Overzicht: Wielertransfers 2020

donderdag 22 augustus 2019 om 08:43
Overzicht: Wielertransfers 2020

foto: Cor Vos

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.


UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:

flag-fr Clément Champoussin (Chambéry CF) – per 1 augustus 2020 
flag-it Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)

flag-fi Jaakko Hänninen (l’EC Saint-Étienne Loire) – per 1 augustus 2019

flag-fr Anthony Jullien (Chambéry CF) – Stagiair
flag-us Matteo Jorgenson (Chambéry CF) – Stagiair

UIT:

flag-fr Samuel Dumoulin (stopt)
flag-de Nico Denz (Team Sunweb)


flag-kz Astana
IN:

flag-it Davide Martinelli (Deceuninck-Quick Step)
flag-co Harold Tejada (Team Medellin)

flag-kz Vadim Pronskiy – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021

UIT:

flag-es Pello Bilbao (Bahrain Merida)
flag-it Dario Cataldo (Movistar)
flag-it Davide Villella (Movistar)
flag-kz Andrey Zeits (Mitchelton-Scott)
flag-it Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step)


flag-bh Bahrain Merida
IN:

flag-es Pello Bilbao (Astana)
flag-es Mikel Landa (Movistar)

UIT:

flag-it Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Antonio Nibali (Trek-Segafredo)


flag-de BORA-hansgrohe
IN:

flag-nz Shane Archbold (EvoPro Racing) – per 11 april 2019
flag-de Lennard Kämna (Team Sunweb)

UIT:

flag-gb Peter Kennaugh (voorlopig gestopt)
flag-it Davide Formolo (UAE Emirates)


flag-pl CCC
IN:

flag-it Matteo Trentin (Mitchelton-Scott)
flag-de Georg Zimmermann (Tirol KTM) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-ru Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
flag-it Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)

flag-gb Fred Wright (110% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Laurens ten Dam (stopt)


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:

flag-be Stijn Steels (Roompot-Charles)
flag-it Andrea Bagioli (Colpack)
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-pt João Almeida (Hagens Berman Axeon)
flag-it Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Davide Ballerini (Astana)

flag-de Jannik Steimle (Team Vorarlberg) – Stagiair
flag-nz Samuel Gaze (Specialized Racing) – Stagiair

UIT:

flag-ar Maximiliano Richeze (UAE Emirates)
flag-it Elia Viviani (Cofidis)
flag-it Fabio Sabatini (Cofidis)
flag-be Philippe Gilbert (Lotto Soudal)
flag-it Davide Martinelli (Astana)
flag-es Enric Mas (Movistar)


flag-us EF Education First
IN:

flag-co Sergio Higuita (Fundación Euskadi) – per 12 mei 2019
flag-de Jonas Rutsch (Lotto-Kern Haus)
flag-mx Luis Ricardo Villalobos (Aevolo)

flag-gb Matthew Walls (100% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-dk Matti Breschel (stopt)


flag-fr Groupama-FDJ
IN:

flag-lu Kevin Geniets (Coni Groupama-FDJ) – per 22 maart 2019

flag-fr Alexys Brunel (Conti Groupama-FDJ) – Stagiair
flag-si Žiga Jerman (Conti Groupama-FDJ) – Stagiair
flag-fr Matis Louvel (VC Rouen 76) – Stagiair

UIT:

flag-fr Benoît Vaugrenard (stopt)
flag-ch Steve Morabito (stopt)
flag-at Georg Preidler (ontslag ingediend na dopingbekentenis)
flag-no Daniel Hoelgaard (Uno-X)


flag-nl Jumbo-Visma
IN:

flag-no Tobias Foss (Uno-X)
flag-au Chris Harper (BridgeLane)
flag-nl Tom Dumoulin (Sunweb)

flag-nl Stef Krul (Metec-TKH) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Daan Olivier (stopt)
flag-nl Danny van Poppel (Wanty-Gobert)


flag-ch Katusha-Alpecin
IN:

flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-net.de) – Stagiair 

UIT:

flag-de Marcel Kittel (voorlopig gestopt)
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC)


flag-be Lotto Soudal
IN:

flag-be Gerben Thijssen (Lotto Soudal U23) – per 25 juli 2019
flag-be Brent Van Moer (Lotto Soudal U23) – per 7 juni 2019
flag-de John Degenkolb (Trek-Segafredo)
flag-be Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step)

UIT:

flag-be Tiesj Benoot (Team Sunweb)
flag-be Lawrence Naesen (AG2R La Mondiale)
flag-be Victor Campenaerts (Team NTT)


flag-au Mitchelton-Scott
IN:

flag-hu Barnabás Peák (SEG Racing Academy) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-au Kaden Groves (SEG Racing Academy)
flag-kz Andrey Zeits (Astana)

UIT:

flag-au Mathew Hayman (stopt)
flag-it Matteo Trentin (CCC)


flag-es Movistar
IN:

flag-gb Gabriel Cullaigh (Wiggins)
flag-es Inigo Elosegui (Lizarte)
flag-es Enric Mas (Deceuninck Quick-Step)
flag-co Einer Rubio (Vejus-TMF-Cicli Magnum)
flag-it Dario Cataldo (Astana)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-ch Johan Jacobs (Lotto Soudal U23)
flag-co Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu)

UIT:

flag-co Nairo Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-co Winner Anacona (Arkéa-Samsic)
flag-es Jaime Roson (contract ontbonden na dopingschorsing)
flag-es Mikel Landa (Bahrain Merida)
flag-de Jasha Sütterlin (Team Sunweb)


flag-gb Team Ineos
IN:

UIT:

flag-it Diego Rosa (Arkéa-Samsic)


flag-za Team NTT (nieuwe naam Dimension Data)
IN:

flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
flag-it Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka)
flag-it Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka)

flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka) – Stagiair 

UIT:

flag-au Mark Renshaw (stopt)
flag-dk Lars Bak (stopt)


flag-de Team Sunweb
IN:

flag-de Florian Stork (Team Sunweb Development) – per 8 maart 2019
flag-it Alberto Dainese (SEG Racing Academy)
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – per 1 juli 2020 
flag-gb Mark Donovan (Team Wiggins Le Col)
flag-de Jasha Sütterlin (Movistar)
flag-de Nico Denz (AG2R La Mondiale)
flag-be Tiesj Benoot (Lotto Soudal)

flag-nl Nils Eekhoff (Team Sunweb Development) – Stagiair
flag-nl Marten Kooistra (SEG Racing Academy) – Stagiair
flag-de Martin Salmon (Team Sunweb Development) – Stagiair

UIT:

flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)
flag-de Lennard Kämna (BORA-hansgrohe)


flag-us Trek-Segafredo
IN:

flag-it Jacopo Mosca (D’Amico-UM Tools) – per 1 augustus 2019
flag-es Juan Pedro Lopez (Kometa) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-it Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
flag-it Antonio Nibali (Bahrain Merida)
flag-dk Alexander Kamp (Riwal Readynez)

flag-fr Nicolas Debeaumarché (SCO Dijon) – Stagiair 
flag-gb Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi) – Stagiair 

UIT:

flag-de John Degenkolb (Lotto Soudal)
flag-es Markel Irizar (stopt)
flag-co Jarlinson Pantano (gestopt na dopingschorsing)


flag-ae UAE Emirates
IN:

flag-ar Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step)
flag-co Andres Camila Ardila (EPM Scott)
flag-it Alessandro Covi (Team Colpack)
flag-us Brandon McNulty (Rally UHC)
flag-dk Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)

flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol KTM) – Stagiair 
flag-za Matthew Beers (NAD Pro) – Stagiair 

UIT:

flag-it Simone Consonni (Cofidis)
flag-it Simone Petilli (Wanty-Gobert)
flag-ie Dan Martin (Israel Cycling Academy)


Alles weten over de transfermarkt in het wielrennen?
Luister onze WielerFlits Podcast


UCI ProTeams

flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:

flag-ch Simon Pellaud (IAM Excelsior)
flag-it Simone Ravanelli (Biesse Carrera)
flag-it Nicola Venchiarutti (Friuli)

flag-it Filippo Conca (Biesse Carrera) – vanaf 2021
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Carrera) – vanaf 2021

flag-it Mattia Bais (Cycling Team Friuli) – Stagiair 

UIT:

flag-it Andrea Vendrame (AG2R La Mondiale)
flag-it Mattia Cattaneo (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fausto Masnada (CCC)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN:

flag-co Nairo Quintana (Movistar)
flag-co Dayer Quintana (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-fr Nacer Bouhanni (Cofidis)
flag-it Diego Rosa (Team Ineos)
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)
flag-co Winner Anacona (Movistar)
flag-gb Connor Swift (Madison Genesis) – per 13 mei 2019

flag-fr Florentin Lecamus-Lambert (Pays de Dinan) – Stagiair
flag-fr Aurélien Doleatto (Bourg-en-Bresse Ain) – Stagiair
flag-fr Maxime Jarnet (EG Saint-Etienne Loire) – Stagiair

UIT:

flag-fr Amaël Moinard (stopt)
flag-de Robert Wagner (stopt)


flag-it Bardiani-CSF
IN:

flag-it Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Alessandro Monaco (Casillo Maserati)
flag-it Filippo Zaccanti (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-it Filippo Fiorelli (Gragnano SC-Natali-Olmo)

UIT:


flag-es Burgos-BH
IN:

flag-es Ángel Fuentes (Gomur-Cantabria Infinita)

UIT:


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:

flag-es Joel Nicolau (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 16 april 2019
flag-ec Jefferson Cepeda (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 8 augustus 2019

flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 
flag-es Sergio Martín (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 
flag-es Eusebio Pascual (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 

UIT:


flag-fr Cofidis
IN:

flag-it Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Guillaume Martin (Wanty-Gobert)
flag-it Simone Consonni (UAE Emirates)

flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD) – Stagiair 
flag-lu Pit Leyder (Leopard Pro Cycling) – Stagiair 
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic)
flag-fr Hugo Hofstetter (Israel Cycling Academy)
flag-fr Julien Simon (Total Direct Energie)


flag-be Corendon-Circus
IN:

flag-be Tim Merlier (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) – per 11 juni 2019
flag-fr Antoine Benoist (Chazal Canyon) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021

flag-be Brent Clé (Stageco Cycling Team) – Stagiair

UIT:


flag-fr Delko-Marseille Provence
IN:

flag-gb Simon Carr (AIX En Provence) – Stagiair
flag-fr Alexandre Delettre ( VC Villefranche-Beaujolais) – Stagiair 
flag-fr Mickael Guichard ((Team Pro Immo Nicolas Roux) – Stagiair 

UIT:


flag-es Euskadi-Murias
IN:

UIT:

flag-es Fernando Barceló (Arkéa-Samsic)


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:

UIT:


flag-us Hagens Berman Axeon
IN:

UIT:

flag-dk Mikkel Bjerg (UAE Emirates)
flag-nl Maikel Zijlaard (SEG Racing Academy)
flag-pt João Almeida (Deceuninck-Quick-Step)


flag-il Israel Cycling Academy
IN:

flag-fr Hugo Hofstetter (Cofidis)
flag-il Itamar Einhorn (Côtes d’Armor-Marie Morin-Vé) – per 1 juni 2019
flag-ie Dan Martin (UAE Emirates)

flag-il Yuval Ben Moshe – Stagiair
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor-Marie Morin-Véranda Rideau) – Stagiair 

UIT:


flag-co Manzana Postobón

IN:

UIT:


flag-it Neri Sottoli-Selle Italia-KTM
IN:

flag-pa Roberto Carlos González – per 1 maart 2019

flag-it Andrea Bartolozzi (Viris Vigevano) – Stagiair 
flag-it Mattia Bevilacqua (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 
flag-it Alessandro Iacchi (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 

UIT:

flag-co Dayer Quintana (Arkéa-Samsic)


flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè
IN:

flag-jp Masahiro Ishigami (l’AVC Aix-en-Provence) – Stagiair 
flag-jp Keigo Kusaba (Asian Racing Team) – Stagiair 

UIT:

flag-it Moreno Moser (stopt)
flag-it Giovanni Lonardi (Bardiani-CSF)
flag-it Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF)


flag-us Novo Nordisk
IN:

UIT:


flag-us Rally-UHC
IN:

UIT:

flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
flag-us Evan Huffman (stopt)


flag-dk Riwal Readynez
IN:

UIT:

flag-dk Alexander Kamp (Trek-Segafredo)


flag-nl Roompot-Charles
IN:

UIT:

flag-be Stijn Steels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-nl Boy van Poppel (Wanty-Gobert)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:

flag-be Fabio Van Den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair 

UIT:

flag-be Dries Van Gestel (Total Direct Energie)
flag-be Preben Van Hecke (stopt)


flag-fr Total Direct Energie
IN: 

flag-fr Julien Simon (Cofidis)
flag-be Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept-B&B Hotels)

flag-fr Valentin Ferron (Vendée U) – Stagiair 
flag-fr Enzo Bernard (Vendée U) – Stagiair 
flag-fr Clément Orceau (Vendée U) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Perrig Quemeneur (stopt)
flag-fr Yohann Gène (stopt)


flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:

flag-fr Maxime Chevalier (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr David Rivière (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr Alan Boileau (Pays de Dinan) – Stagiair

UIT:

flag-ch Patrick Müller (stopt)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Total Direct Energie)


flag-no Uno-X
IN:

flag-dk Julius Johansen (ColoQuick)
flag-dk Niklas Larsen (ColoQuick)
flag-dk Jacob Hindsgaul Madsen (ColoQuick)
flag-dk Frederik Rodenberg (ColoQuick)
flag-dk Casper von Folsach (ColoQuick)
flag-no Daniel Hoelgaard (Groupama-FDJ)
flag-no Erlend Blikra (Team Coop)

UIT:

flag-no Tobias Foss (Jumbo-Visma)


flag-pt W52-FC Porto
IN:

UIT:


flag-be Wallonie-Bruxelles
IN:

flag-be Jonas Castrique (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-lu Luc Wirtgen (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-be Laurens Huys (Lotto Soudal U23) – Stagiair 

UIT:


flag-be Wanty-Gobert
IN:

flag-fr Jérémy Bellicaud (CC Etupes)
flag-it Simone Petilli (UAE Emirates)
flag-nl Danny van Poppel (Jumbo-Visma)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)

flag-be Cédric Beullens (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair 
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes) – Stagiair
flag-no Trond Trondsen (Team Coop) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Marco Minnaard (stopt)
flag-fr Guillaume Martin (Cofidis)


UCI Women Teams

flag-it Alé Cipollini
IN:

UIT:

flag-it Soraya Paladin (CCC-Liv)
flag-rs Jelena Erić (Movistar Team Women)


flag-it Astana Women’s
IN:

UIT:


flag-it BePink
IN:

flag-cz Melissa van Neck (per 15 juni 2019)

UIT:


flag-nl Biehler
IN:

UIT:


flag-dk Bigla
IN:

UIT:


flag-es Bizkaia Durango
IN:

flag-gb Lauren Dolan (per 10 juni 2019)
flag-es Amaia Lartitegi (CAF Turnkey Engineering)

UIT:

flag-es Enara López (Casa Dorada)


flag-nl Boels-Dolmans
IN:

UIT:


flag-si BTC City Ljubljana
IN:

UIT:


flag-de Canyon-SRAM
IN:

UIT:


flag-es Casa Dorada

IN: 

flag-it Malgorzata Jasinka (Casa Dorada)
flag-es Enara López (Bizkaia Durango)
flag-au Rachel Neylan (Virtu)


flag-nl CCC-Liv
IN:

flag-it Soraya Paladin (Alé Cipollini)

UIT:


flag-be Team Ciclotel (Lioness)
IN:
flag-nl Kirstie van Haaften (HealthMate-CycleLive)
flag-at Kathrin Schweinberger (HealthMate-CycleLive)


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN:

UIT:

flag-be Anisha Vekemans (stopt)

flag-be Jesse Vandenbulcke (Lotto Soudal Ladies)


flag-gb Drops
IN:

UIT:


flag-fr FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
IN:

flag-no Stine Borgli (per 1 augustus 2019)

UIT:


flag-be Health Mate-CycleLive (stopt)
IN:

UIT:
flag-se Sara Mustonen (Chevalmeire) (per 1 april 2019)
flag-il Esther Meisels (per 12 juni 2019)
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-at Kathrin Schweinberger (Ciclotel)


flag-no Hitec Products-Birk Sport
IN:

UIT:


flag-be Lotto Soudal Ladies
IN:

flag-be Jesse Vandenbulcke (Doltcini-Van Eyck Sport)

UIT:


flag-au Mitchelton-Scott Women
IN:

UIT:


flag-es Movistar Team Women
IN:

flag-it Barbara Guarischi (Team Virtu Cycling)
flag-rs Jelena Erić (Alé Cipollini)
flag-no Katrine Aalerud (Team Virtu)
flag-it Sofia Bertizzolo (Team Virtu)

UIT:

flag-it Malgorzata Jasinka (Casa Dorada)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN:

UIT:

flag-nl Roxane Knetemann (stopt)


flag-us Rally UHC Women
IN:

UIT:


flag-es Sopela
IN:

UIT:


flag-nl Team Sunweb vrouwen
IN:

UIT:

flag-nl Lucinda Brand (Trek-Segafredo)


flag-us TIBCO-SVB
IN:

UIT:


flag-us Trek-Segafredo vrouwen
IN:

flag-nl Lucinda Brand (Team Sunweb)

UIT:


flag-it Valcar Cylance
IN:

UIT:


flag-dk Virtu Women (Stopt)
IN:

UIT:

flag-it Barbara Guarischi (Movistar Team Women)
flag-au Rachel Neylan (Casa Dorada)


flag-gb WNT-ROTOR
IN:

flag-de Franziska Brausse – per 1 augustus 2019

UIT:


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.