Etappe 9: Villaviciosa > Les Praeres. Nava

Villaviciosa > Les Praeres. Nava | Etappe-9-naar-Les-Praeres-Nava
Datum: 28 augustus 2022
Startplaats:
Villaviciosa
Finishplaats:
Les Praeres. Nava
Afstand: 171.4 kilometer
Starttijd: 12:53
Finishtijd (verwacht): 17:30

Het is de laatste dag van de eerste echte Vuelta-week, en die wordt in stijl afgesloten met een slotklim uit de eerste categorie. Net als op zaterdag zullen daarvoor nog vier gecategoriseerde klimmen moeten worden opgefietst, waar het er wederom hard aan toe kan gaan. Met de rustdag van morgen in het verschiet is deze etappe dan ook een mooie aangelegenheid om alle krachten eruit te gooien.

 

De etappe begint net als gister in Asturië. Dit maal in Villaviciosa, gelegen aan de gelijknamige rivier. De route gaat eerst oostelijk, richting de kust van de Golf van Biskaje. Vanaf Nueva, na ongeveer 45 kilometer, zullen de eerste zware beklimmingen in beeld komen. Na een kleine 3,2 kilometer aan 7,6% maken de renners zich klaar voor de categoriseerde 'Alto's'.

 

Te beginnen met de Alto del Torno (8.3 km aan 5,7%) van de tweede categorie. Het venijn zit hem vooral in het beginstuk, maar met de andere klimmen resterend zal het niet de zwaarste zijn. Na de beklimming zal er worden afgedaald richting het vissersplaatsje Arriondas, deel van de gemeente Cangas de Ónis. In deze gemeente stapte Miguel Induráin, vijfvoudig Tour-winnaar, af in de Ronde van Spanje van 1996. Het beste Vuelta-resultaat van de Spanjaard is een tweede plaats in de editie van 1991, achter landgenoot Melchor Mauri.

 

Eenmaal voorbij Arriondas staat al vlot de Mirador del Fito te wachten. Het is de eerste van de twee categorie 1-cols van vandaag. Na 9.7 kilometer tegen een stijgingspercentage van 5,6% gemiddeld te fietsen komen de renners aan op de top, die een prachtig uitzicht over Asturië geeft. Vanaf daar is het nog meer dan 80 kilometer tot aan de streep.

 

Van de drie beklimmingen die nog te gaan zijn, zijn er twee gecategoriseerd in de derde categorie. De eerste die zal volgen na de Mirador del Fito is de Alto de la Llama, die in 2007 voor het laatst meegenomen was in het parcours. Met 7.4 kilometer aan 4,9% is het dan ook niet de meest spannende klim.

 

Hetzelfde geldt voor de voorlaatste klim: La Campa. Deze klim is van dezelfde statuur als de Llama, al is ze met haar 9 kilometer wel langer. Met 4,1% is het echter een opwarmertje te noemen voor de slotklim die Les Praeres heet. Deze klim is slechts 3,8 kilometer, maar met 13% als gemiddeld stijgingspercentage ongekend steil. In de eerste 2,2 kilometer loopt het dan ook met 16% op.

 

In 2018 mocht Simon Yates in de veertiende etappe de handen in de lucht steken nadat hij solo op de piek van de klim kwam, waar toen ook de eindstreep lag. Op Les Praeres liet hij concurrenten als Alejandro Valverde en Nairo Quintana achter zich, waardoor hij na afloop de rode trui mocht dragen. Yates won de Vuelta uiteindelijk, maar met nog twee weken te gaan zal dat lastiger gaan voor de winnaar van deze etappe.



Vuelta a España

Etappe 9: Villaviciosa > Les Praeres. Nava (171.4km)

1
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 4:32:39"
2
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:01"
3
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +1:14"
4
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:34"
5
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:58"
6
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +2:08"
7
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +2:08"
8
Enric MAS MOVISTAR TEAM +2:18"
9
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +2:20"
10
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +2:26"
11
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +2:37"
12
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:37"
13
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:58"
14
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +3:06"
15
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +3:15"
16
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +3:17"
17
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +3:20"
18
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +3:22"
19
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +3:42"
20
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +3:42"
21
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +3:42"
22
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +4:01"
23
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +4:01"
24
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +4:19"
25
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +4:23"
26
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +4:28"
27
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +5:01"
28
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +5:07"
29
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +5:08"
30
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +5:20"
31
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +5:23"
32
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +5:31"
33
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +6:06"
34
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +6:18"
35
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +6:24"
36
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +6:25"
37
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +6:27"
38
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +6:32"
39
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +6:32"
40
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +6:37"
41
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +7:17"
42
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +7:38"
43
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +7:38"
44
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +7:38"
45
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +7:38"
46
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +7:38"
47
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +7:50"
48
Robert GESINK JUMBO-VISMA +7:59"
49
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +8:02"
50
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +8:02"
51
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +8:02"
52
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +8:02"
53
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +8:02"
54
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +8:28"
55
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +8:30"
56
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +9:22"
57
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +9:24"
58
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +9:24"
59
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +9:31"
60
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +9:31"
61
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +9:43"
62
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +9:57"
63
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +10:01"
64
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +10:05"
65
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +10:09"
66
José HERRADA COFIDIS +10:19"
67
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +10:24"
68
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +10:24"
69
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +10:45"
70
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +10:54"
71
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +10:58"
72
Jesús HERRADA COFIDIS +11:22"
73
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +11:42"
74
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA +11:42"
75
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +12:05"
76
Davide VILLELLA COFIDIS +12:05"
77
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +12:20"
78
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +12:34"
79
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +12:36"
80
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +12:54"
81
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +13:34"
82
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +13:49"
83
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +13:49"
84
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +13:49"
85
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +14:04"
86
Chris HARPER JUMBO-VISMA +14:19"
87
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +14:25"
88
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +14:25"
89
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +14:28"
90
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +14:47"
91
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +15:17"
92
Thomas CHAMPION COFIDIS +15:17"
93
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +15:17"
94
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +15:17"
95
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +15:23"
96
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +15:33"
97
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +15:46"
98
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +15:46"
99
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +15:56"
100
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +15:56"
101
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +16:11"
102
John DEGENKOLB TEAM DSM +16:16"
103
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +16:16"
104
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +16:51"
105
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +17:00"
106
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +17:00"
107
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +17:05"
108
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +17:14"
109
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +17:23"
110
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +17:34"
111
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +17:36"
112
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +17:47"
113
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +18:37"
114
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +18:37"
115
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +18:37"
116
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +18:37"
117
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +18:44"
118
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +18:44"
119
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +18:44"
120
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +18:48"
121
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +18:48"
122
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +19:26"
123
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +20:25"
124
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +20:25"
125
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +21:21"
126
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +22:03"
127
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +22:03"
128
Jetse BOL BURGOS-BH +22:30"
129
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +22:35"
130
Bryan COQUARD COFIDIS +22:55"
131
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +23:23"
132
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +23:30"
133
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +23:33"
134
Héctor CARRETERO EQUIPO KERN PHARMA +23:37"
135
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +23:42"
136
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +24:05"
137
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +24:18"
138
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +24:29"
139
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +24:29"
140
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +24:50"
141
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +25:05"
142
Davide CIMOLAI COFIDIS +25:37"
143
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +25:40"
144
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +26:14"
145
Marco BRENNER TEAM DSM +26:39"
146
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +26:58"
147
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +27:11"
148
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +27:11"
149
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +27:17"
150
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +27:48"
151
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +27:48"
152
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE +27:48"
153
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +27:51"
154
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +27:57"
155
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +28:05"
156
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +28:24"
157
Floris DE TIER ALPECIN-DECEUNINCK +28:24"
158
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +28:33"
159
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +30:26"
160
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +30:26"
161
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +30:47"
162
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +31:08"
163
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +32:40"
164
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +33:20"
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
Henri VANDENABEELE TEAM DSM "
Sepp KUSS JUMBO-VISMA "
Wout POELS BAHRAIN VICTORIOUS "
Pieter SERRY QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 34:02:32"
2
Enric MAS MOVISTAR TEAM +1:12"
3
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +1:53"
4
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +2:33"
5
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +2:36"
6
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:08"
7
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +4:32"
8
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +5:03"
9
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +5:36"
10
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +5:39"
11
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +5:45"
12
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +5:51"
13
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +5:53"
14
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +5:53"
15
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +5:58"
16
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +6:44"
17
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +7:47"
18
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +7:57"
19
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +8:15"
20
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +8:42"
21
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +9:45"
22
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +9:49"
23
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +10:18"
24
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +11:25"
25
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +12:55"
26
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +14:34"
27
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +16:28"
28
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +17:00"
29
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +17:58"
30
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +19:46"
31
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +19:56"
32
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +20:07"
33
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +20:51"
34
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +21:12"
35
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +23:34"
36
Chris HARPER JUMBO-VISMA +24:38"
37
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +24:49"
38
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +27:08"
39
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +27:55"
40
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +28:14"
41
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +30:18"
42
Davide VILLELLA COFIDIS +30:23"
43
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +33:07"
44
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +34:12"
45
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +34:48"
46
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +34:51"
47
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +34:59"
48
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +36:29"
49
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +36:50"
50
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +37:13"
51
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +37:45"
52
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +40:33"
53
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +40:42"
54
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +41:59"
55
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +42:34"
56
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +42:56"
57
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +44:14"
58
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +44:54"
59
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +45:10"
60
Robert GESINK JUMBO-VISMA +46:40"
61
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +46:50"
62
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +47:06"
63
Jesús HERRADA COFIDIS +49:15"
64
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +49:38"
65
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +52:42"
66
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +53:52"
67
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +54:25"
68
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +55:52"
69
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +56:08"
70
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +56:11"
71
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +56:21"
72
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +56:52"
73
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +57:57"
74
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +59:22"
75
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:00:02"
76
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +1:00:29"
77
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:00:38"
78
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +1:01:11"
79
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +1:02:23"
80
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +1:03:03"
81
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA +1:03:16"
82
José HERRADA COFIDIS +1:03:24"
83
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:04:09"
84
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:04:33"
85
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:04:40"
86
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +1:04:59"
87
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +1:06:46"
88
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +1:07:07"
89
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +1:08:20"
90
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:09:34"
91
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:09:53"
92
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:11:40"
93
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +1:13:05"
94
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:13:44"
95
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:14:05"
96
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:16:34"
97
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:17:39"
98
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +1:19:00"
99
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:19:47"
100
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:20:42"
101
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:20:51"
102
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:21:35"
103
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +1:22:00"
104
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:22:35"
105
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:22:58"
106
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +1:23:14"
107
Marco BRENNER TEAM DSM +1:23:32"
108
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +1:23:58"
109
Jetse BOL BURGOS-BH +1:24:53"
110
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:24:56"
111
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:25:40"
112
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +1:26:20"
113
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +1:26:40"
114
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +1:26:51"
115
Edoardo AFFINI JUMBO-VISMA +1:27:59"
116
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +1:28:28"
117
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +1:28:49"
118
Héctor CARRETERO EQUIPO KERN PHARMA +1:32:08"
119
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:34:21"
120
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:34:29"
121
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:34:34"
122
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +1:35:03"
123
Thomas CHAMPION COFIDIS +1:35:15"
124
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +1:36:15"
125
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +1:39:08"
126
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +1:40:36"
127
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +1:41:48"
128
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +1:41:56"
129
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:46:10"
130
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +1:46:22"
131
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +1:46:27"
132
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +1:46:38"
133
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +1:47:24"
134
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +1:47:55"
135
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:47:56"
136
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +1:48:25"
137
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +1:48:54"
138
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +1:51:29"
139
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +1:52:55"
140
Bryan COQUARD COFIDIS +1:54:36"
141
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:55:26"
142
John DEGENKOLB TEAM DSM +1:57:04"
143
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +1:58:40"
144
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +1:58:45"
145
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +1:59:25"
146
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +1:59:41"
147
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE +2:01:51"
148
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +2:02:28"
149
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +2:02:46"
150
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +2:02:51"
151
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +2:03:52"
152
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:06:20"
153
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +2:07:38"
154
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +2:10:46"
155
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +2:13:39"
156
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +2:14:07"
157
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +2:15:18"
158
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +2:18:51"
159
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:19:07"
160
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +2:21:23"
161
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:22:51"
162
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +2:23:06"
163
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:30:38"
164
Floris DE TIER ALPECIN-DECEUNINCK +2:37:07"
Toon meerToon minder
1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 147
2
Sam BENNETT BORA - HANSGROHE 142
3
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 81
4
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 67
5
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 65
6
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 64
7
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 56
8
Enric MAS MOVISTAR TEAM 55
9
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 41
10
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 40
11
Jesús HERRADA COFIDIS 40
12
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 37
13
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 36
14
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS 35
15
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL 34
16
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 34
17
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 34
18
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 31
19
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 30
20
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 30
21
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS 27
22
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 26
23
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 25
24
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 22
25
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 21
26
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 21
27
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
28
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 20
29
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
30
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 20
31
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 20
32
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
33
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 19
34
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 19
35
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 18
36
Bryan COQUARD COFIDIS 18
37
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
38
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 17
39
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 17
40
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 17
41
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA 17
42
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
43
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
44
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 15
45
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 15
46
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 15
47
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 15
48
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 15
49
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 13
50
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 13
51
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 13
52
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 13
53
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 13
54
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 12
55
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 11
56
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ 10
57
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 10
58
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 9
59
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
60
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 9
61
John DEGENKOLB TEAM DSM 8
62
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 7
63
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ 6
64
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
65
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK 6
66
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 6
67
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS 4
68
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 3
69
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3
70
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 3
71
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
72
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 2
73
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 2
74
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
75
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
76
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 2
77
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 2
78
Hugh CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 1
Toon meerToon minder
1
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 40
2
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 21
3
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 17
4
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 16
5
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 12
6
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 11
7
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 10
8
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 10
9
Jesús HERRADA COFIDIS 10
10
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 9
11
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8
12
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8
13
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 6
14
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 6
15
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
16
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
17
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 5
18
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 5
19
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 4
20
Enric MAS MOVISTAR TEAM 4
21
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
22
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
23
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 3
24
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 3
25
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL 3
26
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
27
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 2
28
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
29
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 2
30
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2
31
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL 2
32
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 1
33
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 1
34
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 1
35
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
36
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
37
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
38
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC 1
39
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 34:02:32"
2
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +2:33"
3
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +2:36"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +4:32"
5
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS +5:39"
6
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +5:45"
7
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +8:15"
8
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +9:45"
9
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +20:07"
10
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +34:12"
11
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +34:48"
12
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +36:29"
13
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +37:13"
14
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +46:50"
15
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +53:52"
16
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +56:52"
17
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +59:22"
18
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:00:02"
19
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:00:38"
20
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS +1:02:23"
21
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA +1:03:16"
22
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:04:09"
23
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:04:33"
24
Harrison SWEENY LOTTO SOUDAL +1:08:20"
25
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:09:34"
26
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:09:53"
27
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:11:40"
28
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA +1:13:05"
29
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:13:44"
30
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:14:05"
31
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:16:34"
32
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:17:39"
33
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:19:47"
34
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:20:42"
35
Marco BRENNER TEAM DSM +1:23:32"
36
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:24:56"
37
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:25:40"
38
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:34:21"
39
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:34:29"
40
Thomas CHAMPION COFIDIS +1:35:15"
41
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +1:41:56"
42
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +1:46:27"
43
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:47:56"
44
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +1:48:54"
45
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +1:52:55"
46
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:55:26"
47
Jarrad DRIZNERS LOTTO SOUDAL +1:59:41"
48
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:06:20"
49
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM +2:10:46"
50
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:22:51"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España