Cofidis meldt twee opgaves in Romandië door positieve coronatests
Cofidis moet de Ronde van Romandië voortzetten zonder Ion Izagirre en Anthony Perez. De Spanjaard en de Fransman zijn positief getest op het coronavirus en zullen daardoor niet van start gaan in de individuele tijdrit.
Izagirre en Perez zijn niet de eersten die positief getest zijn op het coronavirus deze week. Alexey Lutsenko stapte al na een dag uit de Ronde van Romandië, terwijl Henri Vandenabeele (Team DSM) de Giro d’Italia moet missen vanwege een positieve uitslag. De Giro-deelname van Giulio Ciccone hangt dan weer aan een zijden draadje door de ziekte.
Cofidis laat weten dat de andere leden van de Cofidis-ploeg negatief getest zijn en dus van start kunnen gaan.
[cf_dropouts edition=”441″]
Suite à un test positif au Covid, Ion Izagirre et Anthony Perez ne prendront pas le départ de la 3e étape du @TourDeRomandie.
Tous les autres membres de l'équipe, testés négatifs, poursuivent la course.
Bon rétablissement les gars 💪#TDR2023 📷 @GettySport pic.twitter.com/4e593S8IgA
— Team Cofidis (@TeamCOFIDIS) April 28, 2023
Om te reageren moet je ingelogd zijn.