Etappe 6: Vicente Chancay Velodrome - Vicente Chancay Velodrome
Datum: | 28 januari 2023 |
Startplaats: |
|
Finishplaats: |
|
Afstand: | 144.9 kilometer |
Vuelta a San Juan Internacional
Etappe 6: Vicente Chancay Velodrome - Vicente Chancay Velodrome (144.9km)
1 |
|
Sam WELSFORD | TEAM DSM | 3:03:39" |
2 |
|
Sam BENNETT | BORA - HANSGROHE | 3:03:39" |
3 |
|
Fernando GAVIRIA | MOVISTAR TEAM | 3:03:39" |
4 |
|
Fabio JAKOBSEN | 3:03:39" | |
5 |
|
Attilio VIVIANI | TEAM CORRATEC | 3:03:39" |
6 |
|
Peter SAGAN | TOTALENERGIES | 3:03:39" |
7 |
|
Gleb SYRITSA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:03:39" |
8 |
|
Elia VIVIANI | INEOS GRENADIERS | 3:03:39" |
9 |
|
Enrico ZANONCELLO | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
10 |
|
Mattia PINAZZI | ITALY | 3:03:39" |
11 |
|
Danny VAN POPPEL | BORA - HANSGROHE | 3:03:39" |
12 |
|
Kevin VERMAERKE | TEAM DSM | 3:03:39" |
13 |
|
Cristian PITA | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 3:03:39" |
14 |
|
Giacomo NIZZOLO | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:03:39" |
15 |
|
Robin Christofer JURADO LOPEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:03:39" |
16 |
|
Laureano ROSAS | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:03:39" |
17 |
|
Iker BONILLO MARTIN | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
18 |
|
Wilson HARO | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 3:03:39" |
19 |
|
Ricardo ESCUELA | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 3:03:39" |
20 |
|
Jon ABERASTURI | TREK - SEGAFREDO | 3:03:39" |
21 |
|
Carlos SALGUEIRO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 3:03:39" |
22 |
|
Erasmo Franklin ARCHIBOLD CASTILLO | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:03:39" |
23 |
|
Vicente ROJAS NARANJO | CHILE | 3:03:39" |
24 |
|
Daniel OSS | TOTALENERGIES | 3:03:39" |
25 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 3:03:39" |
26 |
|
Giovanni LONARDI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:03:39" |
27 |
|
Alexander KONYCHEV | TEAM CORRATEC | 3:03:39" |
28 |
|
Vinicius RANGEL COSTA | MOVISTAR TEAM | 3:03:39" |
29 |
|
Niklas MÄRKL | TEAM DSM | 3:03:39" |
30 |
|
Tobias Lund ANDRESEN | TEAM DSM | 3:03:39" |
31 |
|
Manlio MORO | ITALY | 3:03:39" |
32 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:03:39" |
33 |
|
Leandro MESSINEO | CHIMBAS TE QUIERO | 3:03:39" |
34 |
|
German Nicolas TIVANI PEREZ | TEAM CORRATEC | 3:03:39" |
35 |
|
Maximiliano Ezequiel NAVARRETE | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:03:39" |
36 |
|
Lukas DUNDIC | ARGENTINA | 3:03:39" |
37 |
|
Steff CRAS | TOTALENERGIES | 3:03:39" |
38 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | 3:03:39" |
39 |
|
Wladimir Estefano MARTÍNEZ AGUILERA | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 3:03:39" |
40 |
|
Miguel Angel LOPEZ MORENO | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
41 |
|
Antonio Eric FAGUNDEZ LIMA | URUGUAY | 3:03:39" |
42 |
|
Filippo GANNA | INEOS GRENADIERS | 3:03:39" |
43 |
|
Michael MØRKØV | 3:03:39" | |
44 |
|
Remco EVENEPOEL | 3:03:39" | |
45 |
|
Gabriel Bolivar ESPINOSA SERRANO | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:03:39" |
46 |
|
Cesar Nicolas PAREDES AVELLANEDA | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 3:03:39" |
47 |
|
Filippo MAGLI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
48 |
|
Franco BUCHANAN | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 3:03:39" |
49 |
|
Bredio RUIZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:03:39" |
50 |
|
Juan Luis CAORSI OLIVERA | URUGUAY | 3:03:39" |
51 |
|
Nixon Efrain ROSERO ROJAS | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 3:03:39" |
52 |
|
Quinn SIMMONS | TREK - SEGAFREDO | 3:03:39" |
53 |
|
Yves LAMPAERT | 3:03:39" | |
54 |
|
Marco FRIGO | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:03:39" |
55 |
|
Matthew RICCITELLO | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:03:39" |
56 |
|
Alessandro SANTAROMITA VILLA | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
57 |
|
Florian LIPOWITZ | BORA - HANSGROHE | 3:03:39" |
58 |
|
Antwan TOLHOEK | TREK - SEGAFREDO | 3:03:39" |
59 |
|
Oscar Miguel SEVILLA RIVERA | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
60 |
|
Yevgeniy GIDICH | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:03:39" |
61 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | 3:03:39" |
62 |
|
Jonas Iversby HVIDEBERG | TEAM DSM | 3:03:39" |
63 |
|
Francisco KOTSAKIS LAGOS | CHILE | 3:03:39" |
64 |
|
Oier LAZKANO LOPEZ | MOVISTAR TEAM | 3:03:39" |
65 |
|
Venceslau FERNANDES | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 3:03:39" |
66 |
|
Mauricio DOMINGUEZ CAMPOS | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 3:03:39" |
67 |
|
Fabio Andres DUARTE AREVALO | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
68 |
|
Antonio Alex STRAH MENDEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:03:39" |
69 |
|
Delio FERNANDEZ CRUZ | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 3:03:39" |
70 |
|
Erik FETTER | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:03:39" |
71 |
|
Maximiliano SNIHUR | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 3:03:39" |
72 |
|
Javier Ernesto JAMAICA MEJIA | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
73 |
|
Alan JOUSSEAUME | TOTALENERGIES | 3:03:39" |
74 |
|
Daniel VIDELA | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 3:03:39" |
75 |
|
Rodrigo DÍAZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 3:03:39" |
76 |
|
Mathias VACEK | TREK - SEGAFREDO | 3:03:39" |
77 |
|
Rick ZABEL | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:03:39" |
78 |
|
Manuel LIRA EGUIGUREN | CHILE | 3:03:39" |
79 |
|
Juan Pablo DOTTI | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 3:03:39" |
80 |
|
Harold Martin LOPEZ GRANIZO | ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM | 3:03:39" |
81 |
|
Pedro GORDILLO | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 3:03:39" |
82 |
|
Andrey ZEITS | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:03:39" |
83 |
|
Mattia PETRUCCI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
84 |
|
Jose Martin REYES | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 3:03:39" |
85 |
|
Abner GONZÁLEZ | MOVISTAR TEAM | 3:03:39" |
86 |
|
Roderyck ASCONEGUY DÍAZ | URUGUAY | 3:03:39" |
87 |
|
Angel Alexander GIL SANCHEZ | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 3:03:39" |
88 |
|
Manuele TAROZZI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 3:03:39" |
89 |
|
Victor Alejandro OCAMPO GIRALDO | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
90 |
|
Emiliano CONTRERAS | CHIMBAS TE QUIERO | 3:03:39" |
91 |
|
Yuriy NATAROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 3:03:39" |
92 |
|
Maciej BODNAR | TOTALENERGIES | 3:03:39" |
93 |
|
Alejandro QUILCI | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:03:39" |
94 |
|
Brayan Stiven SANCHEZ VERGARA | TEAM MEDELLIN-EPM | 3:03:39" |
95 |
|
Nicolas CABRERA FREDES | CHILE | 3:03:39" |
96 |
|
Hugo Nestor Emiliano RUIZ CALLE | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 3:03:39" |
97 |
|
Jonas KOCH | BORA - HANSGROHE | 3:03:39" |
98 |
|
Sergio Javier AGUIRRE MALDONADO | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 3:03:39" |
99 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | 3:03:39" |
100 |
|
Jens REYNDERS | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:03:39" |
101 |
|
Albert TORRES BARCELO | MOVISTAR TEAM | 3:03:57" |
102 |
|
Hector QUINTANA VIDAL | CHILE | 3:03:59" |
103 |
|
Ryan MULLEN | BORA - HANSGROHE | 3:04:00" |
104 |
|
Alejandro Antonio DURAN | CHIMBAS TE QUIERO | 3:04:03" |
105 |
|
Jan HIRT | 3:04:05" | |
106 |
|
Diego Pablo SEVILLA LOPEZ | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:04:05" |
107 |
|
Michele SCARTEZZINI | ITALY | 3:04:16" |
108 |
|
Davide BOSCARO | ITALY | 3:04:30" |
109 |
|
Franco German LOPEZ | ARGENTINA | 3:04:34" |
110 |
|
Davide BAIS | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:04:40" |
111 |
|
Simone BEVILACQUA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:04:42" |
112 |
|
Liam BERTAZZO | ITALY | 3:04:51" |
113 |
|
Pieter SERRY | 3:04:51" | |
114 |
|
Francesco LAMON | ITALY | 3:04:57" |
115 |
|
Fabien GRELLIER | TOTALENERGIES | 3:05:04" |
116 |
|
Daniel Felipe MARTÍNEZ | INEOS GRENADIERS | 3:05:11" |
117 |
|
Maximiliano Nicolas TRAICO | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:05:20" |
118 |
|
Rúben SIMÃO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 3:05:20" |
119 |
|
Emiliano IBARRA | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:05:33" |
120 |
|
Marcelo MENDEZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 3:05:33" |
121 |
|
Yelko GOMEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 3:05:33" |
122 |
|
Juan Javier MELIVILLO | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 3:05:33" |
123 |
|
Marcos Omar MENDEZ | ARGENTINA | 3:05:33" |
124 |
|
Dario CATALDO | TREK - SEGAFREDO | 3:05:33" |
125 |
|
Simone RACCANI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 3:07:38" |
126 |
|
Stefano GANDIN | TEAM CORRATEC | 3:07:38" |
127 |
|
Federico Javier LÓPEZ | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 3:07:38" |
128 |
|
Gerardo Matias TIVANI | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 3:07:38" |
129 |
|
Rafael LOURENÇO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 3:07:38" |
130 |
|
Mauro Abel RICHEZE | CHIMBAS TE QUIERO | 3:09:32" |
131 |
|
Maximiliano Ariel RICHEZE | ARGENTINA | 3:09:39" |
132 |
|
Jose RODRIGUEZ AGUILAR | CHILE | 3:12:20" |
133 |
|
Mauricio PAEZ | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 3:16:59" |
|
Cristhian MONTOYA GIRALDO | TEAM BANCO GUAYAQUIL | " | |
|
Carlos Alberto GUTIERREZ BALLESTEROS | TEAM BANCO GUAYAQUIL | " | |
|
Leonardo Franco COBARRUBIA LUCERO | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | " | |
|
Egan BERNAL | INEOS GRENADIERS | " |
Toon meerToon minder
1 |
|
Miguel Angel LOPEZ MORENO | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:17:16" |
2 |
|
Filippo GANNA | INEOS GRENADIERS | 23:17:46" |
3 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | 23:18:00" |
4 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 23:18:06" |
5 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | 23:18:17" |
6 |
|
Cesar Nicolas PAREDES AVELLANEDA | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 23:18:35" |
7 |
|
Remco EVENEPOEL | 23:18:35" | |
8 |
|
Kevin VERMAERKE | TEAM DSM | 23:18:46" |
9 |
|
Matthew RICCITELLO | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:18:57" |
10 |
|
Quinn SIMMONS | TREK - SEGAFREDO | 23:19:02" |
11 |
|
Leandro MESSINEO | CHIMBAS TE QUIERO | 23:19:12" |
12 |
|
German Nicolas TIVANI PEREZ | TEAM CORRATEC | 23:19:15" |
13 |
|
Oier LAZKANO LOPEZ | MOVISTAR TEAM | 23:19:16" |
14 |
|
Juan Pablo DOTTI | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 23:19:21" |
15 |
|
Steff CRAS | TOTALENERGIES | 23:19:27" |
16 |
|
Vicente ROJAS NARANJO | CHILE | 23:19:28" |
17 |
|
Abner GONZÁLEZ | MOVISTAR TEAM | 23:19:28" |
18 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 23:19:32" |
19 |
|
Marco FRIGO | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:19:34" |
20 |
|
Yves LAMPAERT | 23:19:44" | |
21 |
|
Oscar Miguel SEVILLA RIVERA | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:19:44" |
22 |
|
Brayan Stiven SANCHEZ VERGARA | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:20:11" |
23 |
|
Filippo MAGLI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:20:28" |
24 |
|
Alan JOUSSEAUME | TOTALENERGIES | 23:20:28" |
25 |
|
Daniel Felipe MARTÍNEZ | INEOS GRENADIERS | 23:21:13" |
26 |
|
Antwan TOLHOEK | TREK - SEGAFREDO | 23:21:14" |
27 |
|
Yuriy NATAROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 23:21:18" |
28 |
|
Franco BUCHANAN | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 23:21:24" |
29 |
|
Mathias VACEK | TREK - SEGAFREDO | 23:21:40" |
30 |
|
Mattia PETRUCCI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:21:49" |
31 |
|
Andrey ZEITS | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 23:22:34" |
32 |
|
Erik FETTER | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:24:40" |
33 |
|
Manuele TAROZZI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:24:43" |
34 |
|
Alexander KONYCHEV | TEAM CORRATEC | 23:25:18" |
35 |
|
Laureano ROSAS | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 23:25:25" |
36 |
|
Javier Ernesto JAMAICA MEJIA | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:25:35" |
37 |
|
Niklas MÄRKL | TEAM DSM | 23:25:52" |
38 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | 23:25:52" |
39 |
|
Harold Martin LOPEZ GRANIZO | ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM | 23:25:56" |
40 |
|
Jan HIRT | 23:27:42" | |
41 |
|
Jonas Iversby HVIDEBERG | TEAM DSM | 23:27:49" |
42 |
|
Tobias Lund ANDRESEN | TEAM DSM | 23:28:01" |
43 |
|
Daniel OSS | TOTALENERGIES | 23:28:01" |
44 |
|
Diego Pablo SEVILLA LOPEZ | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:28:39" |
45 |
|
Albert TORRES BARCELO | MOVISTAR TEAM | 23:31:19" |
46 |
|
Vinicius RANGEL COSTA | MOVISTAR TEAM | 23:31:21" |
47 |
|
Wilson HARO | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 23:32:41" |
48 |
|
Jonas KOCH | BORA - HANSGROHE | 23:33:14" |
49 |
|
Peter SAGAN | TOTALENERGIES | 23:34:39" |
50 |
|
Antonio Eric FAGUNDEZ LIMA | URUGUAY | 23:35:13" |
51 |
|
Erasmo Franklin ARCHIBOLD CASTILLO | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 23:35:32" |
52 |
|
Delio FERNANDEZ CRUZ | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 23:35:48" |
53 |
|
Alessandro SANTAROMITA VILLA | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:35:54" |
54 |
|
Angel Alexander GIL SANCHEZ | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 23:36:37" |
55 |
|
Venceslau FERNANDES | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 23:38:28" |
56 |
|
Fernando GAVIRIA | MOVISTAR TEAM | 23:38:29" |
57 |
|
Rodrigo DÍAZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 23:38:39" |
58 |
|
Florian LIPOWITZ | BORA - HANSGROHE | 23:38:48" |
59 |
|
Ricardo ESCUELA | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 23:39:33" |
60 |
|
Ryan MULLEN | BORA - HANSGROHE | 23:39:39" |
61 |
|
Danny VAN POPPEL | BORA - HANSGROHE | 23:39:51" |
62 |
|
Pieter SERRY | 23:41:00" | |
63 |
|
Emiliano IBARRA | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 23:41:34" |
64 |
|
Hector QUINTANA VIDAL | CHILE | 23:42:14" |
65 |
|
Stefano GANDIN | TEAM CORRATEC | 23:42:32" |
66 |
|
Rafael LOURENÇO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 23:45:21" |
67 |
|
Giacomo NIZZOLO | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:46:31" |
68 |
|
Enrico ZANONCELLO | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:46:37" |
69 |
|
Iker BONILLO MARTIN | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 23:46:37" |
70 |
|
Rick ZABEL | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:46:37" |
71 |
|
Fabio Andres DUARTE AREVALO | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:46:37" |
72 |
|
Jon ABERASTURI | TREK - SEGAFREDO | 23:46:55" |
73 |
|
Attilio VIVIANI | TEAM CORRATEC | 23:46:59" |
74 |
|
Jens REYNDERS | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:47:01" |
75 |
|
Fabien GRELLIER | TOTALENERGIES | 23:47:08" |
76 |
|
Giovanni LONARDI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:47:09" |
77 |
|
Dario CATALDO | TREK - SEGAFREDO | 23:47:44" |
78 |
|
Carlos SALGUEIRO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 23:48:20" |
79 |
|
Robin Christofer JURADO LOPEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 23:49:16" |
80 |
|
Maciej BODNAR | TOTALENERGIES | 23:49:24" |
81 |
|
Victor Alejandro OCAMPO GIRALDO | TEAM MEDELLIN-EPM | 23:49:48" |
82 |
|
Sam BENNETT | BORA - HANSGROHE | 23:50:19" |
83 |
|
Maximiliano Nicolas TRAICO | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 23:50:42" |
84 |
|
Elia VIVIANI | INEOS GRENADIERS | 23:50:53" |
85 |
|
Simone BEVILACQUA | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:50:56" |
86 |
|
Manlio MORO | ITALY | 23:51:13" |
87 |
|
Yevgeniy GIDICH | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 23:52:35" |
88 |
|
Fabio JAKOBSEN | 23:53:44" | |
89 |
|
Michael MØRKØV | 23:54:18" | |
90 |
|
Sam WELSFORD | TEAM DSM | 23:54:34" |
91 |
|
Antonio Alex STRAH MENDEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 23:54:55" |
92 |
|
Rúben SIMÃO | AP HOTELS & RESORTS / TAVIRA / SC FARENSE | 23:54:58" |
93 |
|
Davide BAIS | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:55:03" |
94 |
|
Jose Martin REYES | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 23:56:04" |
95 |
|
Maximiliano Ariel RICHEZE | ARGENTINA | 23:57:19" |
96 |
|
Maximiliano SNIHUR | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 23:58:29" |
97 |
|
Simone RACCANI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 23:58:39" |
98 |
|
Gleb SYRITSA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 24:01:41" |
99 |
|
Hugo Nestor Emiliano RUIZ CALLE | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 24:01:51" |
100 |
|
Gabriel Bolivar ESPINOSA SERRANO | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 24:01:55" |
101 |
|
Mattia PINAZZI | ITALY | 24:02:22" |
102 |
|
Maximiliano Ezequiel NAVARRETE | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 24:02:31" |
103 |
|
Gerardo Matias TIVANI | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 24:05:37" |
104 |
|
Mauricio DOMINGUEZ CAMPOS | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 24:06:09" |
105 |
|
Roderyck ASCONEGUY DÍAZ | URUGUAY | 24:07:16" |
106 |
|
Franco German LOPEZ | ARGENTINA | 24:07:30" |
107 |
|
Alejandro QUILCI | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 24:07:35" |
108 |
|
Manuel LIRA EGUIGUREN | CHILE | 24:11:11" |
109 |
|
Jose RODRIGUEZ AGUILAR | CHILE | 24:11:24" |
110 |
|
Francesco LAMON | ITALY | 24:13:58" |
111 |
|
Mauro Abel RICHEZE | CHIMBAS TE QUIERO | 24:15:03" |
112 |
|
Wladimir Estefano MARTÍNEZ AGUILERA | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 24:15:33" |
113 |
|
Liam BERTAZZO | ITALY | 24:15:36" |
114 |
|
Lukas DUNDIC | ARGENTINA | 24:15:58" |
115 |
|
Emiliano CONTRERAS | CHIMBAS TE QUIERO | 24:16:57" |
116 |
|
Michele SCARTEZZINI | ITALY | 24:17:53" |
117 |
|
Davide BOSCARO | ITALY | 24:18:07" |
118 |
|
Daniel VIDELA | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 24:20:20" |
119 |
|
Yelko GOMEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 24:20:47" |
120 |
|
Marcelo MENDEZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 24:21:37" |
121 |
|
Nixon Efrain ROSERO ROJAS | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 24:22:31" |
122 |
|
Cristian PITA | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 24:23:40" |
123 |
|
Sergio Javier AGUIRRE MALDONADO | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 24:25:30" |
124 |
|
Bredio RUIZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 24:25:56" |
125 |
|
Alejandro Antonio DURAN | CHIMBAS TE QUIERO | 24:29:55" |
126 |
|
Marcos Omar MENDEZ | ARGENTINA | 24:31:50" |
127 |
|
Mauricio PAEZ | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 24:34:25" |
128 |
|
Francisco KOTSAKIS LAGOS | CHILE | 24:36:21" |
129 |
|
Nicolas CABRERA FREDES | CHILE | 24:36:40" |
130 |
|
Juan Luis CAORSI OLIVERA | URUGUAY | 24:46:12" |
131 |
|
Juan Javier MELIVILLO | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 24:47:37" |
132 |
|
Pedro GORDILLO | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 24:57:15" |
133 |
|
Federico Javier LÓPEZ | EQUIPO CONTINENTAL MUNICIPALIDAD DE POCITO | 25:00:10" |
Toon meerToon minder
1 |
|
Manuele TAROZZI | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 024 |
2 |
|
Robin Christofer JURADO LOPEZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 019 |
3 |
|
Juan Pablo DOTTI | SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN | 014 |
4 |
|
Miguel Angel LOPEZ MORENO | TEAM MEDELLIN-EPM | 010 |
5 |
|
Filippo GANNA | INEOS GRENADIERS | 008 |
6 |
|
Marcos Omar MENDEZ | ARGENTINA | 008 |
7 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | 006 |
8 |
|
Stefano GANDIN | TEAM CORRATEC | 006 |
9 |
|
Emiliano CONTRERAS | CHIMBAS TE QUIERO | 004 |
10 |
|
Leandro MESSINEO | CHIMBAS TE QUIERO | 004 |
11 |
|
Laureano ROSAS | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 004 |
12 |
|
Alessandro SANTAROMITA VILLA | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 004 |
13 |
|
Emiliano IBARRA | GREMIOS POR EL DEPORTE CUTRAL CO | 004 |
14 |
|
Marcelo MENDEZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 004 |
15 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 003 |
16 |
|
Gerardo Matias TIVANI | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 003 |
17 |
|
Abner GONZÁLEZ | MOVISTAR TEAM | 002 |
18 |
|
Oscar Miguel SEVILLA RIVERA | TEAM MEDELLIN-EPM | 002 |
19 |
|
Brayan Stiven SANCHEZ VERGARA | TEAM MEDELLIN-EPM | 002 |
20 |
|
Lukas DUNDIC | ARGENTINA | 002 |
21 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | 001 |
22 |
|
Maximiliano Ariel RICHEZE | ARGENTINA | 001 |
23 |
|
Mauricio DOMINGUEZ CAMPOS | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 001 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Matthew RICCITELLO | ISRAEL-PREMIER TECH | 23:18:57" |
2 |
|
Quinn SIMMONS | TREK - SEGAFREDO | 05" |
3 |
|
Vicente ROJAS NARANJO | CHILE | 31" |
4 |
|
Mathias VACEK | TREK - SEGAFREDO | 02:43" |
5 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | 06:55" |
6 |
|
Tobias Lund ANDRESEN | TEAM DSM | 09:04" |
7 |
|
Vinicius RANGEL COSTA | MOVISTAR TEAM | 12:24" |
8 |
|
Rodrigo DÍAZ | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 19:42" |
9 |
|
Hector QUINTANA VIDAL | CHILE | 23:17" |
10 |
|
Iker BONILLO MARTIN | GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' | 27:40" |
11 |
|
Manlio MORO | ITALY | 32:16" |
12 |
|
Simone RACCANI | EOLO-KOMETA CYCLING TEAM | 39:42" |
13 |
|
Mattia PINAZZI | ITALY | 43:25" |
14 |
|
Mauricio DOMINGUEZ CAMPOS | AVFATIMA-SAN JUAN BIKER MOTOS-ELECTRO 3 | 47:12" |
15 |
|
Lukas DUNDIC | ARGENTINA | 57:01" |
16 |
|
Daniel VIDELA | MUNICIPALIDAD DE RAWSON | 01:01:23" |
17 |
|
Nixon Efrain ROSERO ROJAS | TEAM BANCO GUAYAQUIL | 01:03:34" |
18 |
|
Bredio RUIZ | PANAMÁ ES CULTURA Y VALORES | 01:06:59" |
Toon meerToon minder
Bekijk overzicht van Vuelta a San Juan Internacional