Mads Pedersen reageert nors na teleurstellende Parijs-Roubaix: “Kwam hier om te winnen”
foto: Fotopersburo Cor Vos
maandag 13 april 2026 om 08:44

Mads Pedersen reageert nors na teleurstellende Parijs-Roubaix: “Kwam hier om te winnen”

Mads Pedersen finishte zondag als zevende in Parijs-Roubaix. Na afloop vroeg Eurosport hem of hij trots is op zijn prestatie. “Nee”, antwoordde de Deen resoluut.

“Ik kwam hier om te winnen, om een topresultaat te behalen. Dus nee, ik kan niet trots zijn”, aldus Pedersen, die daarna de vraag kreeg wat er gebeurde toen hij loste bij Wout van Aert en Tadej Pogacar. Na een spottende lachje antwoordde hij: “Het komt gewoon op de benen aan. Ik kon daar niet volgen, dus het is vrij duidelijk wat er gebeurde.”

In de strijd om plek drie had Pedersen het gevoel dat veel renners niet met hem naar het velodroom wilden om daar te sprinten. “Ik probeer liever nog derde te worden, daar voor te vechten, dan te gaan voor een vierde plek. Dus ja, ik heb het geprobeerd. Maar het lukte niet vandaag. het is wat het is.”

Om te reageren moet je ingelogd zijn.