Nationale kampioenschappen 2018: Overzicht tijdrijden
In veel verschillende landen vinden in deze periode de nationale kampioenschappen plaats. Naast de strijd om de gouden, zilveren en bronzen medaille zit daar in het wielrennen nog een prijs aan vast: een jaar koersen in de kleuren van jouw land. WielerFlits bundelt hier de nationale kampioenen in het tijdrijden.
Duits kampioenschap tijdrijden 2018 – 29/6
Tony Martin (Katusha-Alpecin)
Jasha Sütterlin (Movistar)
Nikias Arndt (Sunweb)
Oostenrijks kampioenschap tijdrijden 2018 – 29/6
Georg Preidler (Groupama-FDJ)
Matthias Brändle (Trek-Segafredo)
Felix Großschartner (BORA-hansgrohe)
Russisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 29/6
Artem Ovechkin (Terengganu)
Pavel Sivakov (Sky)
Anton Vorobyev (Gazprom-Rusvelo)
Wit-Russisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 29/6
Vasil Kiryienka (Sky)
Branislau Samoilau (Minsk)
Kanstantsin Siutsou (Bahrain Merida)
Fins kampioenschap tijdrijden 2018 – 29/6
Johan Nordlund
Tommi Martikainen
Trond Larsen
Brits kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Geraint Thomas (Sky)
Harry Tanfield (Canyon-Eisberg)
Alex Dowsett (Katusha-Alpecin)
Frans kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Pierre Latour (AG2R La Mondiale)
Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
Benjamin Thomas (Groupama-FDJ)
Iers kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Ryan Mullen (Trek-Segafredo)
Marcus Christie
Paul Kennedy
Luxemburgs kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Bob Jungels (Quick-Step Floors)
Alex Kirsch (WB-Aqua Protect-Veranclassic)
Tom Thill (Differdange-Losch)
Deens kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Martin Toft Madsen (BHS-Almeborg-Bornholm)
Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
Rasmus Quaade (BHS-Almeborg-Bornholm)
Lets kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Toms Skujiņš (Trek-Segafredo)
Gatis Smukulis (Delko-Provence Marseille-KTM)
Aleksejs Saramotins (BORA-hansgrohe)
Ests kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Tanel Kangert (Astana)
Alo Jakin (St. Michel-Auber 93)
Norman Vahtra (Cycling Tartu)
Hongaars kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Barnabás Peák (UCI WCC)
Gabor Fejes
János Pelikán (My Bike-Stevens)
Tunesisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 28/6
Ali Nouisri (VIB Sports)
Maher Hasnaoui
Nadhem Ben Amor
Nederlands kampioenschap tijdrijden 2018 – 27/6
Dylan van Baarle (Sky)
Niki Terpstra (Quick-Step Floors)
Wilco Kelderman (Sunweb)
Zwitsers kampioenschap tijdrijden 2018 – 27/6
Stefan Küng (BMC)
Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
Tom Bohli (BMC)
Kazachs kampioenschap tijdrijden 2018 – 27/6
Daniil Fominykh (Astana)
Igor Chzhan (UCI WCC Mens)
Andrey Zeits (Astana)
Azerbeidzjaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 26/6
Elchin Asadov (Synergy Baku)
Musa Mikayilzade (Synergy Baku)
Elgun Alizada (Synergy Baku)
Ethiopisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 25/6
Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)
Redwan Ebrahim
Temesgen Buru
Israëlisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 23/6
Omer Goldstein (Israel Cycling Academy)
Aharon Hitman
Yuval Ben-Mordechay
Rwandees kampioenschap tijdrijden 2018 – 23/6
Joseph Areruya (Delko Marseille Provence KTM)
Jean Bosco Nsengimana
Camera Hakuzimana
Kroatisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 23/6
Josip Rumac (Meridiana Kamen)
Bojan Gunjevic
Mijo Bebió
Spaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Jonathan Castroviejo (Sky)
Gorka Izagirre (Bahrain Merida)
Ion Izagirre (Bahrain Merida)
Pools kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe)
Marcin Białobłocki
Michal Kwiatkowski (Sky)
Portugees kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Domingos Gonçalves (Radio Popular Boavista)
José Gonçalves (Katusha-Alpecin)
Tiago Machado (Katusha-Alpecin)
Litouws kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Gediminas Bagdonas (AG2R La Mondiale)
Ramunas Navardauskas (Bahrain Merida)
Ignatas Konovalovas (Groupama-FDJ)
Roemeens kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Eduard Michael Grosu (Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini)
Daniel Crista
Carol Eduard Novak (Team Novak)
Eritrees kampioenschap tijdrijden 2018 – 22/6
Daniel Teklehaimanot (Cofidis)
Zemenfes Solomon
Aron Debretsion
Belgisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
Yves Lampaert (Quick-Step Floors)
Noors kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)
Andreas Leknessund (Uno-X)
Kristoffer Skjerping
Amerikaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Joey Rosskopf (BMC)
Chad Haga (Sunweb)
Brent Bookwalter (BMC)
Canadees kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Svein Tuft (Mitchelton-Scott)
Rob Britton (Rally)
Alexander Cataford (UnitedHealthcare)
Tsjechisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Josef Černý (Elkov-Author)
Jan Bárta (Elkov-Author)
Michael Kukrle (Elkov-Author)
Slowaaks kampioenschap tijdrijden 2018 – 21/6
Marek Čanecký (Dukla Banska Bystrica)
Patrik Tybor (Dukla Banska Bystrica)
Martin Haring (Dukla Banska Bystrica)
Oekraïens kampioenschap tijdrijden 2018 – 20/6
Andrei Grivko (Astana)
Mykhaylo Kononenko (Novak)
Oleksandr Golovash (Sharjah)
Zweeds kampioenschap tijdrijden 2018 – 20/6
Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ)
Staffan Arvidsson
Hannes Bergström Frisk (Memil-CCN)
Japans kampioenschap tijdrijden 2018 – 17/6
Kazushige Kuboki (Bridgestone Anchor)
Ryo Chikatani (Bridgestone Anchor)
Yuma Koishi (UKYO)
Puerto Ricaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 16/6
Elvis Reyes
Luis Rivera
Xavier Santana
Sloveens kampioenschap tijdrijden 2018 – 8/6
Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice)
Tadej Pogačar (Ljubljana Gusto Xaurum)
Izidor Penko (Ljubljana Gusto Xaurum)
Cypriotisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 9/5
Andreas Miltiadis
Alexandros Agrotis
Alexandros Matsangos
Argentijns kampioenschap tijdrijden 2018 – 30/3
Emiliano Ibarra (Sindicato Empleados Públicos of San Juan)
Rubén Ramos
Alejandro Durán
Uruguayaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 17/3
Robert Méndez
Federico Moreira
Juan Caorsi
Zuid-Afrikaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 7/2
Daryl Impey (Mitchelton-Scott)
Ryan Gibbons (Dimension Data)
Rohan du Plooy
Colombiaans kampioenschap tijdrijden 2018 – 2/2
Egan Arley Bernal (Sky)
Daniel Felipe Martinez (EF Education First-Drapac)
Walter Alejandro Vargas (Medellin)
Namibisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 2/2
Dirk Coetzee
Martin Freyer
André de Klerk
Nieuw-Zeelands kampioenschap tijdrijden 2018 – 5/1
Hamish Bond
Michael Vink (Brisbane)
Jason Christie
Australisch kampioenschap tijdrijden 2018 – 4/1
Rohan Dennis (BMC)
Luke Durbridge (Mitchelton-Scott)
Richie Porte (BMC)
Goud
Zilver
Brons
Om te reageren moet je ingelogd zijn.