09"
33
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +5:09"
34
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +5:09"
35
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +5:09"
36
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +5:09"
37
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +5:09"
38
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +5:09"
39
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +5:09"
40
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
41
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:09"
42
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +5:09"
43
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
44
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +5:09"
45
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +5:09"
46
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +5:09"
47
Rémy ROCHAS COFIDIS +5:09"
48
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +5:09"
49
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +5:09"
50
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +5:09"
51
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +5:09"
52
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:09"
53
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +5:09"
54
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +5:09"
55
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +5:09"
56
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
57
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +5:09"
58
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
59
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +5:09"
60
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +5:09"
61
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +5:09"
62
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +5:09"
63
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +5:09"
64
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
65
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:09"
66
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +5:09"
67
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +5:09"
68
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:09"
69
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +5:09"
70
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +5:09"
71
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:09"
72
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:09"
73
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:09"
74
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +5:09"
75
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +5:09"
76
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:09"
77
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +5:09"
78
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +5:09"
79
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +5:09"
80
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +5:09"
81
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:09"
82
José HERRADA COFIDIS +5:09"
83
Jesús HERRADA COFIDIS +5:09"
84
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +7:03"
85
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +7:03"
86
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +7:03"
87
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +7:03"
88
Anthony DELAPLACE TEAM ARKEA - SAMSIC +9:07"
89
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +9:07"
90
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +9:07"
91
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +9:21"
92
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +9:47"
93
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +9:47"
94
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +9:47"
95
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +9:47"
96
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +9:47"
97
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +9:47"
98
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +9:47"
99
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +9:47"
100
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +9:47"
101
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +9:47"
102
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +9:47"
103
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +9:47"
104
Mark DONOVAN TEAM DSM +9:47"
105
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +9:47"
106
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +10:32"
107
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +10:32"
108
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +10:32"
109
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +10:32"
110
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +10:32"
111
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +10:47"
112
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +11:39"
113
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +11:39"
114
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +11:39"
115
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +11:39"
116
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +11:39"
117
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +11:39"
118
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +11:39"
119
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +13:24"
120
Marco BRENNER TEAM DSM +13:24"
121
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +13:24"
122
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +13:24"
123
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +13:24"
124
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM +13:24"
125
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +13:24"
126
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +13:24"
127
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +13:24"
128
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +13:24"
129
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +13:24"
130
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +13:24"
131
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +13:24"
132
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +13:24"
133
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +13:24"
134
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +13:24"
135
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +13:24"
136
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +13:24"
137
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +15:03"
138
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +15:05"
139
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +15:05"
140
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +16:47"
141
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +16:47"
142
John DEGENKOLB TEAM DSM +16:47"
143
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +16:47"
144
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +16:47"
145
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +16:47"
146
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +16:47"
147
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +16:47"
148
Thomas CHAMPION COFIDIS +16:47"
149
Jetse BOL BURGOS-BH +16:47"
150
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +16:47"
151
Floris DE TIER ALPECIN-DECEUNINCK +16:47"
152
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH +16:47"
153
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +16:47"
154
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +16:47"
155
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +16:47"
156
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +16:47"
157
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +16:47"
158
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +16:47"
159
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +16:47"
160
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +16:47"
161
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +16:47"
162
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +16:47"
163
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +16:47"
164
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +16:47"
165
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +16:47"
166
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +16:47"
167
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +16:47"
168
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +16:47"
169
Héctor CARRETERO EQUIPO KERN PHARMA +16:47"
170
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +16:47"
171
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE +16:47"
172
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +16:47"
173
Henri VANDENABEELE TEAM DSM +16:47"
174
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +16:47"
175
Davide CIMOLAI COFIDIS +16:47"
176
Bryan COQUARD COFIDIS +16:47"
177
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +16:47"
178
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +16:47"
179
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +16:47"
Daan HOOLE TREK - SEGAFREDO "
Toon meerToon minder
1
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 16:07:22"
2
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 2"
3
Nikias ARNDT TEAM DSM +1:09"
4
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:27"
5
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +4:09"
6
Sepp KUSS JUMBO-VISMA +4:22"
7
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +4:35"
8
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +4:35"
9
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:36"
10
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +4:42"
11
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +4:42"
12
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:00"
13
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +5:00"
14
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +5:00"
15
Enric MAS MOVISTAR TEAM +5:01"
16
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:02"
17
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +5:02"
18
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +5:02"
19
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +5:02"
20
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +5:03"
21
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +5:03"
22
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +5:10"
23
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +5:11"
24
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +5:11"
25
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +5:11"
26
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +5:11"
27
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +5:11"
28
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +5:11"
29
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +5:11"
30
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +5:12"
31
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +5:12"
32
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:15"
33
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:15"
34
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +5:17"
35
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +5:17"
36
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +5:22"
37
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +5:26"
38
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:29"
39
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +5:30"
40
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +5:33"
41
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +5:37"
42
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS +5:39"
43
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +5:48"
44
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +5:48"
45
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +5:48"
46
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:53"
47
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:54"
48
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:54"
49
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:54"
50
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +6:01"
51
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +6:01"
52
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA +6:12"
53
Rémy ROCHAS COFIDIS +6:19"
54
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +6:22"
55
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +6:22"
56
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +6:23"
57
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +6:27"
58
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +6:30"
59
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +6:50"
60
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +6:53"
61
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +7:15"
62
Davide VILLELLA COFIDIS +7:25"
63
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +8:02"
64
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +8:22"
65
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +8:28"
66
Jesús HERRADA COFIDIS +8:39"
67
Chris HARPER JUMBO-VISMA +8:40"
68
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +8:47"
69
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +9:40"
70
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +10:16"
71
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +10:18"
72
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +10:37"
73
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +10:52"
74
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +11:01"
75
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +11:14"
76
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +11:21"
77
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +13:01"
78
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +13:46"
79
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +14:18"
80
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +14:31"
81
Robert GESINK JUMBO-VISMA +14:38"
82
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +14:39"
83
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +15:40"
84
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +15:53"
85
Anthony DELAPLACE TEAM ARKEA - SAMSIC +15:59"
86
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +16:02"
87
Marco BRENNER TEAM DSM +16:03"
88
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +16:26"
89
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +16:27"
90
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +17:01"
91
Jake STEWART GROUPAMA - FDJ +17:34"
92
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +17:36"
93
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +17:44"
94
Mark DONOVAN TEAM DSM +17:47"
95
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +18:04"
96
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +18:10"
97
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +18:17"
98
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +18:29"
99
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +18:40"
100
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH +19:34"
101
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +20:40"
102
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +20:40"
103
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +21:39"
104
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +21:43"
105
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +22:01"
106
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +22:15"
107
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +22:29"
108
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +22:53"
109
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +23:06"
110
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +23:23"
111
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM +23:28"
112
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +23:28"
113
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +23:52"
114
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +23:54"
115
Jetse BOL BURGOS-BH +23:56"
116
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +23:57"
117
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +24:07"
118
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +24:33"
119
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +24:40"
120
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +24:50"
121
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +24:59"
122
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +25:35"
123
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +25:58"
124
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +26:26"
125
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +26:50"
126
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +27:08"
127
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +27:29"
128
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +27:32"
129
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +28:24"
130
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +28:30"
131
José HERRADA COFIDIS +29:05"
132
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +29:09"
133
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +29:12"
134
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +29:13"
135
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +29:18"
136
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +29:24"
137
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +29:52"
138
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +29:54"
139
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +30:13"
140
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +30:38"
141
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +31:13"
142
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +31:38"
143
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +31:39"
144
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +31:45"
145
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +31:56"
146
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:18"
147
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +32:30"
148
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +32:33"
149
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +32:33"
150
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +32:43"
151
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +32:48"
152
Bryan COQUARD COFIDIS +33:06"
153
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +33:11"
154
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +33:13"
155
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +33:39"
156
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +33:46"
157
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +33:56"
158
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +34:40"
159
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +35:20"
160
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +35:20"
161
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +35:38"
162
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +35:42"
163
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +35:54"
164
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +36:00"
165
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +36:10"
166
Héctor CARRETERO EQUIPO KERN PHARMA +36:12"
167
Jan HIRT INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +36:16"
168
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH +36:28"
169
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE +36:30"
170
Davide CIMOLAI COFIDIS +36:38"
171
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +37:07"
172
Thomas CHAMPION COFIDIS +37:09"
173
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +38:06"
174
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +38:14"
175
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +38:17"
176
John DEGENKOLB TEAM DSM +38:52"
177
Henri VANDENABEELE TEAM DSM +42:44"
178
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +43:22"
179
Floris DE TIER ALPECIN-DECEUNINCK +53:21"
Toon meerToon minder
1
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE 127
2
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 118
3
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 47
4
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 34
5
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 34
6
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 34
7
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH 33
8
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 30
9
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS 30
10
Nikias ARNDT TEAM DSM 28
11
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 25
12
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 22
13
Enric MAS MOVISTAR TEAM 22
14
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
15
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 21
16
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 20
17
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
18
Jake STEWART GROUPAMA - FDJ 20
19
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
20
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 19
21
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 19
22
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 19
23
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
24
Bryan COQUARD COFIDIS 18
25
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 17
26
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS 17
27
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA 17
28
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
29
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
30
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 15
31
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 15
32
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 15
33
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH 15
34
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 14
35
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 13
36
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 11
37
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 10
38
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 9
39
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
40
John DEGENKOLB TEAM DSM 8
41
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 7
42
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 7
43
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 6
44
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
45
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 6
46
Sepp KUSS JUMBO-VISMA 5
47
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 4
48
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 3
49
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
50
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 2
51
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
52
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 2
53
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 2
Toon meerToon minder
1
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH 13
2
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 6
3
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
4
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 5
5
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
6
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
7
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 3
8
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
9
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL 3
10
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
11
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 2
12
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 1
13
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 1
14
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
15
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC 1
16
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
17
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
Toon meerToon minder
1
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 16:07:24"
2
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +4:33"
3
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +4:34"
4
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +4:40"
5
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +5:00"
6
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +5:00"
7
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +5:00"
8
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +5:08"
9
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
10
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +5:09"
11
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +5:09"
12
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +5:20"
13
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +5:24"
14
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +5:27"
15
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +5:35"
16
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +5:59"
17
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA +6:10"
18
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +6:20"
19
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +6:28"
20
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM +8:26"
21
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +8:45"
22
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +10:14"
23
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +14:16"
24
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +15:38"
25
Marco BRENNER TEAM DSM +16:01"
26
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +16:25"
27
Jake STEWART GROUPAMA - FDJ +17:32"
28
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +17:34"
29
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +17:42"
30
Mark DONOVAN TEAM DSM +17:45"
31
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +18:27"
32
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +21:41"
33
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +21:59"
34
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +22:13"
35
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +23:21"
36
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +23:26"
37
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +23:52"
38
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +24:05"
39
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +24:31"
40
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +24:48"
41
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +24:57"
42
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +25:56"
43
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +27:27"
44
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +28:28"
45
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +29:52"
46
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +30:36"
47
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +31:43"
48
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +32:16"
49
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +32:46"
50
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +33:09"
51
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +33:44"
52
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +36:08"
53
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH +36:26"
54
Thomas CHAMPION COFIDIS +37:07"
55
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +38:15"
56
Henri VANDENABEELE TEAM DSM +42:42"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España