Overzicht: Wielertransfers 2020

dinsdag 19 november 2019 om 10:00
Overzicht: Wielertransfers 2020

foto: Cor Vos

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.


UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:

flag-it Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)
flag-gb Harry Tanfield (Katusha-Alpecin)
flag-fr Clément Champoussin (Chambéry CF) – per 1 augustus 2020

UIT:

flag-fr Samuel Dumoulin (stopt)
flag-de Nico Denz (Team Sunweb)
flag-fr Hubert Dupont (stopt)


flag-kz Astana
IN:

flag-it Davide Martinelli (Deceuninck-Quick Step)
flag-co Harold Tejada (Team Medellin)
flag-ru Alexander Vlasov (Gazprom-RusVelo)
flag-es Alex Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Fabio Felline (Trek-Segafredo)
flag-es Óscar Rodriguez (Euskadi-Murias)
flag-kz Vadim Pronskiy (Vino Astana Motors)

UIT:

flag-es Pello Bilbao (Bahrain Merida)
flag-it Dario Cataldo (Movistar)
flag-it Davide Villella (Movistar)
flag-kz Andrey Zeits (Mitchelton-Scott)
flag-it Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-dk Magnus Cort (EF Education First)
flag-cz Jan Hirt (CCC)


flag-bh Bahrain Merida
IN:

flag-es Pello Bilbao (Astana)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-nl Wout Poels (Team Ineos)
flag-nl Kevin Inkelaar (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Scott Davies (Dimension Data)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-at Marco Haller (Katusha-Alpecin)
flag-it Eros Capecchi (Deceuninck-Quick-Step)
flag-gb Mark Cavendish (Dimension Data)
flag-co Santiago Buitrago Sanchez (Team Cinelli)
flag-gb Fred Wright

UIT:

flag-it Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Antonio Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Andrea Garosio (nog niet bekend)
flag-it Domenico Pozzovivo (nog niet bekend)
flag-au Rohan Dennis (ontslagen)
flag-it Valerio Agnoli (nog niet bekend)
flag-si Kristijan Koren (nog niet bekend)
flag-cn Meiyin Wang (nog niet bekend)


flag-de BORA-hansgrohe
IN:

flag-de Lennard Kämna (Team Sunweb)
flag-nl Ide Schelling (SEG Racing Academy)
flag-it Matteo Fabbro (Katusha Alpecin)
flag-ee Martin Laas (Illuminate)
flag-at Patrick Gamper (Tirol-KTM)

UIT:

flag-gb Peter Kennaugh (voorlopig gestopt)
flag-it Davide Formolo (UAE Emirates)
flag-de Christophe Pfingsten (Jumbo-Visma)
flag-ie Sam Bennett (nog niet bekend)
flag-cz Leopold König (nog niet bekend)
flag-nz Shane Archbold (nog niet bekend)


flag-pl CCC
IN:

flag-it Matteo Trentin (Mitchelton-Scott)
flag-de Georg Zimmermann (Tirol KTM)
flag-ru Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
flag-it Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-pl Michał Paluta (CCC Development Team)
flag-ru Pavel Kochetkov (Katusha-Alpecin)
flag-pl Kamil Małecki (CCC Development Team)

UIT:

flag-nl Laurens ten Dam (stopt)
flag-pl Lukasz Owsian (Arkéa-Samsic)
flag-at Riccardo Zoidl (Felbermayr-Simplon Wels)
flag-pt Amaro Antunes (W52-FC Porto)


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:

flag-pt João Almeida (Hagens Berman Axeon)
flag-it Andrea Bagioli (Colpack)
flag-it Davide Ballerini (Astana)
flag-it Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Stijn Steels (Roompot-Charles)
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-be Mauri Vansevenant (neo-prof) – vanaf 1 juli 2020
flag-de Jannik Steimle (Team Vorarlberg)
flag-us Ian Garrison (Deceuninck-Quick-Step)

UIT:

flag-ar Maximiliano Richeze (UAE Emirates)
flag-it Elia Viviani (Cofidis)
flag-it Fabio Sabatini (Cofidis)
flag-be Philippe Gilbert (Lotto Soudal)
flag-it Davide Martinelli (Astana)
flag-es Enric Mas (Movistar)
flag-cz Petr Vakoč (Corendon-Circus)
flag-it Eros Capecchi (Bahrain Merida)


flag-us EF Education First
IN:

flag-de Jonas Rutsch (Lotto-Kern Haus)
flag-mx Luis Ricardo Villalobos (Aevolo)
flag-dk Magnus Cort (Astana)
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy) – vanaf 1 augustus 2020
flag-us Neilson Powless (Jumbo-Visma)
flag-no Kristoffer Halvorsen (Team Ineos)
flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
flag-pt Ruben Guerreiro (Katusha-Alpecin)

UIT:

flag-dk Matti Breschel (stopt)
flag-us Joe Dombrowski (UAE Emirates)
flag-us Nathan Brown (Rally UHC Cycling)
flag-gb Daniel McLay (Arkéa-Samsic)
flag-us Taylor Phinney (stopt)
flag-it Sacha Modolo (Corendon-Circus)


flag-fr Groupama-FDJ
IN:

flag-ch Fabian Lienhard (IAM-Excelsior)
flag-fr Alexys Brunel (Conti Groupama-FDJ)
flag-fr Simon Guglielmi (Conti Groupama-FDJ)

UIT:

flag-fr Benoît Vaugrenard (stopt)
flag-ch Steve Morabito (stopt)
flag-at Georg Preidler (ontslag ingediend na dopingbekentenis)
flag-no Daniel Hoelgaard (Uno-X)


flag-il Israel Cycling Academy (neemt Katusha-Alpecin over)
IN:

flag-fr Hugo Hofstetter (Cofidis)
flag-ie Dan Martin (UAE Emirates)
flag-ca James Piccoli (Elevate-KHS)
flag-ch Patrick Schelling (Vorarlberg Santic)
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor)
flag-ee Norman Vahtra (Cycling Tartu)
flag-au Rory Sutherland (UAE Emirates)
flag-be Jenthe Biermans (Katusha-Alpecin)
flag-de André Greipel (Arkéa-Samsic)
flag-dk Mads Würtz Schmidt (Katusha-Alpecin)
flag-de Rick Zabel (Katusha-Alpecin)
flag-es Daniel Navarro (Katusha-Alpecin)

UIT:

flag-no Sondre Holst Enger (Riwal Readynez)
flag-es Rubén Plaza (stopt)
flag-it Riccardo Minali (n.n.b)
flag-au Zakkari Dempster (stopt)
flag-no August Jensen (Riwal Readynez)
flag-au Hamish Schreurs (n.n.b.)
flag-it Kristian Sbaragli (n.n.b.)


flag-nl Jumbo-Visma
IN:

flag-no Tobias Foss (Uno-X)
flag-au Chris Harper (BridgeLane)
flag-nl Tom Dumoulin (Team Sunweb)
flag-de Christophe Pfingsten (BORA-hansgrohe)

UIT:

flag-nl Daan Olivier (stopt)
flag-nl Danny van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-us Neilson Powless (EF Education First)
flag-be Floris De Tier (Corendon-Circus)


flag-ch Katusha-Alpecin (stopt)

UIT:

flag-be Jenthe Biermans (Israel Cycling Academy)
flag-be Steff Cras (Lotto Soudal)
flag-be Jens Debusschere (B&B Hotels-Vital Concept)
flag-it Matteo Fabbro (BORA-hansgrohe)
flag-pt José Gonçalves (Delko Marseille Provence)
flag-pt Ruben Guerreiro (EF Education First)
flag-au Nathan Haas (Cofidis)
flag-at Marco Haller (Bahrain Merida)
flag-de Marcel Kittel (stopt)
flag-ru Pavel Kochetkov (CCC)
flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Gazprom-RusVelo)
flag-za Willie Smit (Burgos-BH)
flag-si Simon Špilak (stopt)
flag-ru Dmitry Strakhov (Gazprom-RusVelo)
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC)
flag-it Enrico Battaglin (n.n.b.)
flag-us Ian Boswell (n.n.b.)
flag-gb Alex Dowsett (n.n.b.)
flag-ch Reto Hollenstein (n.n.b.)
flag-es Daniel Navarro (n.n.b.)
flag-de Nils Politt (n.n.b.)
flag-gb Harry Tanfield (AG2R La Mondiale)
flag-dk Mads Würtz Schmidt (Israel Cycling Academy)
flag-de Rick Zabel (Israel Cycling Academy)


flag-be Lotto Soudal
IN:

flag-de John Degenkolb (Trek-Segafredo)
flag-gb Jon Dibben (Madison Genesis)
flag-be Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Kobe Goossens (Lotto Soudal U23)
flag-it Stefano Oldani (Kometa)
flag-be Steff Cras (Katusha-Alpecin)
flag-gb Matthew Holmes (Madison Genesis)

UIT:

flag-be Tiesj Benoot (Team Sunweb)
flag-be Lawrence Naesen (AG2R La Mondiale)
flag-be Victor Campenaerts (NTT)
flag-be Maxime Monfort (stopt)
flag-be Jens Keukeleire (EF Education First)
flag-be Enzo Wouters (Tarteletto-Isorex)
flag-be Jelle Vanendert (Wallonie-Bruxelles)


flag-au Mitchelton-Scott
IN:

flag-hu Barnabás Peák (SEG Racing Academy)
flag-au Kaden Groves (SEG Racing Academy)
flag-kz Andrey Zeits (Astana)
flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka)

UIT:

flag-au Mathew Hayman (stopt)
flag-it Matteo Trentin (CCC)


flag-es Movistar
IN:

flag-gb Gabriel Cullaigh (Wiggins)
flag-es Inigo Elosegui (Lizarte)
flag-es Enric Mas (Deceuninck Quick-Step)
flag-co Einer Rubio (Vejus-TMF-Cicli Magnum)
flag-it Dario Cataldo (Astana)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-ch Johan Jacobs (Lotto Soudal U23)
flag-co Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu)
flag-us Matteo Jorgenson (Chambéry CF)
flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-Net)
flag-es Sergio Samitier (Euskadi-Murias)

UIT:

flag-co Nairo Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-co Winner Anacona (Arkéa-Samsic)
flag-es Jaime Roson (contract ontbonden na dopingschorsing)
flag-es Mikel Landa (Bahrain Merida)
flag-de Jasha Sütterlin (Team Sunweb)
flag-ec Richard Carapaz (Team Ineos)
flag-es Carlos Barbero (NTT)
flag-es Jaime Castrillo (Kern Pharma)
flag-es Rafael Valls (Bahrain Merida)


flag-gb Team Ineos
IN:

flag-ec Richard Carapaz (Movistar)

UIT:

flag-it Diego Rosa (Arkéa-Samsic)
flag-fr Kenny Elissonde (Trek-Segafredo)
flag-no Kristoffer Halvorsen (EF Education First)
flag-nl Wout Poels (Bahrain Merida)
flag-es David De la Cruz (UAE Emirates)


flag-za NTT (nieuwe naam Dimension Data)
IN:

flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
flag-it Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka)
flag-it Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka)
flag-es Carlos Barbero (Movistar)
flag-at Michael Gogl (Trek-Segafredo)
flag-de Max Walscheid (Sunweb)
flag-dk Andreas Stokbro (Riwal Readynez)
flag-au Benjamin Dyball (Team Sapura)
flag-au Dylan Sunderland (Team BridgeLane)
flag-jp Shotaro Iribe (Team NTT)

UIT:

flag-au Mark Renshaw (stopt)
flag-dk Lars Bak (stopt)
flag-za Jacques Janse van Rensburg (stopt)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-gb Scott Davies (Bahrain Merida)
flag-be Julien Vermote (Cofidis)
flag-gb Mark Cavendish (Bahrain Merida)
flag-gb Stephen Cummings (n.n.b.)
flag-at Bernhard Eisel (n.n.b.)
flag-za Jaco Venter (n.n.b.)


flag-de Team Sunweb
IN:

flag-it Alberto Dainese (SEG Racing Academy)
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – per 1 juli 2020 
flag-gb Mark Donovan (Wiggins Le Col)
flag-de Jasha Sütterlin (Movistar)
flag-de Nico Denz (AG2R La Mondiale)
flag-be Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
flag-nl Nils Eekhoff (Development Team Sunweb)
flag-at Felix Gall (Development Team Sunweb)
flag-de Martin Salmon (Development Team Sunweb)
flag-be Ilan Van Wilder (Lotto Soudal U23)

UIT:

flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)
flag-de Lennard Kämna (BORA-hansgrohe)
flag-de Max Walscheid (NTT)
flag-be Louis Vervaeke (Corendon-Circus)
flag-nl Roy Curvers (stopt)
flag-de Johannes Fröhlinger (stopt)


flag-us Trek-Segafredo
IN:

flag-es Juan Pedro Lopez (Kometa)
flag-it Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
flag-it Antonio Nibali (Bahrain Merida)
flag-dk Alexander Kamp (Riwal Readynez)
flag-lv Emils Liepins (Wallonie Bruxelles)
flag-lu Michel Ries (Kometa)
flag-gb Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi)
flag-fr Kenny Elissonde (Team Ineos)
flag-us Quinn Simmons (Lux Cycling)

UIT:

flag-de John Degenkolb (Lotto Soudal)
flag-es Markel Irizar (stopt)
flag-co Jarlinson Pantano (gestopt na dopingschorsing)
flag-at Michael Gogl (NTT)
flag-it Fabio Felline (Astana)
flag-us Peter Stetina (stopt met wegwielrennen)
flag-jp Fumiyuki Beppu (Delko Marseille Provence)


flag-ae UAE Emirates
IN:

flag-ar Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step)
flag-co Andres Camilo Ardila (EPM Scott)
flag-it Alessandro Covi (Team Colpack)
flag-us Brandon McNulty (Rally UHC)
flag-dk Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-us Joe Dombrowski (EF Education First)
flag-es David De la Cruz (Team Ineos)

UIT:

flag-it Simone Consonni (Cofidis)
flag-it Simone Petilli (Wanty-Gobert)
flag-ie Dan Martin (Israel Cycling Academy)
flag-it Roberto Ferrari (stopt)
flag-au Rory Sutherland (n.n.b)
flag-it Manuele Mori (stopt)
flag-hr Kristijan Đurasek (n.n.b.)


Alles weten over de transfermarkt in het wielrennen?
Luister onze WielerFlits Podcast


UCI ProTeams

flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:

flag-ch Simon Pellaud (IAM Excelsior)
flag-it Simone Ravanelli (Biesse Carrera)
flag-it Nicola Venchiarutti (Friuli)
flag-ec Jefferson Alexander Cepeda (Movistar Ecuador)
flag-co Jhonatan Restrepo (Manzana Postobon)
flag-it Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Davide Gabburo (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-it Mattia Bais (Friuli)

flag-it Filippo Conca (Biesse Carrera) – vanaf 2021
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Carrera) – vanaf 2021

UIT:

flag-it Andrea Vendrame (AG2R La Mondiale)
flag-it Mattia Cattaneo (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fausto Masnada (CCC)
flag-it Matteo Pelucchi (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Benfatto (Bardiani-CSF)
flag-it Matteo Montaguti (stopt)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN:

flag-co Nairo Quintana (Movistar)
flag-co Dayer Quintana (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-fr Nacer Bouhanni (Cofidis)
flag-it Diego Rosa (Team Ineos)
flag-co Winner Anacona (Movistar)
flag-be Benjamin Declercq (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Christophe Noppe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Donavan Grondin (Vendée U)
flag-fr Matis Louvel (VC Rouen 76)
flag-fr Thomas Boudat (Total Direct Energie)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First)
flag-pl Lukasz Owsian (CCC)

UIT:

flag-fr Amaël Moinard (stopt)
flag-de Robert Wagner (stopt)
flag-fr Maxime Daniel (stopt)
flag-fr Brice Feillu (stopt)
flag-de André Greipel (Israel Cycling Academy)
flag-fr Jérémy Maison (stopt)


flag-it Bardiani-CSF-Faizanè
IN:

flag-it Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Alessandro Monaco (Casillo Maserati)
flag-it Filippo Zaccanti (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-it Filippo Fiorelli (Gragnano SC-Natali-Olmo)
flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Iuri Filosi (Delko Marseille Provence)
flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol-KTM)
flag-it Marco Benfatto (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Fabio Mazzucco (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)
flag-it Filippo Zana (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)

UIT:

flag-it Enrico Barbin (n.n.b.)
flag-it Michael Bresciani (n.n.b)
flag-it Andrea Guardini (Giotti Victoria-Palomar)
flag-it Marco Maronese (n.n.b)
flag-it Lorenzo Rota (n.n.b.)
flag-it Paolo Simion (n.n.b.)
flag-it Luca Wackermann (n.n.b.)


flag-es Burgos-BH
IN:

flag-es Ángel Fuentes (Gomur-Cantabria Infinita)
flag-es Carlos Canal (junioren)
flag-za Willie Smit (Katusha-Alpecin)
flag-nl Alex Molenaar (Monkey Town-à Bloc)

UIT:

flag-pt Nuno Bico (stopt)


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:

flag-ve Orluis Aular (Matrix Powertag)
flag-co Alejandro Osorio (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-es Héctor Sáez (Euskadi-Murias)
flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-opleidingsploeg)
flag-es Sergio Martín (Caja Rural-opleidingsploeg) 
flag-co Juan Fernando Calle (Caja Rural-opleidingsploeg)
flag-co Jhojan García (Medellín)
flag-es Aritz Bagües (Euskadi-Murias)
flag-es Carmelo Urbano (Caja Rural-opleidingsploeg)

UIT:

flag-es Alex Aranburu (Astana)
flag-es Antonio Molina (stopt)
flag-ru Sergei Chernetckii (Gazprom-RusVelo)
flag-es Sergio Pardilla (stopt)
flag-pl Alan Banaszek (n.n.b.)
flag-co Nelson Soto (Colombia Tierra de Atletas-GW Bicicletas)
flag-pt Domingos Gonçalves (n.n.b.)
flag-uy Mauricio Moreira (n.n.b.)
flag-es Sebastián Mora (n.n.b.)


flag-fr Cofidis
IN:

flag-it Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Guillaume Martin (Wanty-Gobert)
flag-it Simone Consonni (UAE Emirates)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD)
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais)
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)
flag-be Piet Allegaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Julien Vermote (Dimension Data)

UIT:

flag-fr Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic)
flag-fr Hugo Hofstetter (Israel Cycling Academy)
flag-fr Julien Simon (Total Direct Energie)
flag-be Bert Van Lerberghe (Deceuninck-Quick Step)
flag-be Zico Waeytens (stopt)
flag-fr Geoffrey Soupe (Total Direct Energie)


flag-be Corendon-Circus
IN:

flag-fr Antoine Benoist (Chazal Canyon)
flag-gb Ben Tulett (IKO Beobank)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Charles)
flag-be Senne Leysen (Roompot-Charles)
flag-be Floris De Tier (Jumbo-Visma)
flag-cz Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Louis Vervaeke (Team Sunweb)
flag-it Sacha Modolo (EF Education First)

UIT:


flag-fr Delko-Marseille Provence
IN:

flag-rs Dušan Rajović (Adria Mobil)
flag-fr Pierre Barbier (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Justin Jules (Wallonie-Bruxelles)
flag-er Mulu Hailemichael (Dimension Data for Qhubeka)
flag-er Biniyam Ghirmay 
flag-pt José Gonçalves (Katusha-Alpecin)
flag-jp Masahiro Ishigami (AVC Aix-en-Provence-Chazal)
flag-es José Manuel Diaz (Vorarlberg Santic)
flag-jp Atsushi Oka (Utsunomiya Blitzen)
flag-jp Hideto Nakane (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-jp Fumiyuki Beppu (Trek-Segafredo)

UIT:

flag-it Iuri Filosi (Bardiani-CSF)
flag-rw Joseph Areruya (La Pédale Pilotine)
flag-fr Jérémy Leveau (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)


flag-es Euskadi-Murias (stopt)

UIT:
flag-es Mikel Aristi (Fundación Euskadi)
flag-es Aritz Bagües (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Fernando Barceló (Cofidis)
flag-es Ander Barrenetxea (n.n.b)
flag-fr Cyril Barthe (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-es Urko Berrade (Kern Pharma)
flag-es Mikel Bizkarra (Fundación Euskadi)
flag-es Garikoitz Bravo (Fundación Euskadi)
flag-es Mario González (n.n.b)
flag-es Beñat Intxausti (n.n.b)
flag-es Julen Irizar (Fundación Euskadi)
flag-es Mikel Iturria (Fundación Euskadi)
flag-es Juan Antonio López-Cózar (n.n.b)
flag-es Sergio Rodríguez (n.n.b)
flag-es Óscar Rodriguez (Astana)
flag-es Héctor Sáez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Sergio Samitier (Movistar)
flag-es Enrique Sanz (Kern Pharma)
flag-es Gotzon Udondo (n.n.b)
flag-es José Daniel Viejo (n.n.b)


flag-es Fundación Euskadi 

IN:

flag-es Antonio Angulo (Efapel)
flag-es Mikel Aristi (Euskadi-Murias)
flag-es Iker Ballarin (Laboral Kutxa)
flag-es Mikel Bizkarra (Euskadi-Murias)
flag-es Joan Bou (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-es Garikoitz Bravo (Euskadi-Murias)
flag-es Julen Irizar (Euskadi-Murias)
flag-es Mikel Iturria (Euskadi-Murias)
flag-es Juan José Lobato (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

UIT: 


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:

flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
flag-it Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-kz Anton Kuzmin (Astana City)
flag-it Simone Velasco (Neri Sottoli-Selle Italia)
flag-it Cristian Scaroni (Groupama-FDJ U23)
flag-it Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Imerio Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-ru Sergei Chernetckii (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-ru Dmitry Strakhov (Katusha-Alpecin)

UIT:

flag-ru Aleksander Vlasov (Astana)
flag-ru Ildar Arslanov (stopt)


flag-us Hagens Berman Axeon
IN:

UIT:

flag-dk Mikkel Bjerg (UAE Emirates)
flag-nl Maikel Zijlaard (SEG Racing Academy)
flag-pt João Almeida (Deceuninck-Quick-Step)
flag-cz Karel Vacek (Colpack)
flag-us Ian Garrison (Deceuninck-Quick-Step)


flag-co Manzana Postobón (stopt)

UIT:

flag-co Jhonatan Restrepo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-co Juan José Amador (n.n.b)
flag-co Luis Carlos Chia (n.n.b)
flag-co Jhojan García (Medellin)
flag-co Bryan Gómez (n.n.b)
flag-co Daniel Jaramillo (n.n.b)
flag-co Omar Alberto Mendoza (n.n.b)
flag-co Diego Antonio Ochoa (EPM)
flag-co Juan Felipe Osorio (Kelly-InOutBuild-UD Oliveirense)
flag-co Wilmar Paredes (n.n.b)
flag-co Jordan Parra (n.n.b)
flag-co Carlos Quintero (n.n.b)
flag-co Aldemar Reyes (GW-Shimano)
flag-co Nicolas Saenz (Efapel)
flag-co Yecid Sierra (n.n.b)
flag-co Bernardo Suaza (n.n.b)


flag-it Neri Sottoli-Selle Italia-KTM
IN:

flag-rs Veljko Stojnic (UCI World Cycling Centre)
flag-it Mattia Bevilacqua (Team Franco Ballerini-Albion)
flag-it Alessandro Iacchi (Team Franco Ballerini-Albion)

UIT:

flag-co Dayer Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-it Simone Velasco (Gazprom-RusVelo)
flag-it Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-at Sebastian Schönberger (Vital Concept-B&B Hotels)


flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè (stopt)

UIT:

flag-it Moreno Moser (stopt)
flag-it Giovanni Lonardi (Bardiani-CSF)
flag-it Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Canola (Gazprom-Rusvelo)
flag-it Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Damiano Cima (Gazprom RusVelo)
flag-it Imerio Cima (Gazprom RusVelo)
flag-co Alejandro Osorio (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-jp Hideto Nakane (Delko Marseille Provence)
flag-co Ruben Dario Acosta (n.n.b)
flag-es Joan Bou (Fundación Euskadi)
flag-jp Sho Hatsuyama (n.n.b)
flag-jp Masakazu Ito (n.n.b)
flag-es Juan José Lobato (Fundación Euskadi)
flag-jp Hiroki Nishimura (n.n.b)
flag-it Ivan Santaromita (n.n.b)
flag-jp Hayato Yoshida (n.n.b)


flag-us Novo Nordisk
IN:

flag-nz Hamish Beadle (opleidingsploeg Novo Nordisk)
flag-nl Gerd de Keijzer (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT:
flag-it Fabio Calabria
flag-ar Emanuel Mini


flag-us Rally-UHC
IN:

flag-us Stephen Bassett (Wildlife Generation p/b Maxxis)
flag-ca Nickolas Zukowsky (Floyd’s Pro Cycling)
flag-us Nathan Brown (EF Education First)

UIT:

flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
flag-us Evan Huffman (stopt)
flag-ca Svein Tuft (stopt)


flag-dk Riwal Readynez
IN:

flag-no Kristian Aasvold (Coop)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-nl Martijn Budding (BEAT Cycling Club)
flag-nl Arvid de Kleijn (Metec-TKH
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Charles)
flag-dk Christoffer Lisson (BHS-Almeborg-Bornholm)
flag-nl Piotr Havik (BEAT Cycling Club)
flag-nl Elmar Reinders (Roompot-Charles)
flag-no August Jensen (Israel Cycling Academy)

UIT:

flag-dk Alexander Kamp (Trek-Segafredo)
flag-no Krister Hagen (stopt)
flag-dk Andreas Stokbro (NTT)
flag-dk Jonas Aaen (stopt)
flag-dk Troels Vinther (n.n.b.)


flag-nl Roompot-Charles (stopt)

UIT:

flag-be Stijn Steels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-nl Boy van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-nl Nick van der Lijke (Riwal-Readynez)
flag-nl Oscar Riesebeek (Corendon-Circus)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-nl Justin Timmermans (VolkerWessels-Merckx)
flag-nl Maurits Lammertink (Wanty-Gobert)
flag-nl Jan-Willem van Schip (BEAT Cycling Club)
flag-be Michael Van Staeyen (Tarteletto-Isorex)
flag-be Arjen Livyns (Wallonie-Bruxelles)
flag-nl Elmar Reinders (Riwal-Readynez)
flag-nl Jesper Asselman (Metec-TKH)
flag-nl Lars Boom (n.n.b)
flag-be Sean De Bie (Wallonie-Bruxelles)
flag-be Matthias De Witte (n.n.b)
flag-nl Huub Duijn (stopt)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (n.n.b)
flag-nl Pieter Weening (n.n.b)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:

flag-be Fabio Van den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke)
flag-be Sander De Pestel (Lotto Soudal U23)
flag-be Cédric Beullens
flag-be Julian Mertens
flag-be Gilles De Wilde

UIT:

flag-be Dries Van Gestel (Total Direct Energie)
flag-be Preben Van Hecke (stopt)
flag-be Benjamin Declercq (Arkéa-Samsic)
flag-be Christophe Noppe (Arkéa-Samsic)
flag-be Moreno De Pauw (stopt)
flag-be Piet Allegaert (Cofidis)


flag-fr Total Direct Energie
IN: 

flag-fr Julien Simon (Cofidis)
flag-be Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-fr Marlon Gaillard (Vendée U)
flag-fr Jérémy Cabot (Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Valentin Ferron (Vendée U)
flag-fr Florian Maitre
flag-fr Geoffrey Soupe (Cofidis)
flag-it Leonardo Bonifazio (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)

UIT:

flag-fr Perrig Quemeneur (stopt)
flag-fr Yohann Gène (stopt)
flag-fr Thomas Boudat (Arkéa-Samsic)
flag-fr Angelo Tulik (stopt)
flag-fr Alexandre Pichot (stopt)
flag-fr Bryan Nauleau (stopt)
flag-fr Axel Journiaux (stopt)


flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:

flag-be Frederik Backaert (Wanty-Gobert)
flag-fr Cyril Barthe (Euskadi-Murias)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)
flag-it Luca Mozzato (Dimension Data for Qhubeka)
flag-be Jens Debusschere (Katusha-Alpecin)
flag-at Sebastian Schönberger (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)

UIT:

flag-ch Patrick Müller (stopt)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Total Direct Energie)
flag-fr Yoann Bagot (stopt)
flag-fr Marc Fournier (stopt)


flag-no Uno-X
IN:

flag-dk Julius Johansen (ColoQuick)
flag-dk Niklas Larsen (ColoQuick)
flag-dk Jacob Hindsgaul Madsen (ColoQuick)
flag-dk Frederik Rodenberg (ColoQuick)
flag-dk Casper von Folsach (ColoQuick)
flag-no Daniel Hoelgaard (Groupama-FDJ)
flag-no Erlend Blikra (Team Coop)
flag-dk Morten Alexander Hulgaard (ColoQuick)
flag-no Syver Waersted

UIT:

flag-no Tobias Foss (Jumbo-Visma)


flag-pt W52-FC Porto
IN:

flag-pt Amaro Antunes (CCC)
flag-es Raúl Rico (Vito-Feirense-Pnb)

UIT:


flag-be Wallonie-Bruxelles
IN:

flag-be Boris Vallée (Wanty-Gobert)
flag-be Arjen Livyns (Roompot-Charles)
flag-be Jelle Vanendert (Lotto Soudal)
flag-be Jonas Castrique (Wallonie Bruxelles Development Team)
flag-lu Luc Wirtgen (Wallonie Bruxelles Development Team)
flag-be Sean De Bie (Roompot-Charles)

UIT:

flag-lv Emils Liepins (Trek-Segafredo)
flag-fr Justin Jules (Delko-Marseille Provence)
flag-be Kenny Dehaes (stopt)
flag-ch Lukas Spengler (stopt)


flag-be Wanty-Gobert
IN:

flag-fr Jérémy Bellicaud (CC Etupes)
flag-it Simone Petilli (UAE Emirates)
flag-nl Danny van Poppel (Jumbo-Visma)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)
flag-nl Maurits Lammertink (Roompot-Charles)
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes)
flag-be Quinten Hermans (Telenet Fidea Lions)
flag-nl Corné van Kessel (Telenet Fidea Lions)

UIT:

flag-nl Marco Minnaard (stopt)
flag-fr Guillaume Martin (Cofidis)
flag-be Boris Vallée (Wallonie-Bruxelles)
flag-be Frederik Backaert (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-be Bart De Clercq (stopt)
flag-be Jérôme Baugnies (Canyon dhb p/b Bloor Homes)


UCI Women Teams

flag-it Alé BTC Ljubljana
IN:
flag-es Mavi Garcia (Movistar)
flag-it Marta Bastianelli (Virtu)
flag-nl Maaike Boogaard (BTC City Ljubljana)
flag-si Urška Bravec (BTC City Ljubljana)
flag-si Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)
flag-ru Anastasiia Chursina (BTC City Ljubljana)
flag-it Tatiana Guderzo (BePink)
flag-th Jutatip Maneephan (Thailand Women’s Cycling Team)
flag-si Urša Pintar (BTC City Ljubljana)
flag-si Urška Žigart (BTC City Ljubljana)

UIT:

flag-it Soraya Paladin (CCC-Liv)
flag-rs Jelena Erić (Movistar Team Women)
flag-nl Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)
flag-au Chloe Hosking (Rally UHC)
flag-it Nadia Quagliotto (Casa Dorada)
flag-it Jessica Raimondi (n.n.b.)
flag-it Giorgia Bariani
flag-kr Na Ah-Reum
flag-co Diana Peñuela


flag-it Aromitalia Basso Bikes Vaiano

IN:
flag-it Nicole D’Agostin (Bizkaia Durango)
flag-it Elena Lucchinelli
flag-it Sofia Collinelli
flag-it Anastasia Carbonari

UIT:


flag-it Astana Women’s
IN:

UIT:


flag-it BePink
IN:

UIT:

flag-nl Nicole Steigenga (Doltcini-Van Eyck)
flag-it Tatiana Guderzo (Alé BTC Ljubljana)


flag-nl Biehler
IN:

flag-nl Maike van der Duin (SWABO U19 Team)
flag-nl Laura van Regenmortel (SWABO Elite Team)
flag-nl Inez Beijer (SWABO Elite Team)
flag-nl Senna Feron (Jos Feron Lady Force)

UIT:

flag-nl Natalie van Gogh (Chevalmeire)
flag-nl Teuntje Beekhuis (Lotto Soudal Ladies)


flag-dk Bigla
IN:
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)
flag-ch Marlen Reusser (World Cycling Centre)

UIT:
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-dk Julie Leth (WNT-Rotor)


flag-es Bizkaia Durango
IN:

flag-es Amaia Lartitegi (CAF Turnkey Engineering)
flag-es Irati Puigdefabregas
flag-it Alice Maria Arzuffi (Valcar Cylance)
flag-es Yurani Blanco (Sopela)
flag-es Paula Sanmartín (Eneicat)
flag-gb Elizabeth Holden (Drops)
flag-gb Amy Monkhouse (Storey Racing Team)

UIT:

flag-es Enara López (Casa Dorada)
flag-es Sandra Alonso (Casa Dorada)
flag-it Nicole D’Agostin (Aromitalia Basso Bikes Vaiano)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Casa Dorada)
flag-it Asja Paladin (Casa Dorada)
flag-es Isabel Martín (Massi-Tactic)


flag-nl Boels-Dolmans
IN:
flag-nl Lonneke Uneken (Hitec Products)

UIT:


flag-si BTC City Ljubljana (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:

flag-nl Maaike Boogaard (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Urška Bravec (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Eugenia Bujak (Alé BTC Ljubljana)
flag-ru Anastasiia Chursina (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Špela Kern (n.n.b.)
flag-si Anja Longyka (n.n.b.)
flag-se Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)
flag-si Urša Pintar (Alé BTC Ljubljana)
flag-hr Mia Radotic (n.n.b.)
flag-it Rossella Ratto (Chevalmeire)
flag-nl Monique van de Ree (n.n.b.)
flag-rs Maja Savić (n.n.b.)
flag-gb Hayley Simmonds (Ale-Cipollini)
flag-si Urška Žigart (Alé BTC Ljubljana)


flag-gb CAMS-Tifosi
IN:
flag-gb Rebecca Durrell
flag-gb Illi Gardner
flag-gb Jo Tindley
flag-gb Jenny Powell
flag-gb Katie Scott

UIT: n.v.t.


flag-de Canyon-SRAM
IN:

UIT:


flag-es Casa Dorada

IN: 

flag-pl Małgorzata Jasinska (Movistar Team Women)
flag-es Enara López (Bizkaia Durango)
flag-au Rachel Neylan (Virtu)
flag-fr Roxane Fournier (Movistar Team Women)
flag-es Sandra Alonso (Bizkaia Durango)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Bizkaia Durango)
flag-it Alessia Vigilia (Valcar Cylance)
flag-it Asja Paladin (Valcar Cylance)
flag-au Josie Talbot (Tibco-SVB)
flag-fr Margaux Vigie
flag-es Lydia Iglesias
flag-it Nadia Quagliotto (Alé-Cipollini)


flag-nl CCC-Liv
IN:

flag-it Soraya Paladin (Alé Cipollini)

UIT:


flag-fr Charente-Maritime
IN:
flag-fr Coralie Demay (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-fr Célia Le Mouel
flag-gb Alice Cobb (Tibco-SVB)
flag-be Sarah Ingelbrecht (Mexx-Watersley)
flag-fr Séverine Éraud (Doltcini-Van Eyck)

UIT:
flag-fr Anaïs Morichon
flag-fr Iris Sachet
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler
flag-fr Gladys Verhulst


flag-be Chevalmeire
IN:

flag-be Nathalie Bex (Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Demmy Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Kelly Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Lenny Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-nl Natalie van Gogh (Biehler)
flag-nl Demi de Jong (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Puck Moonen (Lotto Soudal Ladies)
flag-se Sara Mustonen (HealthMate-CycleLive)
flag-it Rossella Ratto (BTC City Ljubljana)
flag-be Febe Schokkaert (Wielerclub De Sprinters Malderen)
flag-be Kelly Van den Steen (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Thalita de Jong (Experza-Footlogix)


flag-hk China-Liv

IN:

UIT:


flag-be Team Ciclotel
IN:
flag-nl Kirstie van Haaften (HealthMate-CycleLive)
flag-at Kathrin Schweinberger (HealthMate-CycleLive)
flag-cy Antri Christoforou (Cogeas-Mettler)
flag-nl Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Valeriya Kononenko (Lviv Cycling Team Women)
flag-be Kim de Baat (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Olha Kulynych
flag-gb Hayley Simmonds (BTC City Ljubljana)
flag-ie Alice Sharpe (World Cycling Centre)
flag-pt Daniela Reis (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Sara Van de Vel (Leie Triathlon Team Deinze)
flag-be Stephanie Duprez


flag-ru Cogeas-Mettler-Look
IN:
flag-fr Victoire Barbe
flag-gb Annabel Fisher
flag-ru Iuliia Galimullina
flag-ru Aigul Gareeva
flag-de Katharina Hechler
flag-ru Daria Malkova
flag-ru Mariia Miliaeva
flag-ch Noemi Rüegg
flag-ru Alena Rytseva
flag-ch Elea Schneeberger

UIT:
flag-cy Antri Christoforou (Ciclotel)
flag-ru Anastasiia Pliaskina (Eneicat)


flag-al Conceria Zabri-Fanini
IN:

UIT:


flag-us DNA Pro Cycling
IN:
flag-us Heather Fischer
flag-de Hanna Muegge
flag-nz Michaela Drummond
flag-us Kimberly Lucie
flag-us Brenna Wrye-Simpson
flag-us Margot Clyne (Sho-Air TWENTY20)
flag-us Katie Clouse
flag-us Mia Kilburg-Manganello
flag-us Liza Rachetto (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Sarah Kaufmann
flag-nz Nicole Shields
flag-ca Maggie Coles-Lyster


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN:
flag-be Kaat Hannes
flag-at Christina Schweinberger (Health Mate-CycleLive)
flag-nl Marieke van Witzenburg (Jos Feron Lady Force)
flag-nl Minke Bakker (Jan van Arckel)
flag-nl Nicole Steigenga (BePink)
flag-be Dina Scavone
flag-hu Zsófia Szabó (Health Mate-CycleLive)
flag-nz Jenna Merrick

UIT:
flag-be Anisha Vekemans (stopt)
flag-be Jesse Vandenbulcke (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Bryony van Velzen (Team Ciclotel)
flag-be Kelly Druyts (Chevalmeire)
flag-be Lenny Druyts (Chevalmeire)
flag-be Demmy Druyts (Chevalmeire)
flag-be Kim de Baat (Team Ciclotel)
flag-fr Pascale Jeuland (stopt)
flag-fr Séverine Éraud (Charente-Maritime)
flag-pt Daniela Reis (Team Ciclotel)


flag-gb Drops
IN:
flag-no Emilie Moberg (Virtu)
flag-no Elise Marie Olsen (neoprof)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Ale-Cipollini)
flag-de Finja Smekal
flag-gb Elizabeth Bennett
flag-gb April Tacey

UIT:
flag-gb Lizzie Holden (n.n.b.)
flag-gb Abby-Mae Parkinson (Lotto Soudal Ladies)


flag-es Eneicat

IN:
flag-ru Anastasiia Pliaskina (Cogeas-Mettler)
flag-me María Paula Tobías
flag-es Maria Brizuela
flag-es Sofia Martinez
flag-es Eukene Larrarte
flag-es Paula Llacer Soler

UIT:
flag-es Paula Sanmartín (Bizkaia Durango)
flag-pt Sandra Santos (n.n.b.)
flag-es Saioa Gil (n.n.b.)
flag-es Andrea Fraile (n.n.b.)
flag-es Cristina Pujol (n.n.b.)
flag-dk Fie Østerby (n.n.b.)


flag-it Eurotarget-Bianchi-Vittoria
IN:

UIT:
flag-it Arianna Fidanza (Lotto Soudal Ladies)
flag-it Debora Silvestri (Top Girls Fassa Bortolo)


flag-fr FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
IN:

flag-au Brodie Chapman (Tibco-SVB)
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)

UIT:
flag-fr Greta Richioud (Hitec Products)
flag-fr Coralie Demay (Charente-Maritime)


flag-us Hagens Berman-Supermint (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-us Lily Williams (Rally UHC)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Rally UHC)
flag-us Liza Rachetto (DNA Pro Cycling)
flag-us Whitney Allison-Schultz (n.n.b.)
flag-us Jessica Cerra (n.n.b.)
flag-us Lindsay Goldman (n.n.b.)
flag-us Julie Kuliecza (n.n.b.)
flag-gb Harriet Owen (n.n.b.)
flag-us Starla Teddergreen (n.n.b.)
flag-us Aimee Vasse (n.n.b.)


flag-be Health Mate-CycleLive (stopt)
IN:

UIT:
flag-se Sara Mustonen (Chevalmeire) (per 1 april 2019)
flag-fr Chloë Turblin (per 6 maart 2019)
flag-il Esther Meisels (per 12 juni 2019)
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-at Kathrin Schweinberger (Ciclotel)
flag-br Flavia Oliveira (Memorial Santos)
flag-at Christina Schweinberger (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Lara Defour (Multum Accountants)
flag-be Fien Delbaere (Multum Accountants)
flag-de Laura Süßemilch (Multum Accountants)
flag-nl Kylie Waterreus (Multum Accountants)
flag-hu Veronika Anna Kormos
flag-nl Elodie Kuijper (n.n.b.)
flag-es Marga López (n.n.b.)
flag-co Laura Camila Lozano (n.n.b.)
flag-be Christina Perchtold (n.n.b.)
flag-be Lotte Rotman (n.n.b.)
flag-hu Zsófia Szabó (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Suzanne Verhoeven (n.n.b.)


flag-no Hitec Products-Birk Sport
IN:
flag-no Silje Mathisen (Halden Cycling Club)
flag-de Mieke Kröger (Virtu)
flag-fr Greta Richioud (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope)

UIT:
flag-nl Lonneke Uneken (Boels-Dolmans)
flag-nl Chanella Stougje (stopt)


flag-us Illuminate
IN:

UIT:


flag-ca InstaFund La Prima
IN:
flag-ca Ngaire Barraclough
flag-ca Isabella Bertold
flag-ca Esta Bovill
flag-ca Claire Cameron
flag-us Gillian Ellsay (Rally UHC)
flag-ca Elizabeth Gin
flag-ca Kristen Kit
flag-gb Rachel Langdon
flag-us Beth-Ann Orton (DNA Pro Cycling)
flag-ca Anna Talman
flag-ca Sonia Taylor
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler (Charente-Maritime)


flag-be Lotto Soudal Ladies
IN:

flag-be Jesse Vandenbulcke (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-dk Christina Siggaard (Virtu)
flag-it Arianna Fidanza (Eurotarget-Bianchi-Vittoria)
flag-nl Teuntje Beekhuis (Biehler)
flag-be Lone Meertens (Keukens Redant)
flag-gb Abby-Mae Parkinson (Drops)

UIT:

flag-be Kelly Van den Steen (Chevalmeire)
flag-be Puck Moonen (Chevalmeire)
flag-nl Demi de Jong (Chevalmeire)
flag-lu Chantal Hoffmann (stopt)


flag-ua Lviv Cycling Team
IN:

UIT:


flag-es Massi-Tactic
IN:
flag-ca Gabrielle Pilote-Fortin (WNT-Rotor)
flag-fr Chloë Turblin
flag-pl Karolina Perekitko
flag-ie Lauren Creamer
flag-py Agua Marina Espínola (World Cycling Centre)
flag-es Isabel Martín (Bizkaia-Durango)
flag-es Ariadna Trias (Sopela)
flag-es Mireia Trias (Sopela)
flag-es Nerea Nuño

UIT:
flag-es Elisabet Llabres
flag-es Cristina Aznar Torres
flag-es Sandra Moral
flag-es Sofia Barrriguete
flag-es Dolores Gómez
flag-es Elisabet Escursell


flag-br Memorial Santos
IN:
flag-nl Sharon Dommanschet (per 1 september)

UIT:


flag-by Minsk Cycling Club
IN:

UIT:


flag-au Mitchelton-Scott Women
IN:
flag-be Sofie De Vuyst (Parkhotel Valkenburg)
flag-gb Jessica Roberts
flag-nl Janneke Ensing (WNT-Rotor)

UIT:


flag-es Movistar Team Women
IN:

flag-it Barbara Guarischi (Virtu)
flag-rs Jelena Erić (Alé Cipollini)
flag-no Katrine Aalerud (Virtu)
flag-it Sofia Bertizzolo (Virtu)

UIT:

flag-pl Małgorzata Jasinska (Casa Dorada)
flag-fr Roxane Fournier (Casa Dorada)
flag-es Mavi Garcia (Alé Cipollini)
flag-es Lorena Llamas (stopt)


flag-be Multum Accountants
IN:
flag-be Amber Aernouts
flag-at Anna Badegruber
flag-be Lara Defour (HealthMate-CycleLive)
flag-be Fien Delbaere (HealthMate-CycleLive)
flag-au Alicia Evans
flag-nl Céline van Houtum
flag-se Hanna Johansson
flag-ch Désirée Ehrler (Mexx-Watersley)
flag-gb Josie Shepherd
flag-fi Eeva Sarlin
flag-nz Bronwyn MacGregor (Mexx-Watersley)
flag-be Kim van den Steen
flag-be Julie Stockman (Jos Feron Lady Force)
flag-de Laura Süßemilch (HealthMate-CycleLive)
flag-nl Kylie Waterreus (HealthMate-CycleLive)


flag-nl NXTG Racing
IN:
flag-nl Rozemarijn Ammerlaan (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Shari Bossuyt (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Cathalijne Hoolwerf (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Eva Jonkers (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Britt Knaven (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Charlotte Kool (Jan van Arckel)
flag-gb Emily Wadsworth
flag-se Julia Borgström
flag-gb Rhona Callander

UIT:
flag-be Nathalie Bex (Chevalmeire)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN:

flag-nl Amber van der Hulst (Jan van Arckel)
flag-nl Karlijn Swinkels (Alé Cipollini)
flag-nl Nancy van den Burg (Jose Feron Lady Force)
flag-de Romy Kasper (Ale-Cipollini)
flag-nl Anouska Koster (Virtu)

UIT:

flag-nl Roxane Knetemann (stopt)
flag-be Sofie De Vuyst (Mitchelton-Scott)
flag-nl Loes Adegeest (Jan Van Arckel)


flag-us Rally UHC Women
IN:
flag-us Lily Williams (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Hagens Berman-Supermint)
flag-au Chloe Hosking (Alé Cipollini)

UIT:
flag-ca Kirsti Lay (stopt)
flag-us Erica Allar
flag-us Gillian Ellsay
flag-ca Katherine Maine
flag-us Abigail Mickey
flag-us Summer Moak


flag-it Servetto – Piumate – Beltrami TSA
IN:
flag-cr Milagro Mena
flag-it Nicole Fede
flag-it Francesca Baroni

UIT:


flag-us Sho-Air TWENTY20
IN:

UIT:
flag-us Margot Clyne (DNA Pro Cycling)


flag-es Sopela
IN:

UIT:
flag-es Yurani Blanco (Sopela)
Ariadna Trias (Massi-Tactic)
Mireia Trias (Massi-Tactic)


flag-nl Team Sunweb vrouwen
IN:
flag-ca Alison Jackson (Tibco-SVB)
flag-se Wilma Olausson
flag-gb Anna Henderson (Tibco-SVB)

UIT:

flag-nl Lucinda Brand (Trek-Segafredo)


flag-mx Swapit-Agolico
IN:
flag-cr Jennifer Morales Milanes

UIT:


Teika-VIB DFM Renta Car
IN:
flag-tr Kubra Bektas
flag-es Sara Bonillo
flag-es Raquel Gisbert
flag-es Melisa Gomiz
flag-es Pilar Jiménez
flag-iq Zahrra Mousad
flag-ie Jenifer Neenan
flag-co Jennifer Tatiana
flag-ir Somayeh Yazdani


flag-us Tibco-SVB
IN:

UIT:
flag-ca Alison Jackson (Team Sunweb)
flag-gb Alice Cobb (Charente-Maritime)
flag-au Brodie Chapman (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-gb Anna Henderson (Sunweb)


flag-it Top Girls Fassa Bortolo
IN:
flag-it Gaia Masetti
flag-it Debora Silvestri (Eurotarget-Bianchi-Vittoria)

UIT:


flag-us Trek-Segafredo vrouwen
IN:

flag-nl Lucinda Brand (Team Sunweb)
flag-gb Elynor Bäckstedt

UIT: n.v.t.


flag-it Valcar Cylance
IN:

flag-tt Teniel Campbell (World Cycling Centre)

UIT:
flag-it Alessia Vigilia (Casa Dorada)
flag-it Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)
flag-it Maria Giulia Confalonieri (WNT-Rotor)


flag-dk Virtu (Stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-it Barbara Guarischi (Movistar Team Women)
flag-au Rachel Neylan (Casa Dorada)
flag-de Mieke Kröger (Hitec Products)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
flag-it Sofia Bertizzolo (Movistar Team Women)
flag-no Katrine Aalerud (Movistar Team Women)
flag-it Marta Bastianelli (Alé Cipollini)
flag-dk Christina Siggaard (Lotto Soudal Ladies)
flag-no Emilie Moberg (Drops)
flag-se Sara Penton (n.n.b.)
flag-dk Louise Norman Hansen (n.n.b.)
flag-dk Birgitte Krogsgaard (n.n.b.)
flag-pl Katarzyna Pawlowska (n.n.b.)


flag-ch World Cycling Centre
IN:

UIT:
flag-ie Alice Sharpe (Ciclotel)
flag-tt Teniel Campbell (World Cycling Centre)
flag-ch Marlen Reusser (Bigla)


flag-de WNT-ROTOR
IN:

flag-dk Julie Leth (WNT-Rotor)
flag-it Maria Giulia Confalonieri (Valcar Cylance)

UIT:
flag-nl Janneke Ensing (Mitchelton-Scott)
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)
flag-ca Gabrielle Pilote-Fortin (Massi-Tactic)


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.