Zegestand Veldrijden seizoen 2022-2023

zaterdag 28 januari 2023 om 15:00
Zegestand Veldrijden seizoen 2022-2023

foto: Cor Vos

Overzicht

Deze winter houden we voor u netjes de zegestanden in het veldrijden bij. Alle UCI-crossen komen daarvoor in aanmerking: zowel Wereldbekers, C1- en C2-wedstrijden als kampioenschappen, bij zowel de mannen als de vrouwen. WielerFlits werkt de stand wekelijks bij in onderstaand overzicht.

Mannen

Zegestand per 30 januari 2023

9 overwinningen:
flag-be Wout van Aert (Dublin, Mol, Heusden-Zolder, Diegem, Loenhout, Koksijde, Gullegem, Zonhoven en Hamme )

6 overwinningen:
flag-es Kevin Suarez Fernandez (Gijon, Sanxenxo en Llodio, Karrantza, Tarancón en Alcobendas)
flag-be Gerben Kuypers (2x Nommay, 2x Camors, Troyes en Essen)
flag-be Eli Iserbyt (Beringen, Waterloo, Fayetteville, Tábor, Ruddervoorde en Baal)
flag-be Michael Vanthourenhout (Kruibeke, Meulebeke, Overijse, EK, Val di Sole en NK België)
flag-jp Hijiri Oda (Nobeyama, Kusatsu, 3x Utsunomiya en NK Japan)
flag-nl Mathieu van der Poel (Hulst, Antwerpen, Gavere, Herentals, Benidorm en Besançon)

5 overwinningen:
flag-be Vincent Baestaens (2x Roanoke, 2x Rochester en Baltimore)
flag-us Eric Brunner (2x Falmouth, PAK en 2x Northampton Day)
flag-pl Marek Konwa (Mikolowa, Samorin 1, Gościęcin, Rymarov en NK Polen)
flag-be Laurens Sweeck (Maasmechelen, Niel, Beekse Bergen, Merksplas en Otegem

4 overwinningen: 
flag-ch Kevin Kuhn (Illnau, Mettmenstetten, Steinmaur en Meilen)
flag-nl Lars van der Haar (Waterloo TC, Woerden, Oudenaarde en NK Nederland)
flag-es Felipe Orts (Lago de As Pontes, Ribadumia, Xativa en NK Spanje)

3 overwinningen:
flag-nl Ryan Kamp (Pontevedra, Marin en Oisterwijk)
flag-de Marcel Meisen (Lützelbach, Gernelle en Vittorio Veneto)
flag-be Victor Van De Putte (Topolcianky, Samorin, Trnava)
flag-fr Joshua Dubau (Auxerre, La Grandville en Pétange)
flag-cz Michael Boros (Hole Vrchy, Hlinsko en NK Tsjechië)
flag-it Filippo Fontana (Jesolo, NK Italië en Cremona)

2 overwinningen:
flag-be Arne Baers (Täby Park, Stockholm)
flag-it Federico Ceolin (Brugherio en San Colombano Certenoli)
flag-us Andrew Dillman (2x Kings)
flag-be Ward Huybs (Dohnany en Topolcianky)

flag-gb Tom Pidcock (Kortrijk en Boom)
flag-ch Loris Rouiller (Bulle, Dijon)
flag-cz Simon Vanicek (Podbrezova en Kolin)
flag-us Kerry Werner (2x Hendersonville)
flag-be Anton Ferdinande (Jicin en Igorre)
flag-us Curtis White (NK Amerika)
flag-it Davide Toneatti (Firenze en San Francesco Al Campo)
flag-gb Thomas Mein (South Shields en Gravesand)
flag-fr Clément Venturini (Boulzicourt Ardennes en NK Frankrijk)
flag-gb Cameron Mason (Falkirk en NK Verenigd Koninkrijk)

1 overwinning:
flag-ee Frank Aaron Ragilo (NK Estland)
flag-cl Patricio Campbell Vilches (NK Chili)
flag-au Tom Chapman (NK Australië)
flag-ca Tyler Clark (NK Canada)
flag-us Scott Funston (Indianapolis)
flag-cz Matyas Fiala (Slany)
flag-be Clément Horny (Troyes)
flag-sk Martin Haring (NK Slowakije)
flag-be Quinten Hermans (Ardooie)
flag-es Mario Junquera San Millan (Les Franqueses)
flag-lt Venantas Lasinis (NK Litouwen)
flag-be Yorben Lauryssen (Schneisingen)
flag-be Lander Loockx (Fayetteville)
flag-nl Gosse van der Meer (Timisoara)
flag-be Witse Meeussen (Moorways)
flag-nl Pim Ronhaar (Kleeberg)
flag-cz Jakub Riman (Hittnau)
flag-se David Risberg (NK Zweden)
flag-ca Evan Russell (Langford)
flag-cz Zdenek Stybar (Dohnany)
flag-us Caleb Swartz (Indianapolis)
flag-be Diether Sweeck (Brumath)

flag-cz Adam Toupalik (Veseli nad Luznici)
flag-no Mats Tubaas Glende (NK Noorwegen)
flag-nz Jacob Turner (NK Nieuw-Zeeland)
flag-be Niels Vandeputte (Bensheim)
flag-be Emiel Verstrynge (Bad Salzdetfurth)
flag-it Gioele Bertolini (Fae’ Di Oderzo)
flag-gb Corran Kendrick-Anderson (Broughton Hall)
flag-fr Valentin Guillaud (Landemont)
flag-es Gonzalo Inguanzo Macho (Valencia)
flag-gb Joseph Blackmore (Clanfield)
flag-ch Timon Rüegg (NK Zwitserland)
flag-at Daniel Federspiel (NK Oostenrijk)
flag-hr Viktor Potocki (NK Kroatië)
flag-dk Sebastian Carstensen Fini (NK Denemarken)
flag-de Sascha Weber (NK Duitsland)
flag-hu Marton Dina (NK Hongarije)
flag-ie Dean Harvey (NK Ierland)
flag-lu Raphael Kockelmann (NK Luxemburg)
flag-pt Roberto Ferreira (NK Portugal)
flag-be Tim Merlier (Zonnebeke)


Vrouwen

Zegestand per 30 januari 2023

13 overwinningen: 
flag-nl Fem van Empel (Kruibeke, Beringen, Waterloo, Fayetteville, Tábor, Maasmechelen, Oudenaarde, EK, Antwerpen, Dublin, Baal, Benidorm en Hamme)

9 overwinningen:
flag-es Lucia Gonzalez Blanco (Gijon, Pontevedra, Sanxenxo, Llodio, Tarancón, Igorre, Xativa, Valencia en NK Spanje)

8 overwinningen:
flag-nl Puck Pieterse (Oisterwijk, Overijse, Hulst, Val di Sole, Diegem, Herentals, NK Nederland en Besançon)

7 overwinningen:
flag-fr Caroline Mani (2x Roanoke, 2x Kings, 2x Falmouth en Hendersonville)
flag-nl Puck Pieterse (Oisterwijk, Overijse, Hulst, Val di Sole, Diegem, Herentals en NK Nederland)
flag-cz Kristyna Zemanova (2x Dohnany, Veseli nad Luznici, Slany, Samaron 2, Trnava en NK Tsjechië)

6 overwinningen:
flag-nl Puck Pieterse (Oisterwijk, Overijse, Hulst, Val di Sole, Diegem en Herentals)
flag-nl Shirin van Anrooij (Beekse Bergen, Mol, Gavere, Loenhout, Koksijde en Zonhoven)
flag-it Silvia Persico (San Colombano Certenoli, Vittorio Veneto, Fae’ Di Oderzo, Jesolo, Meilen en NK Italië)
flag-hu Blanka Kata Vas (Hole Vrchy, Hlinsko, Jicin, Ardooie, Woerden en NK Hongarije)

4 overwinningen:
flag-fr Anais Morichon (Auxerre, 2x Camors en Troyes)
flag-nl Annemarie Worst (2x Rochester en 2x Baltimore)
flag-it Sara Casasola (Brugherio, Bulle, Firenze en Hittnau)
flag-us Clara Honsinger (Waterloo TC, 2x Nommay en NK Amerika)
flag-nl Ceylin Del Carmen Alvarado (Niel, Merksplas, Heusden-Zoler en Gullegem)
flag-jp Sae Ogawa (Nobeyama, 2x Utsunomiya en NK Japan)

3 overwinningen:
flag-gb Anna Kay (Moorways, Clonmel en South Shields)
flag-be Laura Verdonschot (Marin, Lago de As Pontes en Ribadumia)
flag-nl Aniek van Alphen (Bad Salzdetfurth, Boom en Essen)
flag-gb Millie Couzens (Falkirk, Andover en Gravesend)
flag-fr Hélene Clauzel (Illnau, Mettmenstetten en NK Frankrijk)
flag-lu Marie Schreiber (Lützelbach, Bensheim en NK Luxemburg)
flag-it Rebecca Garibaldi (Schneisingen, San Francesco Al Campo en Cremona)

2 overwinningen:
flag-fr Line Burquier (Steinmaur en Gernelle)
flag-nl Inge van der Heijden (Mechelen en Fayetteville)
flag-us Raylyn Nuss (PAK en Northampton)
flag-be Suzanne Verhoeven (Keila en Täby Park)
flag-fr Solenne Billouin (Dijon en Landemont)
flag-nl Manon Bakker (Karrantza en Pétange)
flag-gb Ella Maclean-Howell (Broughton Hall en Clanfield)
flag-nl Denise Betsema (Ruddervoorde en Zonnebeke)

1 overwinning:
flag-us Hannah Anderson (Indianapolis)
flag-nl Leonie Bentveld (Brumath)
flag-nl Lucinda Brand (Meulebeke)
flag-es Sara Cueto Vega (Les Franqueses)
flag-sk Viktoria Chladonova (NK Slowakije)
flag-cz Vanda Dlaskova (Bad Salzdetfurth)
flag-cl Evelyn Denisse Munoz Jaramillo (NK Chili)
flag-fr Lauriane Duraffourg (Troyes)
flag-us Sunny Gilbert (Indianapolis)
flag-nl Femke Gort (Stockholm)
flag-fr Amandine Fouquenet (Boulzicourt Ardennes)
flag-ca Ava Holmgren (NK Canada)
flag-ca Isabella Holmgren (Langford)
flag-nz Amy Hollamby (NK Nieuw-Zeeland)
flag-se Tilda Hylen (NK Zweden)
flag-be Audrey de Keersmaeker (Timisoara)
flag-us Austin Killips (Northampton)
flag-pl Zuzanna Krzystala (Gościęcin)
flag-gb Annie Last (Paignton)
flag-au Rebecca Locke (NK Australië)
flag-ee Mari-Lies Mottus (NK Estland)
flag-ch Jolanda Neff (Hendersonville)
flag-lt Inga Paplauske (NK Litouwen)
flag-ca Maghalie Rochette (La Grandville)
flag-es Sofia Rodriguez Revert (Alcobendas)
flag-no Elisabeth Sveum (NK Noorwegen)
flag-nl Marianne Vos (Kortrijk)
flag-jp Eri Yonamine (Kusatsu)
flag-be Sanne Cant (NK België)
flag-de Judith Krahl (NK Duitsland)
flag-ch Alessandra Keller (NK Zwitserland)
flag-gb Zoe Backstedt (NK Verenigd Koninkrijk)
flag-at Nadja Heigl (NK Oostenrijk)
flag-dk Caroline Bohé (NK Denemarken)
flag-ie Maria Larkin (NK Ierland)
flag-pt Ana Mafalda Sá Santos (NK Portugal)
flag-pl Dominika Wlodarczyk (NK Polen)
flag-be Marion Norbert Riberolle (Otegem)

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

Populair

Headlines

Materiaalzone